Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 12. 9. 2020 - 19:09)

Bylo to senza ,zítra víc. Díky.

Dája (So, 12. 9. 2020 - 15:09)

Vypila jsem to. Měla jsem skoro půllitrovku asi z poloviny jsem to vypila. Radši rychle,skoro jsem pak chtěla zvracet, ale už je to dobrý, berete mně do party? Jsem dobrá,ne? Ale půjdu to ještě radši zapít sodovkou.

Martina (So, 12. 9. 2020 - 18:09)

Ty se necháš vyhecovat ke všemu. Měla ses pozvracet, aby sis to pamatovala, že se takový blbosti nedělají.

Brácha (So, 12. 9. 2020 - 13:09)

Vypil jsem to. Teda hořký, trochu slaný,ale je to ségra a je to moje krev,moje moč ,moje duše takže ok,chutnalo to.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 13:09)

Ty jsi vůl.

Holkočůr (So, 12. 9. 2020 - 13:09)

Já bych to vypil taky.

Big 1 (So, 12. 9. 2020 - 14:09)

Já jsem taky vypil od svý holky moč, byli jsme cáklí a ji se chtělo a já ji nenechal chcát samotnou,ale tak aby se mi vychcala na mně a do pusy rovnou z píčky. Jako šíleně úlet,ale pil jsem co jsem mohl ne všechno,protože měla dlouho chcaní a to nebylo možný všechno vypít tolik.

Dája (So, 12. 9. 2020 - 15:09)

Já to teda zkusím, ale jen trochu ze skleničky,protože se mi už chce hodně na malou a jsem zvědavá.

Xxx (So, 12. 9. 2020 - 15:09)

Ty vole to je zase tady dnes parta ujeťàků. To mi mozek nebere!

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 11:09)

Blbý, no. Proč z tý ženský postavy dělá takovýho retarda?

Jája (So, 12. 9. 2020 - 12:09)

Ty si nedáš pokoj, hlavně že jsi nejchytřejší.......retard.....

Todd (So, 12. 9. 2020 - 11:09)

Já mám taky Matláku. Vůbec se nedivím,že se ten jura pro Klárku tak trápí. Klárko zravím, ty houby vám závidím, ja se dostanu na ně až nejdřív v úterý.

Matlák (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Uhonil do vyteklý mám ja moc bylo jak myslel na to holký

Klára (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Už jsme zpátky a každá s vrchovatě plným košem hub a to bychom tam mohly jít sbírat znovu! Krásný hřiby. Počůraly jsme lesík, ale až když jsme se vracely. Já to měla po kafi rychlý a hned. Niki se vyčůrala spíš normálně a pak říkala, že se jí chce i to druhý, ale že vydrží, a už si oblékla kalhotky, ale já jí přesvědčila ať to udělá taky, protože nikde nikdo nebyl a tak se nakonec hned i vykakala a bylo ji líp. Libor nám bude pomáhat čistit houby a mamča řekla ,že můžeme ještě nasbírat zítra než pojedeme domů. Dnes sjedeme do Schandau se vykoupat a vysaunit. Máme ještě mnoho vstupů a tak to chceme využít.

Brácha (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Rozhod jsem se. Vypiju ségřino čůrání. Ne přímo z její píčky, to nechce, ale vychčije se mi do sklenice a pak to zkusím. Nabídl jsem jí i svoje,dle to taky nechce. Asi za chvilku to zkusím,protože čůrala ráno sama na WC a od té doby nebyla a to už by se jí mohlo chtít znovu.

KLára (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Půjdeme na houbičky, jsme po snídaní a i krásně a hodně vyčůrané. Já musela velmi nutně ráno a když jsem odemykala tak už už bych se počůrara,ale druhou ruku na pipince jsem měla a tlačila si na ní a jen jsem zaběhla k prvnímu rohu už jsem tam skončila na bobečku a čůrala jsem okamžitě a spíš mi to šlo dlouho a normálně , ne moc prudce ,ale měla jsem hodně plný bříško. Niki přišla za chvilku a taky se vyčůrala skoro hned za dveřma a z pipinky jí proudilo hodně vody a dost širokým prouděm víc než mně. Libor ještě chrní a včera jsme cestou z hospůdky se taky vyčůrali, ale až doma, když jsme počkali až ségra bude uvnitř a nakonec jsme se tam i pipinkovali a Libor byl tak natěšený, že prostě musel tam a já to chtěla taky a moc to bylo krásný. Mamča už je vzhůru a těší se co přineseme za houby. Tak půjdeme zase někam pod Tanečnici.

Mike (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

Krásný ráno. Udělejte v lese pěkný čůrání a ukažte pipinky a čůrejte.

M (So, 12. 9. 2020 - 05:09)

Je to myšlené jinak, jin by zneužil a špehovla jí jak se dá. Jinak i nevidomé holky dokážou čůrat bez asistence. Jak si myslíš, že to dělám já to taky nevidim.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Konopníková: „Tady máš ty adresy, a nezapomeň, napíšeš: Svatba se nekoná, žije se s bláznama. Rozumíš?”

Návštěvník 2 (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Škopkova : já blázen?! Na tu máš sežer si to! My od vás žádný krámy nepotřebujeme!

Reklama

Přidat komentář