Reklama

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 12:04)

A, femina se ozvala a moc dlouho to netrvalo. Vy chudinky udřené. A chlap v práci spí a doma taky a potom po vás ještě něco chce. No to je hrůza vy chudinky utahané a udřené.

wt (Po, 1. 4. 2019 - 06:04)

Mám pocit, že nevěrné muže si ženy ve většině případů "vyrábí" sami. Dost často partnerky ignorují partnerovou sexuální představy a touhy, v posteli (pokud vůbec s partnerem spí) mají představu typu "tak mi to teda udělej, ale tvoje vzrušení není moje starost". Očekávat pak od něj věrnost je pak spíše sobectví.

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 08:04)

Ano, to mám doma taky. Už zase chceš podržet? Dnes ne, jsem utahaná a podobně. To jen ženské začnou zase ječet, jak jsem sobecký a celý den nic nedělám a oni jsou úplně po celém dni vysílené.

Návštěvník (So, 30. 3. 2019 - 16:03)

Promiskuita je přirozená lidskému rodu, ne monogamie.
Dožadovat se po partnerovi věrnosti sobectví,
očekávat věrnost zase zoufalství.
Každýho chlapa by mělo těšit že má ženskou po které jiní touží.
Musí to být tryzna mít doma ženskou do které vám nikdo nedělá.

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 09:04)

Přečti si něco o evoluci a sobecký gen Richard Dawkins možná ti to dojde

muž a žena (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

je-li nevěrná manželka, partnerka, prostě spolubydlící žena, muž šílí bere to jako naprostý podraz, urážku prostě devastaci vztahu - chce ženu paní domácí věrnou, v podstatě s tím počítá že ona bude věrná. Pozor zahybyjící ženy berou zálety jink než muži. Ony se opravdu zamilují a častěji vztah opouštějí (blbky)
Ovšem sám? Je-li nevěrný, nepovažuje to za nevěru jako takovou, ale za jakési odskočení, zalaškování, vybočení z nudy. A navíc, chce aby jeho manžela z jeho nevěry nic nedělala, přešla to nic mu nevyčítala, nedělala scény a nejraději by byl, aby tu jeho milenku snad brala i jako kámošku. Muži s milenkou do jiného vztahu moc nepočítají. Prostě jde často jen o jiný a dočasný sex. (oni nechtějí měnit - mají doma pohodlí, tak jsou chytří, ač se to nezdá - muž a chytrý?)
Prostě nevěru trpěnou či realizovanou chápe jinak muž a jinak žena. O jejich milencích a milenkách nehovořím. Toť kapitoly tak i tak.

Bobrik (St, 13. 2. 2019 - 18:02)

Lidem nevěra nevadí vadí to partnerům kteří si slibovali věrnost to ty luci nikdy nepochopís tobě a tvému kandalovi to sice nevadí aleeeee když přijdou děti tak je to o něčem jiném jak na to ty dětičky 3_5_7_9.let mají reagovat když přijdou o tátu či mámu a ještě se mají ve škole tvářit že je to normální ?? Jenomže když se bobr postsvi už ho nic nezastavi.

Jirka xy (Čt, 14. 2. 2019 - 15:02)

Bobrik
Lidem nevěra nevadí vadí to....
Deti neprichazi o mamu nebo tatu, protoze nekde zahnou. Deti o ne prichazeji, protoze rodice vnimaji neveru v jinem kontextu, nez ve kterem ve skutecnosti je. Podvedeny je zklaman, protoze spolecenske konvence, ktere pred mnoha staletimi umele zavedla cirkev rikaji, ze ten kdo zahnul absolutne selhal. A ten, kdo zahnul, v tom zase vidi znameni, ze je v jejich vztahu neco, co jim brani byt stastny apod. Skutecnost je dle meho nazoru mnohem prostci. Puvod je v tom, ze jsme v tomto preci jenom pouze jeden z zivocisnych druhu a pudy a hormony nas nuti koukat okolo a zkouset, co jim zivot dovoli.

luci (Čt, 14. 2. 2019 - 09:02)

Lidé už toho sobě i druhým naslibovali a jak notoricky známo nesplnily , zvláště co se partnerských vztahů týká , sliby chyby.To je ale také tím ,že spousta lidí dělá z komára velblouda. Pokud se jeden z partnerů fyzicky uspokojí s někým jiným , nemusí se přece hned " bourat" rodinný krb.

tex22 (Út, 12. 2. 2019 - 21:02)

věrnost je blbost, nevěra taky. Záleží na partnerce jak si spolu sednou

Tolerantní. (Út, 12. 2. 2019 - 18:02)

Věrnost je nesmysl, lepší je si užívat a žít ve volném tolerantním vztahu. Zatím nám to funguje a není důvod něco měnit. Ona jednu moji milenku zná, protože spolu chodili do školy a kamarádí spolu a takhle jsem se s ní vlastně poznal, když byla u nás na návštěvě. Samozřejmě si to řekli, že ji protahuju. Občas to na mě dělá dojem, že to nastrojila schválně. Když příjde na návštěvu, to si potom užíváme trojku. Jinak já po těch jejich nepátrám, prý v práci na odpolední, když se nudí, tak podrží chlapovi, který má zrovna chuť. To příjde domů s naplněnou nádržkou a chce pokračovat se mnou a doplnit ji. Zvláštní pocit mít po někom zásun jako další. Jednou se mě svěřila, že jsem pátý, protože to dnes moc chtěla. Všechny zná a tak to dělá bez ochrany. Já v práci nejsem taky žádný svatoušek a když nějaká chce protáhnout, tak proč ne. Na ženskou, když to příjde, tak je to docela mazec a těžko se dá odolávat, protože chce dosáhnout svého za každou cenu. Až na jednu, která je volná, tak to ostatní chtějí s výstřikem dovnitř a potom mě ho očistí pusou. Prý je to lepší pocit, než to pustit mimo.

