Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Aha, tak jsem to zrovna nemyslel. Tam jsou dost detailní dívčí vjemy a ty muž nemá a to mi potvrdila i žena když to četla i hodně zpátky.

Klára (St, 16. 9. 2020 - 14:09)

Dnes už jsme s kamarádkou čůraly pod viaduktem protože řemeslníci už tam nejsou. Obě jsme potřebovaly nutně hned a tak jen jsme nadzvedly sukýnky a daly dolů kalhotky,už se aám pipinky vyčůraly rychlým proudem a udeělaly jsme vedle sebe dvě větší loužičky. Já měla hodně mokrý mezi nožkama,protože mi to čůrala i do strany a okolo, jak jsem měla pipinku staženou ,kamarádce z ní to šlo pipinkou hned do prudkého čůrání rovnou před bříško. Ségra přišla domů a je zase smutná. Prý ji jedna holka co už s ní měla konflikt minule napadla na chodbě. Tak nevím,co s tím uděláme. Vezmu ji ven se odreagovat a proberu to s Liborem a s mamčou jen opatrně. Je mi už 18,takže klidně to půjdu řešit do školy za mamčou.

Mike (St, 16. 9. 2020 - 14:09)

Klárko! Já jsem čekal na tvé čůrání a dočkal se!!! Díííky!!!!!!

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 14:09)

Podle tvých chyb v pravopisu vidím, že tě trápení Nikolky nenechává v klidu. Řešila bych to ve škole a to co nejdřív.

Bára (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Někdy člověk prostě jen zapomene,když jsem byla zabraná do jiné činnosti a zapomněla jsem,že se mi chtělo už předtím nutně na záchod a pak si tělo řeklo samo. Najednou se mi v okamžiku začalo chtít tak strašně ,že jsem nemohla vůbec vydržet a zaběhla k prvnímu rohu už trochu s učůrnutou pipinkou a tam to šlo a šíleně rychle jak jsem to měla plný v sobě

Holkočůr (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Včera holka v sukni s rukou na pipině v parku a pak za stromem na bobku a hned chcala, viděla, že jdu okolo ní, jen sklonila hlavu a proud ji šel dál z pipinky dost velký až to bylo slyšet jak prudce čůrá, pak se rychle oblékla a zmizela pryč. Tak kolem sedmnácti,asi středoškolačka.

Lucka (St, 16. 9. 2020 - 09:09)

A co má taková holka dělat , když už se musí držet za pipinku, aby se nepočůrala? Ono to dlouho nejde a stejně by to nevydržela a za chvíli by musela nebo by se počůrala. Máš ji nechat být a nestresovat jí, víš jak je to pro holku trapný, když musí a nic s tím nemůže udělat? A že je to slyšet jak čůrá, my máme močový otvor uvnitř pipinky a tak to teče přes ní a je to slyšet. Vy to asi nemáte tak ,když vám to jde z pinđoura ven přímo.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Tak pokud je to vyjímka nebo je urologicky nemocná, ta se to dá omluvit, kromě toho držení té piči. Jinak by člověk v určitém věku měl ovládat svou fyziologii.Celkem po těchto lidech močících hlavně za budovami nebo o ulicích jde Městská policie a nemalé pokuty.

Jana (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Já jsem třeba nemocná a trpím hyperaktivitou m.m. Můžu ti říct, že když to na mně přijde a není blízko toaleta tak se musím do chvíle někde rychle vyčurat nebo je trapas. V létě nosím sukni a už jsem naučená bez kalhotek a pak v nejbližším místě roztáhnu nenápadně nohy a prostě nezadržitelně čurám. V zimě to je problém, protože nosím k sukni silonky nebo nosím kalhoty a to pak musí všechno dolů a já na bobečku. Dobrý je když je se mnou někdo, kdo mi alespoň udělá trochu stěnu a když není tak prostě to neřeším a musím. Lidí jako holkočůr naštěstí moc není a většinou jsou ohleduplní a pochopí v jaké nouzi jsem a nedívají se jak čůrám,ale naopak jinam.

Lucka (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

Tak jistě, většina lidí je slušných, ale tady se semchodí dívat kluci, co je to zajímá a proto o tom píšou. Mně to taky někdy štve, když nějakej nadrženej chce vidět když jdu na záchod, ale nenechám se.

Sára (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

To můžu potvrdit. Mám ten problém taky. A některý blbci tě nenechají v klidu vyčůrat a je to hnusný. Dřív jsem se třeba rozbrečela když jsem to nemohla vydržet a kamarád se chtěl koukat a neuhnul, teď už mám kluka a ten mně ochrání, u něj se čůrat ani nebojím protože mně zná celou a miluju ho.

Michal (St, 16. 9. 2020 - 10:09)

No jo,ale třeba já bych taky neodolal. To ty nepochopiš vidět jak holka čůrá ten její proud z prcinky a já bych ten svůj pud nezvládl taky.

Lucka (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

A co je na tom tak pro tebe vzrušující? Jako,že ji vidíš nahou v nejintimějších místech nebo,že odtud vykonává malou potřebu?

Michal (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Všechno dohromady.

Mike (St, 16. 9. 2020 - 07:09)

Klárko dobré ráno. Jaké bylo čůrání?

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Včera tě Klára dostala a tak jsi nedočkavý, ale asi bude ve škole, tak musíš počkat jestli nebude čůrat od vlaku nebo někde jinde.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 21:09)

(Standa a jeho otec sledují v televizi Martinu, jak se nechá lízat od svého psa.)
Standův otec: „Šikovná holka. Dobře sis vybral... Děláš mi radost.”

3 (Út, 15. 9. 2020 - 23:09)

Horem pádem?

Klára (Út, 15. 9. 2020 - 20:09)

Libor zůstává u otce a přijede až zítra a tak budu spinkat s Nikolkou u ní. Je dnes nějaká smutná, protože ve škole něco nepochopila a učitelka ji napomenula a tak to tady obulila u mně před chvílí, protože se jí jedna holka pak smála. Tak si budeme večer povídat a bude to snad lepší. Mamča už je taky u sebe a je v pohodě tak snad to bude taky dobrý. Ještě se osprchujeme a vypustíme pipinky u toho a tam jedině čůráme ve stoje a taky nám to jde. Dnes jsme obě unavené a tak asi budeme brzy chrnět.

Puluj (Út, 15. 9. 2020 - 23:09)

Potěšení do spánku vám oběma a jsem rád,že vaše maminka je vpořádku. Klidnou dobrou noc.

Reklama

Přidat komentář