Reklama

Zbytečné svlékání pacientů?

Jitka (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Chodila jsem k několika...Já jsem takhle úplně nahá ležela s roztahovákem v pipině na stole,dával mě Danu,při tom přišel jeho kolega a řešili při tom nějaký svůj problém jako kdyby byli v hospodě.Dala jsem to jen tak tak.

Jitka (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Chodila jsem k několika...Já jsem takhle úplně nahá ležela s roztahovákem v pipině na stole,dával mě Danu,při tom přišel jeho kolega a řešili při tom nějaký svůj problém jako kdyby byli v hospodě.Dala jsem to jen tak tak.

Andrejka (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Myslím si, že je naprosto...Chodila jsem k několika gynekologům, ale jeden mne vždy po pohovoru řekl ať si odložím a posadím se na vyšetřovací křeslo,byla jsem zvyklá si odložit jen kalhoty a kalhotky,když jsem seděla na křesle řekl ať si sundám halenku že si mne nejdříve poslechne pak se mne vyptával jestli si dělám samovyšetření prsou, odpověděla jsem že jen občas.Řekl ještě rozepněte si podprsenku vyšetřím vám ještě prsa,vyzval mne abych se položila dala jednu ruku za hlavu a druhou podél těla,vyšetřil jedno prso a pak opakovaně druhé, poté jsem si musela dát nohy na podpěry a posunout se zadkem před okraj vyšetřovacího stolu,už jsem vlastně takhle nahá svlečená zůstala do konce vyšetření myslela jsem že budu mít aspon halenku, ale on řekl ať to nezdržujeme že se pak obléknu. Co tomu říkáte máte někdo podobnou zkušenost? Cítila jsem se zaskočená a bylo mne trapně takhle celá svlečená. Andrejka 40r středočeský kraj

Eva (Čt, 2. 10. 2014 - 12:10)

Nevím ale je třeba říci že polovina lidí má stené přirození a druhá polovina má sice jiné ale stejné,do smrti nepochopím proč některé dámy se tak strašně stydí,lidvě řečeno my dámy máme stejnou pičku,tak o co jde v čem je problém.?

Jarda (St, 17. 9. 2014 - 10:09)

Já bych to neviděl tak hrozný,když jdu k doktorce na dvouletou prohlídku (již 12let)tak se také musím svléknout úplně do naha a navíc je s ní v ordinaci i sestra,před kterou mě kromě jiného vyšetřuje varlata i prostatu.Pochybuji,že dvě dámy okolo 60 let jsou na mě zvědavé.Minule jsem při vyšetřování varlat dostal erekci a jen s úsměvem řekla,tak tady je vše v pořádku jak vidím.Toť veškerá její reakce.Předchozí doktorka mě jen změřila tlak a prohmatala břicho a poslala na EKG.Tak která je lepší?

Martina (St, 17. 9. 2014 - 09:09)

Pořád lepší se svléknout a nechat se pořádně prohlédnout než nechat se odbýt vyšetřením na pohled na vzdálenost tři metry. Máme zde na poliklinice doktorku, které říkají Ema Zabiják, protože má na svědomí více lidí než Stalin a Hitler dohromady. Lidé jí nosí vajíčka a jitrnice a ta dobračka ordinuje jako o život. Manžel od ní dostal mastičku, když jej bolely oči po svařování a o půl roku dostal jeho kamarád stejnou mastičku, když při hasičských závodech spadl obkročmo na tyč překážky a týden ho bolely..... Nakonec má pravdu, na tyhle hasiče je i té mastičky škoda. Každopádně, já bych k této doktorce, která vyšetřuje lidi v kožichu a montérkách nešla ani v posledním tažení.

Ali (Po, 15. 9. 2014 - 20:09)

Holky je mi vás líto ale měli by jste nosit k doktorovi kalhotky a podprdu na zámek.

Alena (Po, 15. 9. 2014 - 17:09)

Byla jsem u nového...Tak já nevím co tu řešíte. Můj gynekolog mi pokaždé při prohlídce obnaží poštěváček, trochu ho prohmátne a pokračuje v prohlídce. Prakticky to ani nevnímám, jsem vždycky tak nervózní, že jenom čekám, abych už mohla z kozy dolů a jít se obléknout. Takže ani nemám čas sledovat, jestli mi zrovna prohlíži poštěváček, pochvu nebo prsa..., hlavně ať to mám za sebou!

Vanda (Ne, 14. 9. 2014 - 21:09)

Byla jsem u nového...Není to určite běžné, pokud si se na to nestěžovala.

