Reklama

Výprask vařečkou

Renata (Ne, 30. 7. 2023 - 21:07)

Chci reagovat na toho kdo napsal ze po 3 ranach denne na zadek chce aby se zavolal OSPOD, to snad nemůže myslet ten člověk vážně i pokud by dostávala 10 ran denně tak pořád to není na OSPOD, OSPOD se má volat pouze pokud se dite tyra ale nezlobte se na mě tady to je pouze výchovné biti, tady nemůže být o tyrani ani řeč.

Kristýna (Ne, 30. 7. 2023 - 22:07)

Mě se to také nezdá jako týrání a hlavně co je podle mě důležité, tak to ani tak necítí podle mého názoru ani Lucka. Proto jsem jí pokládala dotaz. Snad odpoví, protože mi přijde jako fajn holka a hlavně mi i přijde, že je dobře vychovaná. Já osobně mám dceru 10let, tak mám porovnání chování.

Bára (Po, 31. 7. 2023 - 12:07)

Souhlasím s Tebou, pár na zadek vařechou nikdy nikomu neuškodilo! Na nás měla mamina vždy připravený čerstvý prut namočený ve váze s vodou, aby neuschnul :) Výprasky byly dle prohřešku, tím myslím počet švihnutí přes holou prdel případně stehna pod zadkem, když jsem uhýbala. Štípalo to děsně a mnohdy i pět švihanců stačilo až až. Bohužel jich většino ubylo mnohem víc :D

Kateřina, Petr… (Ne, 30. 7. 2023 - 08:07)

Kateřino, Petro, Zuzano - včera jste moralizovali Andy, která ani nepsala něco tak hrozného s porovnáním s tím, co tu lze v diskuzi najít. Ještě jste odkazovaly na reálné děti, kdyby tohle četly. Jako kdyby si k tomu dostali. A dnes a včera se tu objeví fak děsné příspěvky, nejhorší asi ten úchyl co se vydává za 14letého chlapce... a to neřešíte. Takže včera jen výkřik do tmy, jo? Chce se mi blít, děláte zde svaté a přitom tu každá z vás píše úchylárny. Trochu se nad sebou zamyslete...

Kateřina (Ne, 30. 7. 2023 - 11:07)

Také nemám pocit, že bych někde psala, že podporuji výprasky u dětí. A také jsem nikde nepsala úchylárny.

Petra (Ne, 30. 7. 2023 - 09:07)

Jestli se nemýlím nikdy jsem tu nepsala, že schvaluji neúměrné výprasky dětí. Ne nedělám ze sebe svatou. Ale nemyslím si, že někdo jak píšete pravděpodobně se vydává za 14 chlapce, tak tím nikoho neohrožuje. Přijde mi horší když se vydává za dítě a píše, že je bitej 50 ran a druhý den znovu 50 ran.... Nechci, aby si děti co sem přijdou mysleli, že je to normální. Nejsem úplně proti dávání na zadek. Ale odsud podsud. A popravdě věřím, že jsem děti chodí. Bohužel tento web díky názvu doktorka.cz může děti lákat. Většinou se k příspěvkům nevyjadřuji, protože nikdy nevím doopravdy kdo to psal a přijde mi horší nevěřit dítěti než ho ještě přitopit. A včera komentáře od Andy a ,, spol'' na 2 stránky jsem neměla žádné pochyby, že je to něčí úchylná fantazie.
A když mě osočujete, kde jsem psala úchylárny?

Bára (Ne, 30. 7. 2023 - 08:07)

Ahoj Silvo, koukám že maminka byla dost přísná. Maminka tě trestala vařečkou jen za slovíčka a nebo i za jiné tvé prohřešky nebo neznalosti?

Silva (Ne, 30. 7. 2023 - 12:07)

Ano, jen jsem byla trestána za slovíčka. Jinek ne krom dvou případů, kdy jsem udělala opravdu velké blbosti. Jednou mě potrestal táta a jednou maminka. Ale to byl opravdu hrozný zážitek na který dokonce života nezapomenu.

Bára (Ne, 30. 7. 2023 - 16:07)

Za co jsi byla takto potrestána a čím? To jsi asi musela rodiče opravdu hodně naštvat.

