Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Hanka (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Opravdu dobré a hrozně příjemné. Musíš uvěřit kdo je nosí já už hodně dlouho. Jak se říká zkusit se má všechno. V žádném případě ti nohám nějak neublíží, spíš určitě naopak.

Nona (Čt, 17. 9. 2020 - 16:09)

Tak to jsme dva:) Já taky chci jen na doma a už mi těch info jde hlava kolem. A myslím, že na doa i pro může, konečně stejně v něčem podobném chodíme, i když tady u těch značek je to nějak zdravotně vychytané.

Mára (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

Už jsi si vybrala? Poraď mi co bude nejlepší pro muže. Vůbec se v tom neorientuji, ale asi to chci zkusit.

Pavlina (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Ještě se chci zeptat, jestli si ty Vanimary a Protetiky velikostně odpovídají. Ptám se proto, že ty Protetiky mám asi o číslo menší než ostatní boty a sedí mi a ty Vanimaty nemám bohužel možnost vyzkoušet.

Katka (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

Boty, tenisky, staré Protetiky i Vanimary vše číslo 37.

Pete (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

Nevim, jak Jana, ale ja bezne nosim vel 43, ale korkace Vanimary mam 39,a jsou mi presne, jak maji byt.

Pavel (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

To není možné, tak velký rozdíl čísel. Já mám tedy vše 44.

Palino (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

Ja nosím bežne 42, Vanimary mám tiež 42 a pekne sedia. Kúpil som pegresy, tiež 42 a sedia perfektne. Čo sa týka stielky, tak Pegres je No 1! Krásna kožená stielka, začína pekne hnednúť a pomaly bude aj pekne hladká. Plieska jedna radosť!

Jana (Čt, 17. 9. 2020 - 12:09)

Vanimary mají číslování, které běžně sedí k danému číslu. Moje 39 sedí velmi dobře. Ani ostatní kolegyně neříkali, že by byl s číslováním nějaký problém.

Pavel (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Pavlíno, vidím, že dlouho se tady ptáš na korkáče. Jestli ti ti pomůže, můžu ti poslat fotku svých korkáčů. Mám úplně přesně takové jako bys chtěla ty. S haluxem už s pěkně hladkou stélkou. Také jsem neodolal a chtěl ty dokonalé a pár týdnů mám s haluxem i tou vyměkčenou patou. Možná by ti detail a fotka více napověděla. Jinak určitě si je kup, jsou opravdu skvělé a nositelky ti je výše taky doporučují. A čísla sedí přesně jak má být . Máme doma 3 různé velikosti a vše sedí.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

No, model halux klínek nemají paní chytrá

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Když já z té halux úpravy mám pořád trošku obavu, protože to neznám a nemám možnost si to vyzkoušet. Co si ty kolegyně na tom chválí? A máte nějaké zkušenosti s tím vyměkčením pod patu?

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 19:09)

Jano, uvažuji tady o těch https://www.dozodo.cz/klinkove-jednopaskove-korkace-s-vymekcenou-kozenou-stelkou-a-mechovou-mezipodesvi-bile/ a ten klínek mi právě nepřijde moc velký a nebo je to chyba obrázku. Jaká je realita? A jak moc vnímáš tu halux prohlubeň? Jestli to dobře chápu, tak to má tendenci jakoby zvedat palec nahoru? Jinak budu vděčná i za názory ostatních. Těď nosím protetiky a tam se mi ta vnitřní stélka bohužel nějak nevyhladila a ani ten pásek zevnitř moc ne a trochu mi mi to ničí silonky.

Jana (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Pavli, korkáče nosím prakticky celý život , tak můžu posuzovat. A měla jsem jich a mám nepočítaně. Znovu říkám vybrala jsi, ty opravdu nejlepší, která já osobně jsem kdy měla. Klínek naprosto přiměřený a garantuji, že ten halux nebudeš vůbec vnímat a palec má právě naprosto přirozenou polohu. Při prvním obutí si je zamiluješ a nebudeš chtít vyzout. Protetiky jsem také měla a ty poslední mají ty stélky dost hrubé. Naopak Vanimary mám v ordinaci pořád a silonky mi nezničily, ale nejraději nosím naboso. Vím, že bez vyzkoušení to není lehké, ale i ostatní ti je doporučují. Běž do nich.

Ondra (St, 16. 9. 2020 - 21:09)

Ahoj, čtu vaši diskuzi a k těm haluxáčkúm. Nosíme je doma a z mého pohledu jako muže jestli můžu komentovat. Prohlubeň na halux opravdu není vůbec na závadu a palec to určitě vůbec nezvedá. Naopak to přispěje k lepšímu uložení nohy a je to mnohem příjemnější chození. Také se přikláním k přiobjednání vyměkčené paty, je to dobrá vychytávka. Pro muže nezvyklé mám i na klínu a nepřipadá mi zase tak vysoký.

Věra (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Nemůžeš vůbec porovnávat Protetiky a Vanimary. Vanimary jsou úplně jinde a snad naprosto dokonalé.

Iva (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

V práci nosím stejné Vanimary na klínku a naprostá spokojenost. Klínek je naprosto přiměřený. Za celkem krátkou dobu byla stélka hladká a punčochy se mi neničí. Dnes pouze lituji, že jsem nešla do haluxu. Dvě kolegyně to mají s touto úpravou a nemůžou si je vynachválit.

Pavlina (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Děkuji, ano uvažuji o koupi. Chtěla bych ty na klínu. Katko, jet to opravdu klín, že jsou pak skloněné trochu dopředu a nebo je to jenom vysoká podešev. Nevadí ta Halux úprava? Mají tu vnitrní stélku z hladké kůže? Jinak já mám to vyjíždění nohy ven právě docela ráda. Zvlášť se silonkama.

Ondra (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Ještě malý dodatek, také mám rád, když nohy vyjedou ven a halux vůbec nevadí.

Ondra (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Jaké nosíš a jak dlouho, že uvažuješ o nových. Co psala Jana v příspěvku je přesné vystižení moc povedených korkáčů " Haluxáčků" . Doma je máme, tak můžu také jen doporučit, není se čeho obávat.

Reklama

Přidat komentář