Reklama

Výprask vařečkou

Slavek.eu (Čt, 10. 8. 2023 - 15:08)

NIkolo, super!

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Tak to je zajímavé, že dáváš i ty muži. To já ne, ani si to neumím upřímně představit, že bych to zvládla vůbec držet v ruce a natož s tím nasekat na zadek. :D Můj muž se chová vždy správně a tak jak se má, takže u nás výměna rolí není ani možná a i kdyby asi něco provedl, tak bychom to řešili jinak... u nás dostávají jen dámy. :D Ale jak už jsem psala, vyhovuje nám to. A obdivuji, že dostáváš tolik ran a i rákoskou. To bych asi nezvládla. Jsi frajerka. Já včera po dlouhé době dostala, tak se chovám teď zase jako nejhodnejsi pritelkyne na světě. :D

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 09:08)

Gabčo, super!

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 10:08)

Jo jo, je to fajn :D i když mnohdy je prdel modrá týden :D a pár kamarádek o to ví mimochdem

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 10:08)

Tak to ještě lepší, že to nemusíš mít jen pro sebe. Co na to říkají?

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 11:08)

No, jednou jsem zapomněla rákosku na stole, když přišla kámoška na kafe :D tak se ptala..ukázala jse mjí zadek a bylo :) smála se mi. Jinak sem tam holky vidí při převlíkání na mém zadku modřinu nebo tak.

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 12:08)

Gabčo, :D, tak to je fajn, že si to tak pěkně užíváš :)

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 13:08)

noo to zase nee, ale...můj zadek je zvyklej až až :D

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 13:08)

Gabčo, tak předpokládám, že se ti to líbí....

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Helčo, super!

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Děkuji. Taky doma praktikujete? :)

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 14:08)

Miroslavo jaromisová tebe patří řezat a to pořádně i tvou sestru Zdenu ,vy si to zasloužíte i celou vaši bandu. A jak ty biješ děti tak řezat vás rákoskou 200 ran je málo pro vás . Lískové pruty 300 řemen 500 ran až do krve. A to BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 14:08)

Miroslavo jaromisová tebe patří řezat a to pořádně i tvou sestru Zdenu ,vy si to zasloužíte i celou vaši bandu. A jak ty biješ děti tak řezat vás rákoskou 200 ran je málo pro vás . Lískové pruty 300 řemen 500 ran až do krve. A to BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Mirka (Út, 8. 8. 2023 - 10:08)

Každou chvíli tady někdo píše, že dostával/dostává velikou vařečkou. To je blbost, protože s příliš velkou vařečkou se nedá pořádně pracovat.
My jsme také měli obrovskou tzv. prádelnovou vařečku, ale ta byla jen na postrašení, pro provedení výprasku jsem si vybírala třeba i jen nějakou úplně malou.
Protože, když si třeba starší holku položíte přes klín a chcete ji hodně seřezat, tak ji musíte pevně přichytit, přitisknout k sobě, aby se vám nevysmekla, no a pak už tam po pravé ruce není prostor pro metrovou vařečku.
Takže nejlepší je malá vařečka a sekat s ní pořádně a dlouho.

Kuba (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

A řekl bych, že záleží i na velikosti trestného zadku. Menší děti mají menší prdelky. Na ty je pak blbost brát větší věci a postačí vařečka klasické velikosti. Blbost aby byla vařečka větší než zlobivý zadek :D

Slavek.eu (Út, 8. 8. 2023 - 11:08)

Mirko, tak někdo musí prostě pěkně nastavit holou a držet třeba přehnutá přes něco jako stůl, židle, gauč, takže pak se dá použít i velká vařečka.

Terka (Út, 8. 8. 2023 - 12:08)

V tomto souhlasím s Mirkou, že mení vařecha je lepší na výprask. Upřimně aj víc bolí. Jednou na mě mamina vzala tu velkou prádelní, a to jse mbyla ohnutá v kleče přes křeslo, dala mi s ní asi 3 rány a šla ji vyměnit za malou, špatne se jí s ní zacházelo :D

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 06:08)

Přiznám se, že dost často když snídám, tak myslím na Lucku a myslím zda už dostala a nebo jí to teprve čeká. A představují si jak se asi chudák cítí. Nikomu bití nepřeju, ale zároveň vím, že je to potřeba. Bohužel dnešní mládež mi to ukazuje dost často. Myslím si, že je škoda, že se z dětí stávají polobozi a smí vše. Proto jsem rád za každého rodiče, který se snaží vychovat nerozmazlené slušné děti (lidi). Bohužel si myslím, že výprask dost dětem chybí.

Lucka (Út, 8. 8. 2023 - 09:08)

Moc vám děkuji za podporu a pochopení.

Slavek.eu (Út, 8. 8. 2023 - 04:08)

Silvo, každý má jiné hranice / potřeby. Čím více ran, tím menší význam má jednotlivá rána.

Reklama

Přidat komentář