Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Klárko já nemohu spát, myslím na tebe a hrozně jsem pro tebe plakala ,protože si takhle blbě vzala život moje nejlepší kamarádka kvůli klukovi. Já to nedávám. Nesmíš takhle přemýšlet, ikdyž to byla jsem otázka kluka,co neznal souvislosti. Já bych se s tebou chtěla sejít, dáš mi tu možnost?

Jděte (Ne, 20. 9. 2020 - 07:09)

Už někam s těma úvahama. To je na hlavu. Každej brečí, opíjí se, zvrací...Co se tak strašnýho stalo, že se to tu tak rozebírá. Vždyť je to jen výmysl.

Kluk (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Já se o Klárku moc bojim. Když napsala,že by si vzala život, tak já bych to nepřežil. Já ji miluju jako nikoho nic jiného .

3 (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Kluk: „Máte přítele?”
Robin: „Ne.”
Kluk: „A jste lesbička?”
Robin: „Ne. A ty?”

No (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Je to tak. Zde dobře.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Vyspi se z toho. Klárce bude možná špatně, ale jinak bude ok.

Kluk (So, 19. 9. 2020 - 22:09)

Klárko jestli nebudeš tak já taky ne . Buď, já mám život pro tebe. Pro nikoho jiného.

Podpíčník (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Klárko hlavně piš dál. Nenech se odradit. Ten člověk to asi nemyslel zle. Pouze neznal souvislosti a jestli to zapiješ, tak ať ti není ráno špatně z kocoviny. Páčko.

Mike (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Klárko ode mne podpora maximální. Kašli na to.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Lister: „To je to základní lidský dilema. To, před kterým člověk stojí už od počátku věků. Močit či nemočit, to je ta otázka.”

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

:)))))))

Retardovaná (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

Natálie perlí, ona tomu snad věří nebo co...

Host (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Jestli jsem něco přehnal tak se Klárko tobě omlouvám, četl jsem dnes poprvé tvé psaní jak jsi ráno čůrala a o houbách a jak se připravuješ na řidičák. Zaujalo mne to i intimně hlavně, ale i dějově. Tou otázkou jsem nemyslel nic osobního, omlouvám se a mrzí mně to, jestli jsem tě tím nějak ranil. Promiň mi to, asi jsem měl vědět něco ,co nevím, mrzí mne to, opravdu.

Natalie (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

Kdybys věděl, v životě bys to nenapsal. Maminka nedávno měla mozkovou příhodu a obě holky byly týrány otcem kdysi atd. Klára sem už píše dlouho asi od strany asi 24 . Jsi dobrej, že ses omluvil. Myslela jsem si, že tohle nevíš jak je všechno.

Host (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

Tak tohle jsem vůbec nevěděl a o to víc jsem to přehnal. Nevěřím tomu, že to píše člověk starší Kláry. Mně připadá Klára tak do dvaceti, když bude dělat autoškolu. To si teda přečtu celý. Mně to zaujalo jak je to opravdově podaný,protože jsem už měl dost holek a močení u nich mně vzrušuje a když jsem objevil tohle jak píše Klára ,tak jsem byl uplně nadšenej (i jinak). Tohle totiž moc holek nenapíše a tady je to opravdový i příběhový. Vtáhlo mne to. Já si to celý přečtu a pak dám názor. Tobě děkuji za informace, které jsem neměl. Klárce se omlouvám, není mi z toho dobře, ale nemyslel jsem to jako provokaci. Jestli se jedná o skutečnou osobu a opije se a bude ji špatně, tak tu bude kvůli mně. Jako já nevidím důvod a je to praštěný, aby to psal starší člověk.

Pozorovatel (So, 19. 9. 2020 - 21:09)

Od str. 22 !

Natalie (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

Nevyčítej si to. Klára se zítra téměř jistě ozve. Myslím, že tu omluvu pochopí a jestli ji bude špatně z pití, tak se o ní Libor postará. Kdo z nás se někdy neopil....

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Jestli jsi tu poprvé tak bys měl vědět, že se zde nejedná o skutečnou Klárku ale povídkovou, kterou píše jeden člověk středního věku. Takže jsi nikoho nezranil a není potřeba se omlouvat.

Puluj (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Někdy se dá slovem zranit víc než je člověk schopen domyslet a dohlédnout.

Žaneta (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Škoda,že jsem nemohla reagovat dříve. Klárko, tohle přece je malichernost a ty víš, že to dáš! Jsme už dospělý holky, ne ? Klidně si na to dej večer panáka a kašli na takový myšlenky!

Reklama

Přidat komentář