Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tod (So, 19. 9. 2020 - 09:09)

Klárko já mám z tebe vášeň všude. Jestli se ozve ta druhá Klára ještě. Asi se ale neznáte.

Klára (So, 19. 9. 2020 - 07:09)

Dnes je tady ráno chladno. Jen 4 stupně, ale stejně jsme šly s Nikolkou čůrat ven. Ona už byla u dveří a odemykala a já zrovna šla po schodech dolů a pak jsem ji viděla jak čůrá a hned skoro za dveřmi u zápraží do trávy a proudila hodně a říkala, že už musela rychle a u dveří si držela druhou rukou pipinku, jak se jí chtělo nutně čůrat. Ale kalhotky měla suchý, takže vydržela to nepustit až tady. Já měla taky pipinku velmi plnou ale rozčůrávala jsem se pomaleji, ale pak už jsem měla taky prudký a široký proud. Teď jsme krásně prázdný a uděláme snídani. Máme tam kozí, ovčí a balkánský sýr a tak k tomu dáme olivy a vezmeme kaiserky a bude dobrá mňamka. Já si udělám kafe a možná přemluvím i Niku a půjdeme na houby. Jsem zvědavá jak dlouho Nika vydrží po kafi nečůrat. Já tak půl hodinky, někdy trochu i víc a ona jednou už ho měla a myslím, že se už s pipinkou trápila taky brzy a pak musela honem rychle čůrat a měla to ,že to skoro nevydržela a čůrala už jak si stahovala kalhotky a trochu si je i počůrala, ale jen málo. Je tady už víc sucho, ale houby budou. Vezmeme si asi dlouhý kalhoty, protože je chladno a plný boty a ponožky na nohy a mikinu. Snad to Niki stihne si sundat kalhoty ,aby se nepočůrala do nich. V sukni je to snadnější. Budu do ní hučet, aby se vyčůrala, ikdyž se jí bude chtít třeba jen trochu na začátku a může udělat dvakrát třeba loužičku v klidu než jednu velkou až když se jí bude chtít kriticky hodně. Libor ještě chrní, tak mu a mamče přineseme nějaký pěkný houbový překvapení.

Mike (So, 19. 9. 2020 - 08:09)

Moc moc moc krásný. Hele ségra už není zase tak malá holka a tak si to čůrání hlídá. Ikdyž moje ségra když byla v jejich letech tak kolikrát na to nemyslela a pak to měla taky na poslední chvíli.

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 22:09)

„Před bouřkou, když klesne tlak. Tak to jsem na umření.”
Doktor : „No, to já taky. Co tam máš dál?”

Vyktin (Pá, 18. 9. 2020 - 21:09)

Vypiju chcaní od holky přímo z píčky. TtF1001Z43 pfm. Uděláš to pro mně? 15-19 let

Dolňák (Pá, 18. 9. 2020 - 20:09)

Holky , která mi věnujete prodlouzený víkend al inclussive s různými piss praktikami? Mladou naučím ,od zralé se rád příučím. 15 - 30 let,štíhlou nejlépe blondýnka, zrzka. Nezadaná. Jsem 32,VŠ,Brno.

Mike (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

Máme tady ještě jednu Klárku, super. Kéž by psala a čůrala taky tak nádherně jako ty Klárko ! Já z tebe opravdu nemůžu. Škoda,že tech holek co tady bylo nedávno mnoho je teď málo,co píšou jak čůraj.

Klára (Pá, 18. 9. 2020 - 18:09)

Zjistila jsem ,že se objevila ještě jedna Klára a tak proč ne. Jestli budeš mít náladu sem napsat,rozšíříš těch pár holek,co se o své pocity podělí. Robine, měl by sis najít holku a třeba bys v rámci milování si ji mohl více prohlédnout i to co má na čůrání a třeba by se ti i vyčůrala a ukázala jak to holky mají při čůrání v pipince a pak bys možná nebyl tolik zvědavý. Pozdravujeme z chaloupky. Trochu jsme se zdrželi cestou a taky museli čůrat včetně mamči i Libora a tak jsme zašli s mamčou dál a Libor se vyčůral sám víc stranou. Měly jsme pipinky plné a já musel a hned a Niki taky a tak rychle kalhotky dolů šly a z pipinek nám oběma to začalo okamžitě proudit,aby to bylo rychle venku a nám se mohlo ulevit. Teď se rozkoukáváme a do hospůdky půjdeme zítra a na houby dopoledne vyrazím s Nikou a odpoledne se pojedeme koupat a saunit. Je tu trochu chladněji a pomalu zapadá sluníčko. Večer nebudeme dělat oheň a vyčůráme se jen na záchodě.

