Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Pro Jirku Hvězdouna: tomek prý bude schvalovat komenty, to bude asi zábava....

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Jak tak čtu tvoje příspěvky, ty žiješ hodně diskuzema, viď. Že se snažíš realizovat spíš ve virtuálním světě, než v tom skutečném, by se dalo s trochou empatie ještě pochopit, ale ten způsob tý realizace sis zrovna šťastně nezvolil.

vímek (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Normální holky jsou u mě - všechny nevražedkyně, neříkám průměrné, ale normální v tomto případě ve vztahu k tobě

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Takže ty vlastně tvrdíš, že normální je každá žena, která není vražedkyni. Fajn, takže žena koprofág je podle tvých měřítek v normě, žena zoofil je podle tvých měřítek v normě, žena nekrofil je podle tvých měřítek v normě.... A kdyby ses seznámil s nějakou holkou, jak poznáš, že není vražednice? Kdyby ses do ní zamiloval a ono ti po letech řekla, že někoho zabila, co bys udělal?

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

A je tu s námi, náš přímluvce a utěšitel - Duch svatý. Svědkové Jehovovi tuto skutečnost popírají, učejí, že Duch svatý byl pouze v historii, že současných lidí se to už netýká, ba co více, považují Ho za pouze jakousi neživou Boží energii. Ignorují tak mnoho částí Bible. Může být rouhání popření Božství Duchu svatému? Jestliže Ježíš mluví o jediném neodpustitelném hříchu, který je právě rouhání proti Duchu, kdo pak by Duch byl jiným, když ne Bohem. Není snad psáno, že Bůh je Duch? A není snad Bůh svatý? Tedy pak je jasné, že Duch svatý je Bůh.

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Mimochodem, jelikož jsme na doktorce, není od věci napsat, že včera jsem si prošel kolonoskopickým vyšetřením. V září endo žaludku, teď střeva. Vlastně během sedmi měsíců obojí, na první pohled nezávisle na sobě. Jakmile jde o podobná vyšetření, nemůžu se chlubit žádnou odvahou, jsem hrozný strašpytel a nestydím se za to. Věřím, že Bůh vše učinil tak, aby proběhlo bez problémů. Ano, Hospodin, který svůj lid vyvedl z Egypta, z domu otroctví. Ačkoli jsem od začátku roku měl skoro všechny příznaky kolorektální rakoviny a měl hrozný strach, Bůh mi vždy řekl, že mi nic není, že se nemusím bát. Duch svatý je utěšitel a Duch pravdy. Kterého nám zaslíbil Pán Ježíš.

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 11:04)

Homosexuálové nejsou nějaká zvláštní skupina lidí, něco extra. Právě že nic takového jako "my" a "oni" neexistuje. Jednak orientace je spíše jako škála. Mezi homo a hetero jsou mezistupně. A potom všichni se rodí psychohomo. Tzn. že si více rozumí s příslušníky svého pohlaví. Kluci mají svoje party, holky svoje. Kluk nechce sedět v lavici s holkou, radši sedí s jiným klukem. To samé holky, raději mají vedle sebe holku než kluka. To platí hlavně na 1. st. ZŠ. Tam se dokonce v tělocviku při hře někteří štítí držet se třeba holky za ruku. :-) Ale pak v pubertě se to změní. U kluků přibude zájem o holky. Ale ne všem. U cca 5 - 10% kluků se nestane nic. Takže původ homosexuality není nějaký mimořádný, nadpřirozený. Je to prostě jen nepropuknutí zájmu odplodňovat ženy.

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

Někteří samci v přírodě to mají tak, že zabíjejí jiné samce v okruhu dosahu a mají pak samice jen pro sebe, ty oplodňují, ale jiné druhy zvířat to mají jinak, tedy jak jsem psal výše, spolupracují a rozdělují si role. Lidi jsou ten druhý případ.