V. (Ne, 14. 9. 2014 - 20:09)

Byla jsem u nového...Pokud by to byl mladej, krásnej sexy doktor, tak bych mu dovolila mnohem víc.

Laděna (Ne, 14. 9. 2014 - 16:09)

Byla jsem u nového gynekologa protože jsem se přestěšhovala a zjistila jsem že mě taky zkoušel citlivost poštěváčku,nevi jestli je to normální ale kámoška mi řekla že to u ni zkoušel taky. Je to běžné,napište.?

Alena (Ne, 14. 9. 2014 - 16:09)

Když to tady tak čtu tak se netačím divit jak se stydí dospělé ženy u doktora aby jim náhodou nezahlíd pičku nebo kozičky nedej bože.Je to jako kdyby to psaly 15ctileté holčiny.

Max (Čt, 28. 8. 2014 - 21:08)

Nebolo to náhodou na...Ja kdyz chodim na koznim ted jsem tak 3 roky nebyl ale kdyz jsem mel exemi aji na zadku tak klasika vyslic a ukazat pekne jsem se otocil a pekne predklonil a ukazal zadek a nemam vubec problem se pred lekari vyslic me nahota nevadi

dreamer (Čt, 28. 8. 2014 - 15:08)

Při prohlídce na kožním v...Nebolo to náhodou na urologii? Načo niekoľkokrát stiahnuť predkožku? A pacient, ak je toho schopný, tak sa vždy vyzlieka sám. Ťahať z niekoho oblečenie mi príde maximálne nevhodné. Tak to nemohlo byť a ešte vysoká blondína. Ženy sú v tomto opatrné, aj keď muži by si veľakrát priali trošku agresie...

dreamer (Čt, 28. 8. 2014 - 15:08)

Při prohlídce na kožním v...Nebolo to náhodou na urologii? Načo niekoľkokrát stiahnuť predkožku? A pacient, ak je toho schopný, tak sa vždy vyzlieka sám. Ťahať z niekoho oblečenie mi príde maximálne nevhodné. Tak to nemohlo byť a ešte vysoká blondína. Ženy sú v tomto opatrné, aj keď muži by si veľakrát priali trošku agresie...

McQueen (Po, 18. 8. 2014 - 18:08)

Na kožním tě svlíkla do...Snad te neprekvapuje nahota na dermatologii? Tam je urcite nejbeznejsi, nebo by aspon mela byt. Asi to dela malo dermatalogu, ale doporucuje se, aby pacientum, kteri jsou v rizikove skupine na rakovinu kuze byl dukladne prohlednut kazdy cm jejich tela, vcetne mezi prsty na nohou, mezi hyzdi, sourek, penis atd. Napriklad melanom muze vzniknout i na castech tela, ktera nejsou vystavena slunci. Jenze u nas, v zemi stydlinu, by si svedomity dermatolog prosil o pruser, kdyby takhle dukladne nekoho prohlizel, tak u nas urcite zbytecne umiraji lidi. Ja byl nekolikrat uplne nahy behem neurologickych vysetreni, ale to bylo v cizine, v Cesku by se asi lekari bali.

Pepa (Po, 18. 8. 2014 - 17:08)

Už jsem absolvoval mnoho vyšetření a procedur, kdy jsem musel být nahý. Ne vždy to bylo úplně příjemné. Ovšem pokud člověk chápe podstatu vyšetření a personál se chová profesionálně, tak nevidím problém.
Např. při masáži jsem nahý a s masérkou probíráme dovolenou, ani jeden z nás si nahotu (moji) neuvědomuje.

Steve (Po, 18. 8. 2014 - 14:08)

Na kožním tě svlíkla do naha? Zajimavé :o))) To ti hledala něco na pytlíku nebo cos jí vlastně řekl že máš a kde za problém?

Jitka (Po, 18. 8. 2014 - 13:08)

dobrý den jsem tady poprvé.Prosím můžete mi někdo vysvětlit diagnozu:fibroblastické onemocnění NS.K oropedovi jdu až příští týden a zajímá mě co toto onemocnění znamená.Jen vážně,na rádoby vtipné odpovědi nebudu reagovat.děkuju Jitka

Petr (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

Při prohlídce na kožním v nemocnici mě paní doktorka ,výsoká blondýna stahla trenýrky a prohmatala pytlík a několikrát stáhla předkožku a prohlídla žalud.Nebylo to nic nepřijemného,naopak a ženským který se stydí se divím.Ani mě neubylo.

Reklama

Přidat komentář