Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Default User Image
mravní hlídka (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Default User Image
mravní hlídka (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Default User Image
mravní hlídka (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 21:09)

prasata

Default User Image
les (So, 14. 9. 2024 - 21:09)

vy jste úchiláci

Default User Image
Karel (Ne, 15. 9. 2024 - 00:09)

sam jsi uchyl, kdyz pises úchiláci

Default User Image
Petřík (So, 7. 9. 2024 - 18:09)

Ve škole, když mě splolužáci zlechtali. Už je to hodně dávno... Nejdřív mi vyhrnuli košili a lechtali mě na holém těle. Řval jsem smíchem, ale zatím jsem se držel. Pak mi ale zuli cvičky, hned mi sundali i ponožky a polechtali mě na patách. A už jsem si čůral do kalhot..... Oni mě pak ještě dlouho lechtali, ale čůrat už nebylo co, tak už jsem se jen svíjel smíchy.

Default User Image
holka (Pá, 6. 9. 2024 - 14:09)

Pak mají ti chlapi k něčemu být. Buď pomočený deviant nebo deviant, který o tom musí aspoň psát s jiným deviantem. 

Default User Image
Tom (So, 24. 8. 2024 - 14:08)

Ve vlaku. WC na chodbičce mimo provoz a já se bál jít přes ten přechod do vedlejšího vagonu. Tak jsem si zpátky sednul a snažil se to vydržet. Pak mě napadlo, že na druhé straně musí být taky WC. Než jsem tam došel, tak bylo pozdě.

Default User Image
Martin (Čt, 29. 8. 2024 - 15:08)

Beztak jsi to pustil schválně.... Takový pochcánky mám nejradši. Nepřemýšlí a pak mají mokro... a pak jezdím v tom smradu zbytek dne.

Default User Image
Petr (So, 31. 8. 2024 - 18:08)

Někdy si člověk myslí, že to vydrží. A pak už bývá z pravidla pozdě a je to v kalhotech 

Default User Image
Tom (Ne, 1. 9. 2024 - 13:09)

Jojo. Chvíli jsem seděl a pak jsem si řekl, že na druhé straně je WC taky. Tak jsem vstal a spěchal tam, ale v té nervozitě jsem jen cítil, jak už je pozdě a vše jde do kalhot. Bylo to pak dost trapné jít domů v pochcaných džínách.

Default User Image
Martin (Ne, 1. 9. 2024 - 13:09)

Tak co nosit např. Tena men pants na dlouhé cesty pro jistotu? 

Default User Image
Martin (Ne, 1. 9. 2024 - 13:09)

Tak co nosit např. Tena men pants na dlouhé cesty pro jistotu? 

Default User Image
Tom (Ne, 1. 9. 2024 - 13:09)

Nepočítal jsem s tím, že se počůrám. Pořád jsem si říkal, že to vydržím. I při cestě na to druhé WC. Jenže pak už jsem jen cítil teplo v rozkroku a nohavicema to šlo až do bot. Třeba by mě ty slipy od Teny pomohly, kdo ví. Ale já nepočítal s tím, že bych se mohl počůrat.

Default User Image
Martin (Ne, 1. 9. 2024 - 13:09)

Doporučuji. Sám je nosím na cesty, protože chodím často, a tak nechci riskovat. Několikrát už mě zachránila.

Default User Image
Tom (Ne, 1. 9. 2024 - 14:09)

Já jsem myslel, že vcelku nemám problém to kdykoliv vydržet, ale uvidím. Zatím jsem se počůral jen třikrát, tak spíš to beru, že jsem si nedošel a zkrátka nevydržel.

Default User Image
Martin (Ne, 1. 9. 2024 - 14:09)

Třikrát za kolik let v poslední době? ;) To je podstatné. Mně se to povede tak jednou za čtvrt roku až půl. Nosím jen na dlouhé cesty autem či autobusem, což není tak často, a tak mi ten jeden balík od Teny vydrží skoro rok. ;) Zkusil bych na Tvém místě zatím vzorek, ať si to vyzkoušíš doma a ne hned venku... Kolik Ti je? Jen ze zvědavosti...

Default User Image
Tom (Ne, 1. 9. 2024 - 19:09)

Tak třikrát za život, namále jsem ale měl nepočítaně. Takže si myslím, že vcelku problémy nemám, ale jasně, že je to vždy trapas to nevydržet. Namále mívám skoro každý týden, hlavně když hodně piju a není moc možností si odskočit.

Default User Image
Martin (Ne, 1. 9. 2024 - 20:09)

Být Tebou začnu nosit, ať máš klid. Už jen to, že "nevadí", když to pustíš, Tě uklidní....a tak do paradoxně doběhneš. Jak se Ti povedly ty první dvě nehody?

Reklama

Přidat komentář