Ilona (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Mě to nevadí, nejsme oddaní a nejsme rozhodně majetek toho druhého. Žijeme spolu, máme se rádi a jsme šťastní aspoň v týdnu, protože: Máme dohodu, že si můžeme užít i s jiným, pokud je příležitost. Buď spolu vydržíme a nebo ne a to že si hrkneme s cizím a co je na tom? Je to spíš taková prověrka naší soudržnosti a pokud je někdo lepší, no tak co se dá dělat. Ten můj si normálně milenku po týdnu známosti přivedl domů. Poznala jsem se s ní, skamarádli jsme se a na víkend vždycky přijede. Já si zase přivedla toho svého a chlapy zjistili, že mají stejný koníček a stále jezdí někde očumovat na srazy veteránů a po muzeích a nakonec na mě zbyla ta jeho milenka. To to teda dopadlo, tak si to užíváme spolu s připínákem a na výletech, zatímco chlapy někde blbnou kolem těch starých krámů. Ale po pravě, když nikam nejedou, to si užíváme čtyřku. V březnu se k nám milenka přestěhuje natrvalo, moc si s ní rozumím. Když na něco ten můj chlap nadává, tak ho sklidním že má hezkou přítelkyni a divoce nadrženou milenku, tak o co mu jde. A je klid.

živočišná přir… (St, 6. 2. 2019 - 16:02)

Přest o, že je člověk živočich - součást živočišné říše, měl by se chovat jako člověk a ne jako hovado . Omlouvat svoji nevěru tím že jsem prostě jen živočich je alibismus a nezodpovědnost. A navíc je to selhání - ne toho koho podvádí, i když vždy "je to kvůli tomu podváděnému", ale jeho - její. A ještě jeden argument hodný hovada je když ten navíc v trojúhelníku řekne " kdybych to nebyl - nebyla já, byl by to někdo jiný". Tak se zamysleme - zamyslete - každý sám nad sebou. Člověk = hovado? Nebo člověk zodpovědný a věrný. Věrnost není zbabělost, ale ctnost. Nevěra není hrdinství, ale ubohost.

luci (Út, 12. 2. 2019 - 23:02)

Je to přece o komunikaci mezi lidmi , o toleranci a dohodě a nikdo nikoho nemusí podvádět . Není to mýdlo , neubývá to .

Denisa (St, 6. 2. 2019 - 10:02)

Odkdy se stránky změnily? Dříve to bylo lepší,přehlednější.

Jirka xy (Po, 4. 2. 2019 - 16:02)

....ze nevyuzil sance si uzit a pak uz je na vse pozde.

Jirka xy (Po, 4. 2. 2019 - 16:02)

A kdy vlastne vznika nevera? Je to okamzikem kdy milenec/milenka podrzi? Osobne si myslim, ze to je uz jen vyvrcholeni, ale samotny pocatek je mnohem drive, kdyz vznikaj hadky, nedoresi se krivdy apod. Stejne tak, kdyz si nekdo nekde uzije a pak nabehne zpet do partnerskych koleji, tak je to lepsi, nez si v 60 letech rvat vlasy a litovat.

Ty blázínku (So, 2. 2. 2019 - 17:02)

Myslíš si, že ta tvoje nová bude stále stejná, že jí bude zajímat jen sex s tebou a nic jiného? Jsi naivní jako všichni tobě podobní. Tak nezapomeň číslo na taxi až ho budeš potřebovat. A to bude dřív než se naděješ, to si piš. Ale kdo chce kam - až se ucho utrhne.

Jarda (So, 2. 2. 2019 - 16:02)

Věru jsem šukal doma a Nevěru mimo domov. V dnešní době v tom problém nevidím. Vztahy by měly být otevřenější nemajetnické. Proč by chlap nemohl milovat dvě ženy, nebo žena dva muže? Co je na tom špatného? Ženská vidí prachy a nechce se dělit a nejlíp, aby to s chlapem už seklo a mohla dědit, to na ní vidím každý den. A to ještě chtěla, že se vezmeme. Kulový. Tak jsem si přivedl milenku s plnou parádou domů. Ta koukala, byl vyrvál, sbalila se a odjela v dál taxíkem, ani nevím kam. S milenkou žijeme spolu v klidu a pohodě, výměna se vyplatila.

proč (Po, 26. 7. 2010 - 13:07)

kromě toho, se se mohou nakazit je to divné, když ten věrný třeba plně investuje všechny city do partnera a odevzdá mu své srdce a ten druhý zahýbá. také mně osobně by třeba vadilo žehlit, uklízet, vařit a pečovat o chlapa a hýčkat si ho, když by mi běhal za jinou.

Reklama

Přidat komentář