Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

provokatér (Čt, 3. 9. 2020 - 01:09)

Hej hou, s tvým návrhem na rozpuštění tohoto diskusního fóra zásadně nesouhlasím mudrci.
Kde bych si pak léčil své komplexy,že nic nevím,nic neznám,zkrátka že jsem obyčejný hlupák?
Kdyby tady byli jen příznivci jednoho názoru,proti komu bych bojoval, vůči komu bych se vymezoval? To by pak nebylo diskusní fórum,ale fun klub příznivců jednoho názoru. A tam bych se musel registrovat a odkrýt svou anonymitu. Ne,ne a ještě jednou ne! Jen ať to zůstane,tak jako
to je dosud, čili jako anonymní slovní žumpa.

,Liba(anonym)) (Út, 1. 9. 2020 - 18:09)

...Přesně tak, nechlastat!Já si svoje vypila, kocovin zažila, tisíckrát si říkala, že už nikdy!Když jsem málem umřela díky alkoholu, šla jsem do léčebny, nyní chodím na AA, a nepiju ani Ň víc než 5 let, je mně dobře.Závislá na alkoholu budu ovšem do smrti.

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 15:09)

Přesně, když se vám něco nehodí do krámu, hned označujete za hulváty.. Jak se říká, zameťte si před vlastním prahem,

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 14:09)

Jedním slovem rasistky..

Návštěvník (Út, 1. 9. 2020 - 22:09)

A co ty jsi za rasu???

CIA (Út, 1. 9. 2020 - 15:09)

Kenipape, znovu vás důrazně upozorňujeme,že jste předmětem zájmu ruských trollů. Takže pokud nechcete skončit s novičokem na palici, opustťe restcricted area.

Kelyška (Út, 1. 9. 2020 - 14:09)

Tak Cecilko,zase nic. Je to nějaký hulvát,který nechápe naše něžné ženské potřeby. Přitom bychom
byly ochotné i opustit naše tradiční ženské hodnoty a tolerovat mu třeba i ty zasrané podvazky.
Musíme to s Martinou na příštím sletu důkladně probrat v čem děláme chybu.

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 14:09)

A jsme zase u toho. Když si chlap vezme punčochy, nebo něco jiného, tak je uchyl. Když si žena oblékne chlapské věci, tak se nic neděje že?... Šaty nedělají člověka..

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Nejdřív veškeré odívání ukradly chlapům, a teď jim to zakazujete nosit.. Kdo vám dal právo odsuzovat druhé?

žena (Út, 1. 9. 2020 - 16:09)

Tady nikdo nikoho neodsuzuje. Ale otázka zní jasně, tak M. jasně odpověděla. Ano, muž nosící podvazky, punčochy, píšící tady elaboráty o nich, je k smíchu. Normální odpověď. Tady nikde není psáno, že se musí jen chválit. Tak to pober a nebreč.

muž (Út, 1. 9. 2020 - 17:09)

A ženy odvolávající se na tradiční ženské hodnoty jsou také k smíchu. Docela vtipně to vyjadřují
předchozí dialogy mezi Kelyškou a Cecilkou z níž je patrné,že na těchto "hodnotách" lpí staré
rašple,které nemají mužům co nabídnout ať už po stránce fyzické tak i duševní. Jaksi jim uniká,že
žijí v moderní době,ony se však zaklínají starými strnulými schématy stejně jako polská katolická církev.

Kelyška (Út, 1. 9. 2020 - 14:09)

Ale panáček se nám nějak rozčiluje. Hele,nejste z té řady úchylů o kterých nám přednášela na posledním sletu Martina? Rády bychom se s Cecilkou s vámi seznámily. Že byste provedl
důkladnou inspekci našich spoďárů.

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Nejdřív veškeré odívání ukradly chlapům, a teď jim to zakazujete nosit.. Kdo vám dal právo odsuzovat druhé?

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Nejdřív veškeré odívání ukradly chlapům, a teď jim to zakazujete nosit.. Kdo vám dal právo odsuzovat druhé?

sváťa........7 (Út, 1. 9. 2020 - 04:09)

Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.

sváťa....7 (Út, 1. 9. 2020 - 03:09)

Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.

kenipap (Po, 31. 8. 2020 - 16:08)

Já osobně si myslím, že každému může být jedno, co kdo nosí nebo nenosí. Podstatné je jak se v tom dotyčný/dotyčná cítí. Chlap v sukni a punčochách je rozhodně odvážnější než všichni mluvky..

BISka (Po, 31. 8. 2020 - 18:08)

Nelez sem Kenipape, kazíš nám přehled o ruských trollech ....

Martina (Po, 31. 8. 2020 - 17:08)

Odvážnější? Spíš směšný.

Kelyška (Po, 31. 8. 2020 - 19:08)

Správně Martinko si mu to dala, prasákovi. Konkretní taktiku probereme na plánovaném sletu
na Křemešníku. Už ti manžel koupil to slibované nové motorové koště?

Reklama

Přidat komentář