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 21:09)

Myslím, že Libor tě má moc opravdově rád ,když se udělá do tebe hned jak je v tobě. Mně se to ve vztahu stává taky. Poradím ti. Nejprve mu to rychle udělej rukou, ať vystříká první přetlak a pak už vydrží déle než se udělá do tebe.

Žaneta (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

Moc hezky si vše užijte. Ráno má být chladno tak pozor na čůrání venku, ať nenastydnete.

tohle změní sv… (Pá, 18. 9. 2020 - 16:09)

Ahoj Jsem Leila...s přítelem jsme rozjeli před časem poměrně velký blog,jenž je bez skromnosti jako jediný největší v ČR. Je v něm hoooodně čtění o pissingu wettingu jsou tam naše nesmyšlené perverzní a erotické povídky spousta fotek i videi naších i cizích ..... hledám touto cestou nějakou milou holčinu kterou tyto praktiky vzrušují a třeba by nám pomohla přispět do blogu.Třeba nějakým videjkem jak se počůra do jeansů,kalhotek, ve vaně či v posteli. Zatím teprve navazujeme spolupráce po ČR s erotickými weby,ale už ted máme 3 000 čtenářů měsíčně. Zatím tedy nemůžeme nijak ocenit takové video fin.ale myslím,že pro fanynku by bylo fajn být součástí. Jsme prostě amatéři které baví počůrávání se na všechny způsoby.Akorát tím nějakým krátkým počůravacím videme bych začala,protože potřebuji odlišit opravdu slečnu od chlapa,cose za ni jen vydává a nemá na to koule říct,LÍBÍ SE MI PISS... Takže je to na tobě :) Jo a každé video na našem blogu je bez obličeje a pod přezdívkou,chráníme soukromí,přeci jen je to delikátní věc :o NEJVĚTŠÍ A JEDINÝ BLOG V ČR/SK NA TOTO TÉMA https://mokrekratky.blogspot.com/ obrovský obsah který roste díky mě i partnera Pokud chce nějaká holka 15 -35 let spolupracovat s námi a utvářet něco ,co mnohé vzrušuje at tu nechá email...

Fido (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

Tak se holky aspoň nějak odlišujte - "Klára II" nebo nějak, ať v tom není binec (viz mnoho Hynků, Jakubů aj.).

Klára (Pá, 18. 9. 2020 - 11:09)

Já jsem jiná Klára než ta od Nikoly .

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 11:09)

A hele,nová Klárka. Vítej. Nechceš si s námi taky psát o čůrání jako Klára původní? Ta sem píše už dlouho a téměř denně a krásně o čůrání. Kolik je ti roků?

Klára (Pá, 18. 9. 2020 - 11:09)

Já nevím, to je takový, třeba později . Co jako bys chtěl vědět? Já čůrám jako holka na bobku, no. A je mi 17 let a jsem z východních Čech.

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

Myslel jsem třeba nějaký detaily, jestli čůráš ráda venku nebo ne, jakou máš pipinu ,jestli míváš rychlý čůrání nebo menším proudem a tak.

Klára (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

Pipinku mám jen pro svýho kluka a čůrám když musím,klidně i venku. Někdy to mám hodně prudký, to když se hodně napiju, většinou ale čůrám normálně, moc to nezkoumám. Co je na tom zvláštního,?

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

Klukům se to líbí. Tak napiš jak jsi někdy čůrala.

Klára 2 (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

Tak třeba jo.

Robin (Pá, 18. 9. 2020 - 13:09)

Klárko a jak ti pipinka čůrá když se ti chce?

Reklama

Přidat komentář