Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kamila (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Opravdu?

Kamila (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Na zdejších stránkách je kupodivu dost lidí bez rozdílu, jenž měli nedobrovolnou nehodu v podobě plných kalhot. Také se mi té nemilé cti v životě několikráte podařilo. Ale, přidám jednu z nedávna i když se mně zrovna naštěstí netýkala. Se známou jsme byli ve městě a jelikož bylo dost teplo a dusno, tak jsme si šli pro zmrzku a usadili v nedalekém parčíku do stínu na lavičku. Po chvilce nás zaujala jedna mladá holka. Měla kratší šaty a šla tak nějak podivně. Jako by byla pod vlivem něčeho, nebo ji nebylo dobře. Po chvilce došla na naší úroveň a koukla na nás a že si sedne na sousední lavičku. My na to nic a jen jsme kývli a víc si ji nevšímali. Ona seděla a bylo cítit, že má upito. Po chvilce jsme se zvedli a odcházeli pryč. Když jsme byly o pár metrů dál, tak se zvedla i ona z lavičky a šla ve směru nás. Jestli se ta chůze dala tak nazvat vůbec. Najednou nás zaujalo, že se zastavila a již jsme slyšeli za hlasitého zvukového doprovodu jak se doslova pokálela. Stála tam jak socha a měla to i po nohách. Urychleně jsme se vytratili a ani se neotočili. Pohled na připitou holku a ještě podělanou, tak to fakt síla

Veronika (So, 25. 7. 2020 - 06:07)

Naprostý souhlas a myslím si to samé s tou volbou nošení prádla. Pánské slipy se mi také líbí a občas je nosím spolu s boxérkama. Je pravda, že to spodní prádlo se podobá dost tomu dámskému. Ty modré trenýrky dámské rovněž pamatuji a nosím je také. V dětství byly takovým univerzálním prádlem a dost kluků je nosilo třebas po starších sestrách a to i v létě venku. Můj bratr je nosil také po nás a slušeli mu. Byly praktické a něco vydrželi a v případě nechtěné nehody díky gumičkám v nohavičkách to nebylo všude. Několikrát jsem v nich měla od dětství naděláno a tak díky gumičkám jsem to měla pouze vše v trenýrkách

Vráťa (So, 25. 7. 2020 - 05:07)

Co kdo nosí, tak to je směsice názorů ať je to chlap nebo ženská. Já například krom pánské klasiky od trenclí a v menší míře slipů dodnes nosím od dětství osvědčené modré dívčí-dámské trenýrky s kapsičkou vzadu a s bílou výstelkou v rozkroku. Tak trochu připomínají slipy a současné pánské prádlo se tomu dámskému dost podobá. To samé u ženských, tam jsou i takové co nosí pánské spodní prádlo a dá se dohledat o tom i článek včetně fotek, kde pózují v pánském spodním prádle. S partnerkou máme v práci kolegyni a ta ráda nosí pánské boxerky i slipy značku Andrie a moc si je pochvaluje. Každý si svobodně sám vyzkouší a pak nosí co mu vyhovuje svobodně nejvíc nebo i kombinovaně. V tom je svoboda a je to každého věc a ať si nosí každý co chce tím pádem. Ty retro modré trenýrky ti můžeme vřele doporučit a vyzkoušet. Pokud víš oč jde jelikož se bohužel již nevýrábí

pavel (Ne, 19. 7. 2020 - 15:07)

Já jsem se posral do plen , je to asi půl hodiny .

Adolfen (Ne, 19. 7. 2020 - 14:07)

Já se posral na ulici

Martin (Ne, 1. 5. 2022 - 16:05)

Já se postavám v noci

? (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Ne, opravdu bez srandy.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Ahoj stalo se mi to v autě. Jel jsem du z Prahy. Po půl hodině cesty se mi začalo chtít trochu na velkou. Říkal jsem si že to vydržím. Ale nešlo to, chtěli se mi víc a víc já se držel za břicho a stlacoval půlky k sobě. Jenže cesta trvala ještě 1h a já prděl, smrděl a ruku jsem měl pod zadkem. Nakonec to vydržet nešlo a já už cejtil jak mi dlouhá šiška leze ze zadku ven a já se potil. Bylo mi jasný že to už nevydržím tak jsem se chytl za břicho a začal tlačit.

? (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Jak to skončilo?

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Skončilo to tak že začala líst velká šiška a pak ještě průjem a ještě dvě hovinka a zbytek cesty jsem měl zkazenou

Anonym (So, 18. 7. 2020 - 22:07)

Asi plnýma gatěma.

Pavel c (Čt, 23. 7. 2020 - 02:07)

Co nosite?
Trenky boxerky nebo slipy

Václav (Pá, 17. 7. 2020 - 23:07)

Šel jsem po sídlišti a začalo se mně chtít srát. Nebylo kam jít tak jsem zašel do jednoho vchodu do paneláku a vysral jsem se ve výtahu. Potom jsem tam nechal nasráno a odešel jsem.

pavel (So, 18. 7. 2020 - 08:07)

Václave , styď se !! Já nosím alespoň plenku !!

Prdný (Po, 13. 7. 2020 - 15:07)

Dnes ráno jsem se venku pokálel do kalhot a takový dvě hodiny jsem s tím chodil po městě. Taky jsem si sedl na lavičku a měl jsem to na zadku v kalhotách pěkně rozpatlaný.

pavel (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

To jsem tu jedinej , kdo píše jak si nadělal do plen ??

Rony (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Ahoj, nejsi tu jediný, jen je to tu teď nějak u ledu....

Anonym (Po, 13. 7. 2020 - 07:07)

Teď už asi jo, co tady chlapy přestalo bavit psát za ženský.

Tom (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Ano jsi

Reklama

Přidat komentář