Silva (Po, 31. 7. 2023 - 20:07)

Bohužel poprvé co jsem dostala, tak to bylo od maminky, protože mezi odpoledkou mě s kamarádkami nachytala jak kouříme. A k mé smůle jsem před kamarádkami dělala frajerku a byla dost drzá. Něco v tom smyslu, že si budu dělat co chci, že jsem velká a nemá mi co do mého života kecat. To mi bylo asi 13. Maminka mi oznámila, že mě čeká po škole doma a ať se těším. Když jsem přišla domů, tak již na stole ležel lískový proutek.Tenkrát bez žádných řečí mě ohla přes stůl, vyrnula šaty a sešvihal proutkem. Nevím kolik ran to bylo, ale opravdu dost. Do teď si pamatuji ty proužky na zadku a stehnech. Občas ty proužky byli do krve. Ještě 14 dní jsem měla stopy na zadku. A podruhé jsem se bohužel nechala vyprovokovat od spolužáků a chtěla jsem ukrást láhev hopsinky. A samozřejmě jak jsem se bála, tak mě chytli. A za toto jsem dostala od táty výprask páskem. Ohnul mě přes opěradlo gauče, maminka mi držela ruce a táta mě seřezal páskem. Do teď v uších slyším, jak tatínek říkal,, radši tě zabiju než, aby jsi kradla a dělala ostudu''. A řezal a řezal. Tehdy si pamatuji, že jsem měla úplně nateklý a tmavě rudý zadek. Potom jsem si tajně na zadek dávala studený obkaldy. Po tomto výprasku jsem měla také víc jak týden modřiny. Jak poprvé tak i podruhé jsem měla problémy se sezením ve škole.
Již nikdy jsem nekouřila a ani nic neukradla. Opravdu to tenkrát byl pro mě hrázný zážitek, který žádnému dítěti nepřeji.

Slavek.eu (Út, 1. 8. 2023 - 07:08)

Silvo, ty jsi právě dostala správné výprasky ve správný čas. Možná, kdybys dostala méně, tak by ti to nestačilo a dál by jsi zkoušela dělat věci, které se dělat nemají. Zřejmě to myslíš tak, že dětem přeješ, aby takové výprasky nepotřebovaly k poznání, že kouřit a pak být ještě drzá se prostě nemá a už vůbec se nechat (vy)provokovat ke krádeži. Bohužel některé děti (později) dospělí tohle nepochopili.

Silva (Út, 1. 8. 2023 - 16:08)

Dalo by se to tak říct, že to může být i poučení a varování, aby si z toho vzali děti poučení. Ale doopravdy si neumím představit, že bych takto přísně potrestala své děti. Je pravda, že to bylo výjimečně, ale přišlo mi to už za hranou. Moje děti občas dostanou na zadek, ale takový výprask bych jim nedala.

Slavek.eu (Út, 1. 8. 2023 - 17:08)

Silvo, a co bys udělala, kdyby provedly to, co ty?

Silva (St, 2. 8. 2023 - 14:08)

Pravděpodobně (na 99 procent) by také dostali na zadek. Ale né tak, jak jsem dostala tehdy já.

PEtra (Čt, 3. 8. 2023 - 08:08)

Hele já prutem na holou dostávala až do maturity a žiju:) Ano bolest šílené ,šlisy na zadku dlouho, ale ...

Markéta (Ne, 30. 7. 2023 - 06:07)

Ahoj mám dominantního partnera. A líbí a vyhovuje mi když musím poslouchat. Jsem vlastně taková jeho služka s milenkou v jednom. A na oplátku on mi dělá zázemí, nemusím chodit do práce. Moje práce je doma, starat se o partnera, uklízet, vařit, A pokud něco nesplním co si přeje, tak jsem různě trestaná. Trestá mě například výprasky, zázvor do konečníku nebo do vagíny, klečením na fazolích, zákazem sexu (jsem v pásu cudnosti 24/7 a třeba po dobu 1 měsíc smím jen ho uspokojovat).

OSPOD (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

Slečno Lucko, napište mi a společně údaje vaší sadistickou matku na OSPOD. Tohle si nesmí ke svému dítěti dovolat. Opravdu se na Vás dopouští velkého násilí. Napište mi, nebo napište rovnou na OSPOD ve Vašem městě... myslím na Vás, snad tu vaši uchylnou matku zavřou až zčerná. Držte se, už brzo bude za mřížemi a bude Vám lépe. Myslím na Vás.

Radim (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

Ahoj, jsem 14letý kluk a chtěl bych si vyzkoušet dostat výprask řemenem
Kdo by měl zájem nebo si o tom psát tak můj e-mail je: [email protected]

OSPOD (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

Tvůj komentář a email byl odevzdán OSPOD (tzv. sociálka), sem už nechoď. Není to vhodné prostředí pro malé děti.

Radim (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

Ahoj, jsem 14letý kluk a chtěl bych si vyzkoušet dostat výprask řemenem
Kdo by měl zájem nebo si o tom psát tak můj e-mail je: [email protected]

Reklama

Přidat komentář