Reklama

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

Jenom názor (Po, 26. 7. 2010 - 13:07)

A ty ses zasek v minulým století ne?Sám o tom taky hodně přemýšlím, proč většině lidí vadí, pokud by jejich partner vlezl s někým do postele, ale jako úplně normální berou, pokud jde jejich partner s někým na oběd.A když vidím, kam se lidstvo za posledních 100 let posunulo, tak si myslím, že za pár desítek let bude možné si zasouložit prakticky s kýmkoliv.Zatím mě jako jediný důvod, proč nesouložit s cizími lidmi napadají dvě věci - pohlavní choroby a nechtěné těhotenství. Obojí si myslím, že se časem vyřeší.

gg (Po, 26. 7. 2010 - 11:07)

Několikrá jsem přemýšlel...Ty seš asi postiženej ne?

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Proc lidem vadi nevera JEJICH partnera? Prave proto,ze je to JEJICH partner! Nekomu vadi nevera i u jinych lidi,nekomu ne,ale pokud je to JEJICH partner tak by jim to vadit melo! Autor teto diskuse,ale nechtel dokazat JENOM,ze nezarli,on se chtel podvedome ospravedlnit,ze kdyz toleruje neveru on,mela by byt tolerovana i jemu! Proste: Ona ma narok byt neverna,ale ja taky!

luci (St, 6. 2. 2019 - 10:02)

Spousta lidí přeceňuje význam svého Já na zemi a proto jim vadí když si partner užije s jiným/jinou. Ale je to vlastně živočišná přirozenost.

ccc (St, 6. 2. 2019 - 10:02)

já vidím důvod v penězích , proč by se měl muž dřít na cizí děti, proč by se měla žena dělit s jinou

Jirka xy (St, 6. 2. 2019 - 16:02)

Pricinou je cirkev. Knezi byli schopni za svuj zivot nashromazdit velke majetky, ktere jim 'darovali' verici a kdyz umreli, zustaval majetek jejich rodinam. Tak zavedli, ze sluzbnik bozi musi zit v celibatu. Houby bozi prikazani, ale narizeni cirkve. A aby meli prehled i v majetku ostatnich, zalozili model rodiny, tak aby to prehledne bylo a pripadne jim neprotekal majetek jinam, ale kdyz nebyli primy dedicove, brala to cirkev. Kupodivu to vydrzelo asi 8 stoleti, ale rekl bych, ze priroda skratka chtela vic kombinaci, soutezeni hormonu, a tak dochazelo k porusovani techto narizeni a v soucasnosti, kdyz si je clovek vedom, jak to ve skutecnosti funguje, je i vetsi benevolence ve vztazich i ve spolecnosti a postupne se tento zabehnuty model bude menit. Takze, don't stress.

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

ja osobne nejsem moc zarliva, mam rada svoje pravidla, ale muj partner ma naprostou volnost a nemam absolutne duvod ho z neceho podezirat, ptz si stoprocentne duverujem. Ale sex je pro me velice intimni zalezitost a rozhodne by mi vadilo, kdybych zjistila, ze tuto intimitu sdili i s nekym jinym. Nevim, jestli bych dokazala neveru odpustit, nastesti sem zatim nemela prilezitost vyzkouset svou reakci. Sex je zalezitost 2 navzajem se milujicich lidi a neuznavam milenky a milence a nahodne sexy. Ja se miluju jen s laskou, mozna sem staromodni, ale ale vazim si sama sebe... je mi 1í a se svym partnerem jsem 4 roky (stastne)

J. (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Nechci od partnera nic chytnout!!!! Pokud bych mu nemohla věřit, nemohla bych s ním spát.Už se stalo, že šel někdo darovat krev a zjistil nečekaně, že má AIDS. Pak se to vyšetřovalo a zjistilo se, že jeho partnerka z 8-letého vztahu ujela na vánočním večírku s kolegou... a zku*vila život oběma.

Bíba (St, 14. 1. 2009 - 00:01)

Protože se bojí pohlavní nákazy,mně osobně by v jiném směru byla volná..