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

K homosexualitě jsem psal, že u primátů je psychohomosexualita běžná. Někdy i v tělesné rovině, ale většinou bez ní. U samců, kteří žijí v tlupách, nemůže platit, že by každý chtěl být alfa. To by se mezi sebou vyzabíjeli. Kdyby byla mezi samci jen rivalita, soupeření, konflikty, tak by tu tlupu poškodilo, rozvrátilo. Proto příroda sociálně žijicím tvorům přimíchala něco jako psychohomosexualitu. Viz kamarádi z vojny, co se navštěvují i když jsou už oba ženatí a mají rodiny, apod. Ostatně píše o tom už bible, jak umřel Davidovi jeho druh Jonatán: 2. Samuelova 1, 26 Stýská se mi po tobě, můj bratře Jónatane, byls ke mně pln něhy, tvá láska ke mně byla podivuhodnější nad lásku žen. Jo a důkazů, že primáti speciálně lidi to mají jinak, je plno. Třeba hlas jiného muže. Když v přírodě vyje jiný samec, tak to může být výzvou k boji. A u lidí? Samec jde na koncert jiného samce - viz zpěvák. V každé oblasti muziky. Operní pěvec, rockový muzikant, cokoli dalšího. Kdyby muž vnímal jiného muže jen jako rivala, musel by mu vadit i jeho hlas, ale není tomu tak. Poslouchá hlasy jiných samců, jak vyjí do mikrofonu :-) Vždyť je jasné, že u lidí je to už o dost jinak než v přírodě a i v té přírodě samci taky spolu vždycky nesoupeří, ale taky kooperují. Hlavně ti, co žijí ve skupinách. Tam je to nutnost.

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

Jinak asi mi smazali i mé polovědecké pojednání o homosexualitě. Jak už jsem psal, píšu jen o tom, co znám. Tedy neseru se do oblastí, kterým nerozumím. Ale mám zkušenosti s homosexuály, potom s pobožnými, potom s učitelkami, potom s muzikanty. Tak to jsou čtyři oblasti, kde se vyznám. Školství, hudba, církev, buzny. :-) Když mi mažou moje postřehy z těchto oblastí, jsou to blbci. Spíše by měli být rádi, že se něco dozví z první ruky.

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 11:04)

Také nemám nic osobního proti homosexuálum ani ateistum. Když jsem někdy potkal v hospodě nějakého gaye, vždy se jednalo o pohodové, nekonfliktní a většinou inteligentní lidi s širokým rozhledem. Ani ateisty už nijak neodsuzuju, mnohým věřím, že se snaží pomoci když mohou, mohou mít i sympatické názory na některé otázky tohoto světa. Moje nez(n/r)alost byla v tom, že jsem někomu vytýkal nevíru. Když sám jsem na tom byl kdysi podobně. Já vlastně nemám komu co vyčítat, mně to rozhodně nenáleží.

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

To, co psal multinick, není spam, ale hodnotné příspěvky. To samé já. A v poslední době tam psal hodnotné věci SH, i když ho nesnáším kvůli jeho povaze, tak ohledně náboženství píše dobře. Jinak ostatní nicky nestojí za nic. Jestli někdo spamuje, tak to Hraničář, pořád vkládá něco mimo téma a potom spamuje mrtvička svýma urážkama pobožných.

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Měl jsem ale na mysli něco jiného, jestli se jako šašek budeš chovat celý život nebo myslíš, že je to jenom dočasné a časem to přejde.

si říkám (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

že nejvíc asi maže Jelena a Werner, ale Tomek se s nima dal do grupy, takže je jedním z nich, nebyl tolik mazací, ale už je taky. Zatím a někdy, tady je nuda, uvidíme se na osacru za čas nebo na granu

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Ty se divíš, že tě někdo maže? Kdyby to šlo i tady, tak tu není jediný příspěvek od tebe. Spamuješ i tady. Je to nějaká uchylka. Někteří spameři jsou za spamy placení, ale ty to děláš jenom proto, že máš úchylku. Myslíš, že ti může někdo pomoct?

Jiříčku (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Na rozdíl od tebe nejsem na vražedkyně, ale na normální holky :)

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 08:04)

Jo a vímku, ty normální holky jsou stejně normální jako ty? Nebo ty jsi ještě víc normální než ony?

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

"normální holky". Chápu, asi nebudeš moc vybíravej. Máš to pak o dost jednodušší, vímku.

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

"a bude období spamů". Heleť vímečku, myslíš, že z tohodle někdy můžeš vyrůst, anebo to vidíš na nějaký dlouhodobější, možná celoživotní problém?

vím (Po, 27. 4. 2020 - 23:04)

Oprava: A hlavně mažou, mažou, cenzurují... mažou jak o život, ale za čas, až budu mít chuť a čas, tam zase vtrhnu a bude obdoBí spamů, protože vše mam uloženo a vše mohu znovu dodat během pár sekund :)

Reklama

Přidat komentář