Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Puluj (Po, 7. 9. 2020 - 21:09)

Klárko i ode mne blahopřání k plnému dívčímu chrupu! Krásný večer a plno lásky mezi vámi!

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 21:09)

Já už nevím kdo je kdo už to není přehledný

No (Po, 7. 9. 2020 - 20:09)

Všichni jsme Touha?

Zlata (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

ale má zkušenosti jako o deset víc. Díky Liborovi.

Todd (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Klára je plnozubá a brzy bude i plnoletá!

Klára (Po, 7. 9. 2020 - 17:09)

A moc děkuji všem za přání k zoubkům a podporu!

Klára (Po, 7. 9. 2020 - 17:09)

jsme na cestě na večeři a zpátky pojedeme přes Prahu a na Mnichovo Hradiště a Mimoň. Libor vzal tajně pár růží z kytice,co mi nedávno přinesl a vylisoval je mezitím a dnes jsme je vhodili do jezera a bylo to takový magický, bylo i sluníčko a tak jsme se rychle namočili a nikde skoro nikdo nebyl a tak jsem se převlékla hned tam do plavek a vyčůrala se rovnou u toho. Cestou jsme čůrali hned za Libercem a to jsem měla rychlý a prudký a pak až tady u rybníka, protože jsme nic moc nevypili a až na obědě. I tak jsem ale proudila moc hezky,protože by Libor už byl bujnej a měl nápady. Miška byla šťastná, že jsme ji navštívili, ale já jsem to obulila , když jsme odjížděli a ona taky. Vůbec mi to nešlo přestat a odjíždět a nejradši bych tam zůstala s ní. Jako by mně nějaká guma stahovala zpátky. Ale doma máme mamču, Nikolku a Ťufíka a ty já mám taky moc ráda a tak se zase na Mišku budu těšit. Jsem moc ráda,že jsme to podnikli. Přijedeme asi pozdě a půjdeme hned do pelíšků a zítra zase do školy.

Miška (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

Klárka už musela odjet a jsem moc smutná. Vlastně obě. Bylo to rychlý setkání jen tak na kafe,ale velmi milý. Jarku já se občas ozvu. Už mně to psát sem netáhne ,s Klárkou jsme v kontaktu,ale napíšu ti ,slibuji.

Hm (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

Tak to bude Klára čůrat u nejbližšího lesa. Prý ji to po kávě jde jako vodotrysk.

Jana (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

Po kafi to mám já taky rychlý. Klárko vidím, že jste naplnili touhu Libora po odpuštění a snad už bude Ok. K tvým novým zubům velký požehnání!

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2020 - 17:09)

....naplnili touhu Libora po odpuštění..... Jano ani nevíš, co jsi mimoděk napsala za best expression.

haha (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

No tak návštěvnice se s Liborem určitě sejde a ještě uvede svou adresu a rodné číslo:)))))))))))))Jak je v kraji zvykem. Show must go on. A ty jsi vůbec nepochopil co chtěla říct Nona.

Teda (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

pardon, Touha.

Touha (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

POkud ano, Pozorovateli, tak připomínám, že cokoli není doloženo identitami a fakty, je jen hra. Pokud přesto takový člověk píšící na anonymní diskuzi potřebuje zpětnou vazbu, pokec, rozhovor, dáváme sem své adresy a lze se ozvat. a opravdu dohodnout setkání.

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

Souhlasím, proto návštěvnice, pokud se s Liborem sejde, bude zpětnou vazbu mít. Souhlasím, že 90% zde na vláknech je jen nezávazný pokec, hra. Toto od Libora má jiný rozměr vymyká se a proto mně zaujal a sleduju ho podrobně i zpětně.

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

Překvapuje mně zejména u tebe ,že i pro tebe Návštěvník ,co má zájem se s Liborem kontaktovat, je nevěrohodná, nejlépe Libor samotný. Tady si dovolím tvrdit že jsi se
fatálně zmýlila.

Touha (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

To je na Mě?

touha (Po, 7. 9. 2020 - 14:09)

aha, tak v tom tom už s vámi nejedu. to jde mimo. Nicmeně, kdybys pravdu potřeboval pomoc, ozvi se mně.

Miška (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Jsem doma že školy a přijede Klárka a Libor,to je super! Mám pro ní dárek k narozkám a jsem moc ráda, že se uvidíme. Já už sem moc nepíšu, ale toto je výjimečná situace. Čurám z baculky taky někdy venku,dnes to bylo ale až doma na zahradě, vydržela jsem to jen tak tak a pak jsem udělala hned dlouhý čurání jak to stále ještě šlo než to bylo hotový a měla jsem plný močák v baculce. Před chvilkou mi Klára napsala,že jsou v Kunžaku na obědě a to je k rybníku na Zvůli kousek. Tak se budu těšit až u nás zazvoní. Klárku mám strašně ráda.

Jarek (Po, 7. 9. 2020 - 14:09)

Miško jsem moc rád, že jsi konečně tady.Prosím můžeme si psát o čůrání a o životě. Slíbili jsme si to. Chceš ještě psát klukovi,který by tě rád poznal a moc rád četl tvé čůrací příspěvky. Jsem tvůj velký příznivec .

Reklama

Přidat komentář