Vašek (Út, 13. 1. 2009 - 23:01)

Nejsem žárlivý a fyzická nevěra by mně nějak nezasáhla, to vím a mám odzkoušeno. Co by mi vadilo tak to je citová nevěra. Sex jako takový je věc moc příjemná a změna je žádaná po letech i toho nejlepšího manželství. Kdo říká, že ne tak si lže do kapsy. Horší je když dojde k citovému poblouznění tak to je problém a to by vadilo i mně, že už nejsem číslo 1.

Klea (Pá, 5. 12. 2008 - 22:12)

proč lidem vadí nevěra? přeci proto, že mají strach, že ten milenec/ka bude lepší než oni sami a že o svého partnera přijdou. Pokud někoho miluješ, přece o něj musíš mít aspoň trochu strach. Ostatně já sama jsem toho příkladem.... kdykoliv jsem byla nevěrná byl začátek konce vztahu

Venda (Pá, 5. 12. 2008 - 21:12)

Myslím,že žárlivostí se ohání ten,kdo zrovna podvádí.Taky si nemyslím,že sex je něco posvátného,ale vadilo by mně,že mi partner lže.Taky si myslím,že je velký rozdíl,zda to bylo jednorázové ujetí,nebo dlouhodobý vztah.Stát se to může opravdu každému a určitě bych s toho žádnou vědu nedělal.Pokud by to však mnělo být dlouhodobé,tak bych se rozešel,protože to by už svědčilo o nemocném vztahu.Jít společně do trojky,nebo čtyřky je určitě také spestření manželství a je to férovější pro oba.

Návštěvník (Pá, 5. 12. 2008 - 21:12)

Proc vadi nevera? Existuji zarlivci a ti vidi neveru i kdyz neni.Trpi extremni zarlivosti a to neni dobre.Na druhou stranu vubec nezarlit znamena ze je vam ten druhej ukradenej!

Mlady.satyr"sez (Pá, 5. 12. 2008 - 20:12)

Užívejte si a kašlete na žárlivost... ať žije volná láska, nevěra, svoboda a tolerance. Věrností ať se nechají svazovat pámbíčkáři a moralisti. Jen je potřeba nezapomínat na zodpovědnost. Já osobně bych se raději oženil s hodnou prostitutkou než s protivnou moralistkou. Tak se tu zatím ve spolek mějte, utíkám sledovat pokračování kongresu své oblíbené Ods.

Ignacie (Čt, 4. 12. 2008 - 17:12)

Jsi mimo mísu - ženy se zabývají svou vagínou asi jako muži penisem - a jinak rodí děti, starají se o ně, manžely, útulný domov a k tomu chodí do práce jako muži. Není toho málo co ženy dnes zvládají. Tvoje příspěvky prozrazuji hlubokou nenávsit k ženám. Nemyslím, že bys byl gay, myslím, že jsi něco jako citový i skutečný impotent, který se nedovede radovat z krás života - lásky, sexu, vztahu, porozumění a leze mu to na mozek - ženu a děti určitě nemáš a jsi zahořklý člověk. Lituji Tě. Saša.

www (Čt, 4. 12. 2008 - 10:12)

Já myslím,že je nepříjemný pocit,když někdo oblizuje vaší ženu,která je vaše.Sex je totiž vztah,ne hra.

Daniel (Čt, 4. 12. 2008 - 02:12)

Je to nehygienické...

Jarek (So, 24. 11. 2007 - 14:11)

Pepo ty jsi blb a blbem zůstaneš :-)

Hm (So, 24. 11. 2007 - 13:11)

Zbičuj se drátem od napájení svého pc, nemusíš do bezvědomí, stačí jen do stavu, kdy prozřeš a zjistíš, že bez rozdílu, jestli strávíme život na kolenou v kostele, na kolenou v bordelu na prostitutce, či na kolenou v dolech, všichni budeme jednoho dne hnít v zemi. Ať se Ti to líbí nebo ne.Ale myslím, že život protkaný sexem je mnohem lepší než ten v kruhu fanatiků v polotranzu básnícím o lepším světě, který není. Dej si facku. To je realita. Vem si vodovky a kresli si co bude po smrti. Snění Ti nikdo zakázat nemůže :))))))))))))

Pepa (So, 24. 11. 2007 - 13:11)

A nebude lepší než bičovat do bezvědomí dát ti pořádně přes tlamu,to bude asi nejlepší.Dočkáš se,slibuji.

Reklama

Přidat komentář