Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (So, 19. 9. 2020 - 15:09)

Zajímá mne mj.příběh Klárky a její rodiny a taky pozadí.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 14:09)

Zeptám se doma a napíšu ti. Haha, ale myslím, že už je po sezoně? Ty jsi zahradnice? Co děláš na takhle klukovské honičské diskuzi?

Martina (So, 19. 9. 2020 - 14:09)

No já to taky vidím jako ne zrovna ok, ale myslím že s tím Klára nebude mít problém na to reagovat.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 09:09)

To po kafi se jim píčky v lese uchčijou. Zvláště u Nikoly, jestli na to není zvyklá, tak bude chcát každou chvíli.

Klára (So, 19. 9. 2020 - 10:09)

Ty z nás děláš počůránky. Normálně jsme byly v lese a už jsme zpátky a máme plné košíky hub . Vůbec se nemusí nikam daleko do hloubky lesa, tady jsou houby až, že je ani nevysbíráš. Tak jsme se jistě, že vyčůraly v lese po kafi, ale nebylo to nic kritickýho. Niki se chtělo dřív o trochu než mně, chvilku to ještě držela a pak si stáhla u cesty kalhoty s kalhotkama a čůrala normálně rychlým proudem, ale stihla to v pohodě a já jsem to udělalala taky skoro stejně rychle a do stejný její loužičky a tak jsem ji hezky rozšířila a zvětšila.Teď si dojdem na záchod až tady doma až se nám bude chtít. Budeme ty houby zpracovávat, mamču jsme chtěly vzít do Schandau ale ona nechce ,tak tady bude houbičkovat s Helenkou, už jsou domluvený. Příští týden půjdu v úterý poprvé do autoškoly, Libor mi už včera navečer dal řízení auta a tady na polní cestě jsem si to zkusila. No trochu chaos, ale ono tu půjde. Nejvíc se mi pletly nohy, spojka a plyn a hlavně ta technika citlivosti při řazení. Ale já to chci zvládnout a udělám to. Už kvůli mamče aby nemusela být jen závislá na Liborovi. Máme v garáži to druhý auto a tak pak bych ho využila na ježdění. Spíše se bojím testů a vůbec i jízd v provozu. Nechci být za trapku, co to nedokáže. Navíc ségra mně popichovala, že učitel autoškoly mne může balit a takový věci. Tak snad se to nestane, říkala jsem to Liborovi a ten se smál, že se to asi někde děje, ale že on si mně ohlídá a že navíc mi věří, že bych se nenechala nikým takhle balit a obtěžovat. No trochu z toho strach mám, tak si na autoškolu nebudu brát sukn,i ale kalhoty radši , abych byla nenápadná a ne sexy. A taky budu chodit vyčůraná a nebudu tam moc pít. Kdyby se mi chtělo na malou při jízdách spíš z toho napětí, tak to bych si neřekla a držela bych to. Říci si instruktorovi, aby mi zastavil, že musím čůrat, tak to bych nedala. Jedině, kdyby to byla ženská a i tak bych s tím měla problém. Ohlídám si to, budu vyčůraná a nebudu před jízdama pít. Už zase přemýšlím o blbostech a nakonec vše proběhne v pohodě. Ale trošku jsou tam obavy a očekávání, jak to zvládnu.

Host (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Kdybys byla postavena před situaci, že matka nebo tvoje sestra bude v ohrožení života a ty budeš se muset se rozhodnout rychle si udělat autoškolu za úplatek během několika dní a instruktor ti dá podmínku ano dostaneš papíry, ale dáš mi a budeš čůrat se mnou. Co bys udělala pro mámu a Nikolu?

Klára (So, 19. 9. 2020 - 17:09)

Jsme vykoupaný a vysaunění a po večeři zajdeme do hospůdky. Chtěla jsem se ozvat až zítra, ale tahle tvoje otázka mně dostala. Já bych nikdy Liborovi nebyla nevěrná a kdybych řešila takovouto situaci tak to by bylo hrozný. Já bych to možná udělala, abych jim tím zachránila život ,ale pak bych nechtěla žít já. Radši bych se zabila nebo někam zmizela. Úplně se mi chce brečet, ty blbečku.

Martina (So, 19. 9. 2020 - 21:09)

Ježíši, Klárko. Tohle ne. To nesmíš. To nesmíš udělat i Kdyby se to stalo. Kdybys nebyla tak bys udělala nešťastnými maminku i Nikolku. Nepřemýšlej tak. Já tě mám moc ráda a jsem tu od jara, jen skoro nepíšu. Klárko já teď budu bulit pro tebe. Já jsem z toho hotová . Klárko já tě mám ráda. Chci abys to věděla. Klárko nemyslí tak,když to tak nebude. Blbě pitom.ej zkurvenej dotaz. Ať jde do hajzlu

Natalie (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Klárko nech to být, neplakej. Tohle třeba ten kluk ani nevěděl jak to u vás je. Taková situace nikdy nenastane. Moc myslím na vás. Bojím se, aby ses večer z toho neopila a pak ti nebylo špatně. Nepřemýšlej o tom. Natálka je tady s tebou. Ozvi se a buď vpořádku . Tohle tě nerozhodí,když máš Libora.

Prosím (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

tě nešaškuj, zajímá nás Liborův názor.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 17:09)

Takže bys mu nedal a nechal svou matku nebo sestru zemřít? Teda kdybys byl vážně ženská.

..... (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

Nenechal, ale je řada jiných způsobů,aby k tomu nedošlo. Klára je ještě mladá nezkušená a citlivá holčina, v jejím věku bych byl bezradný a bezmocný asi též.

Natalie (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Tohle je teda od tebe hodně nechutný. Jako ty asi neznáš Kláru blíž, ale tímhle si ji rozhodně nepomohl. Ani nevíš, ale nic radši.

Taky (So, 19. 9. 2020 - 14:09)

nerozumím co ti vadí. Tady v poslední době každý nadává když někdo napíše něco zajímavého, co se vám tady nevejde do šuplíku. Vůbec nechápu co ti na té otázce vadí. Jakože je ta holka nějak postižená a znásilňovaná nebo co? A kdyby, tak nereagujte lidi na co se vám nelíbí.

Host (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Nerozumím, to byla jen otázka.

Natalie (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Vidíš co jsi způsobil. Ty asi nic vůbec nevíš, jestli tady jsi poprvé. Tohle byl fakt blbej nápad.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Ať ti koupí Libor káru s automatickou převodovkou, když je tak bohatý, je to jednodušší na řízení. Jenže v aš se stejně budete učit na růčo.

Mike (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Já bych teda moc rád dělal tobě instruktora.....
Promiň, musel jsem to napsat,ale ty víš, že bych si k tobě nic nedovolil, protože ctím tvůj vztah.

Zaprvé: (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Snad nejsi jediná holka v autoškole a zadruhé tohle kdyby instruktor dělal, tak má po práci, protože to by se určitě prolátlo. Za tu ostudu mu to nestojí - ne?

MALListé (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Však jste od nás k svátku dostala ten designový cestovní nočník, tak ho můžete využít.

Reklama

Přidat komentář