Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (Pá, 18. 9. 2020 - 21:09)

Nechce mi to vzít adresy

Ivan (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Zdravím příznivce korkáčů. Zavítal jsem na tyto stránky a jsem mile překvapen množstvím vás, kteří je i dnes nosíte. Patřím taky mezi obdivovatele a příznivce této dost kontraverzní obuvi. Někdo ji zatracuje jako nevkusnou, jiní zase milují. Patřím do té druhé skupiny a dřeváky mě očarovaly už na škole, kde jsem je nosil v jednu chvíli, snad jako jediný kluk. Narážky co to nosíš za holčičí pantofle byly snad na denním pořádku. Na střední je nosilo poměrně dost děvčat a celkem tři kluci. Bylo vždy příjemné setkání s těmi co jsme je nosily a vždy se po sobě po očku podívaly, prostě jsme o sobě věděly, jak holky tak kluci. Bylo to myslím takové naše pouto. V té době jsem si začal dřeváky přestříkávat na bílo, protože jsem bílé nemohl nikde sehnat. Neskutečně jsem obdivoval bíle dřeváky, které nosily děvčata a chtěl jsem je také mít. Pak časem už nebyl problém sehnat korkáče jakékoliv barvy. Já jsem zatížen na bílé, přijdou mi opravdu nejhezčí na ženách, jak je nosící naboso, tak potom nejlépe v černých punčochách, prostě nádherně září a vyniknou. I dnes se setkávám s názorem co to nosím za pantofle, ale korkáče jsou moje slabost a jsem rád, že je můžu nosit doma a také v práci. Už od školy jsem si k nim našel velmi silné pouto, pro jejich z mého pohledu pěkný neopakovatelný vzhled, pocit a pohodu , ikdyž v nich chodíte celý den. Vystřídal jsem jich už celkem dost a poslední mám Vanimary, ale ty úplně obyčejné nízké. Tady čtu o Vanimarech vysokých na klínu s vylepšenou stélkou, kterou zde hodně vychvalujete. Tak jsem po nich silně zatoužil a říkám si, že to bude po čase příjemná změna na kterou se nesmírně těším.

Jana (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

Podle tvých slov určitě stará korkáčová škola a naprosto chápu slabost pro bílé. Doma také někdo v korkáčích?

Rapid (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

Zkusím znovu poslat do éteru, máte někdo zkušenosti s korkáči Bochtex? Co na ně říkáte?

Mára (Čt, 17. 9. 2020 - 16:09)

Vážení, ty korkáče jsou opravdu tak příjemné na chození jak zde popisujete a to ženy tak i muži? Díval jsem se na to Dozodo a na doma bych o tom možná uvažoval, bude to asi i zdravotní obuv. Nikdy jsem je neměl.

Hanka (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Opravdu dobré a hrozně příjemné. Musíš uvěřit kdo je nosí já už hodně dlouho. Jak se říká zkusit se má všechno. V žádném případě ti nohám nějak neublíží, spíš určitě naopak.

Nona (Čt, 17. 9. 2020 - 16:09)

Tak to jsme dva:) Já taky chci jen na doma a už mi těch info jde hlava kolem. A myslím, že na doa i pro může, konečně stejně v něčem podobném chodíme, i když tady u těch značek je to nějak zdravotně vychytané.

Mára (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

Už jsi si vybrala? Poraď mi co bude nejlepší pro muže. Vůbec se v tom neorientuji, ale asi to chci zkusit.

Pavlina (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Ještě se chci zeptat, jestli si ty Vanimary a Protetiky velikostně odpovídají. Ptám se proto, že ty Protetiky mám asi o číslo menší než ostatní boty a sedí mi a ty Vanimaty nemám bohužel možnost vyzkoušet.

Katka (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

Boty, tenisky, staré Protetiky i Vanimary vše číslo 37.

Pete (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

Nevim, jak Jana, ale ja bezne nosim vel 43, ale korkace Vanimary mam 39,a jsou mi presne, jak maji byt.

Pavel (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

To není možné, tak velký rozdíl čísel. Já mám tedy vše 44.

Palino (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

Ja nosím bežne 42, Vanimary mám tiež 42 a pekne sedia. Kúpil som pegresy, tiež 42 a sedia perfektne. Čo sa týka stielky, tak Pegres je No 1! Krásna kožená stielka, začína pekne hnednúť a pomaly bude aj pekne hladká. Plieska jedna radosť!

Jana (Čt, 17. 9. 2020 - 12:09)

Vanimary mají číslování, které běžně sedí k danému číslu. Moje 39 sedí velmi dobře. Ani ostatní kolegyně neříkali, že by byl s číslováním nějaký problém.

Pavel (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Pavlíno, vidím, že dlouho se tady ptáš na korkáče. Jestli ti ti pomůže, můžu ti poslat fotku svých korkáčů. Mám úplně přesně takové jako bys chtěla ty. S haluxem už s pěkně hladkou stélkou. Také jsem neodolal a chtěl ty dokonalé a pár týdnů mám s haluxem i tou vyměkčenou patou. Možná by ti detail a fotka více napověděla. Jinak určitě si je kup, jsou opravdu skvělé a nositelky ti je výše taky doporučují. A čísla sedí přesně jak má být . Máme doma 3 různé velikosti a vše sedí.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

No, model halux klínek nemají paní chytrá

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Když já z té halux úpravy mám pořád trošku obavu, protože to neznám a nemám možnost si to vyzkoušet. Co si ty kolegyně na tom chválí? A máte nějaké zkušenosti s tím vyměkčením pod patu?

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 19:09)

Jano, uvažuji tady o těch https://www.dozodo.cz/klinkove-jednopaskove-korkace-s-vymekcenou-kozenou-stelkou-a-mechovou-mezipodesvi-bile/ a ten klínek mi právě nepřijde moc velký a nebo je to chyba obrázku. Jaká je realita? A jak moc vnímáš tu halux prohlubeň? Jestli to dobře chápu, tak to má tendenci jakoby zvedat palec nahoru? Jinak budu vděčná i za názory ostatních. Těď nosím protetiky a tam se mi ta vnitřní stélka bohužel nějak nevyhladila a ani ten pásek zevnitř moc ne a trochu mi mi to ničí silonky.

Jana (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Pavli, korkáče nosím prakticky celý život , tak můžu posuzovat. A měla jsem jich a mám nepočítaně. Znovu říkám vybrala jsi, ty opravdu nejlepší, která já osobně jsem kdy měla. Klínek naprosto přiměřený a garantuji, že ten halux nebudeš vůbec vnímat a palec má právě naprosto přirozenou polohu. Při prvním obutí si je zamiluješ a nebudeš chtít vyzout. Protetiky jsem také měla a ty poslední mají ty stélky dost hrubé. Naopak Vanimary mám v ordinaci pořád a silonky mi nezničily, ale nejraději nosím naboso. Vím, že bez vyzkoušení to není lehké, ale i ostatní ti je doporučují. Běž do nich.

Ondra (St, 16. 9. 2020 - 21:09)

Ahoj, čtu vaši diskuzi a k těm haluxáčkúm. Nosíme je doma a z mého pohledu jako muže jestli můžu komentovat. Prohlubeň na halux opravdu není vůbec na závadu a palec to určitě vůbec nezvedá. Naopak to přispěje k lepšímu uložení nohy a je to mnohem příjemnější chození. Také se přikláním k přiobjednání vyměkčené paty, je to dobrá vychytávka. Pro muže nezvyklé mám i na klínu a nepřipadá mi zase tak vysoký.

Reklama

Přidat komentář