Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 14:09)

A jsme zase u toho. Když si chlap vezme punčochy, nebo něco jiného, tak je uchyl. Když si žena oblékne chlapské věci, tak se nic neděje že?... Šaty nedělají člověka..

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Nejdřív veškeré odívání ukradly chlapům, a teď jim to zakazujete nosit.. Kdo vám dal právo odsuzovat druhé?

žena (Út, 1. 9. 2020 - 16:09)

Tady nikdo nikoho neodsuzuje. Ale otázka zní jasně, tak M. jasně odpověděla. Ano, muž nosící podvazky, punčochy, píšící tady elaboráty o nich, je k smíchu. Normální odpověď. Tady nikde není psáno, že se musí jen chválit. Tak to pober a nebreč.

muž (Út, 1. 9. 2020 - 17:09)

A ženy odvolávající se na tradiční ženské hodnoty jsou také k smíchu. Docela vtipně to vyjadřují
předchozí dialogy mezi Kelyškou a Cecilkou z níž je patrné,že na těchto "hodnotách" lpí staré
rašple,které nemají mužům co nabídnout ať už po stránce fyzické tak i duševní. Jaksi jim uniká,že
žijí v moderní době,ony se však zaklínají starými strnulými schématy stejně jako polská katolická církev.

Kelyška (Út, 1. 9. 2020 - 14:09)

Ale panáček se nám nějak rozčiluje. Hele,nejste z té řady úchylů o kterých nám přednášela na posledním sletu Martina? Rády bychom se s Cecilkou s vámi seznámily. Že byste provedl
důkladnou inspekci našich spoďárů.

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Nejdřív veškeré odívání ukradly chlapům, a teď jim to zakazujete nosit.. Kdo vám dal právo odsuzovat druhé?

kenipap (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Nejdřív veškeré odívání ukradly chlapům, a teď jim to zakazujete nosit.. Kdo vám dal právo odsuzovat druhé?

sváťa........7 (Út, 1. 9. 2020 - 04:09)

Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.

sváťa....7 (Út, 1. 9. 2020 - 03:09)

Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.

kenipap (Po, 31. 8. 2020 - 16:08)

Já osobně si myslím, že každému může být jedno, co kdo nosí nebo nenosí. Podstatné je jak se v tom dotyčný/dotyčná cítí. Chlap v sukni a punčochách je rozhodně odvážnější než všichni mluvky..

BISka (Po, 31. 8. 2020 - 18:08)

Nelez sem Kenipape, kazíš nám přehled o ruských trollech ....

Martina (Po, 31. 8. 2020 - 17:08)

Odvážnější? Spíš směšný.

Kelyška (Po, 31. 8. 2020 - 19:08)

Správně Martinko si mu to dala, prasákovi. Konkretní taktiku probereme na plánovaném sletu
na Křemešníku. Už ti manžel koupil to slibované nové motorové koště?

cecilka (Po, 31. 8. 2020 - 20:08)

Ahoj Kelyško,já už se na slet tak těším. Doufám,že nám Martinka s tím pánem s praxí od STB
vše pořádně vysvětlí,jak naložit s těmi prasáky v našich spoďárách. Ale už mám asi Alzhajmra,
kdy že ten slet vlastně je? Abych včas našlápla koště.

Kelyška (Po, 31. 8. 2020 - 20:08)

Psst,ty krávo pitomá, to je přeci tajný,co by tomu řek náš instruktor? Já ti pošlu raději poštovního
holuba,doufám,že ho cestou někdo nesestřelí . . . .

Pavouk Boris (Po, 31. 8. 2020 - 18:08)

Dej si raději ještě jedno kolečko kolem hnoje aby si kohout nemyslel že si k...a než budeš zase
plácat nesmysly.

Liba, (Po, 31. 8. 2020 - 07:08)

...Přesně tak, nechlastat!Já si svoje vypila, kocovin zažila, tisíckrát si říkala, že už nikdy!Když jsem málem umřela díky alkoholu, šla jsem do léčebny, nyní chodím na AA, a nepiju ani Ň víc než 5 let, je mně dobře.Závislá na alkoholu budu ovšem do smrti.

Liba, (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

...Přesně tak, nechlastat!Já si svoje vypila, kocovin zažila, tisíckrát si říkala, že už nikdy!Když jsem málem umřela díky alkoholu, šla jsem do léčebny, nyní chodím na AA, a nepiju ani Ň víc než 5 let, je mně dobře.Závislá na alkoholu budu ovšem do smrti.

Pepa l (Ne, 30. 8. 2020 - 11:08)

Ať jste jeden nebo dva proč řešíte podvazkový pás a jeho problémy na této diskuzi. Na to je snad diskuze punčochy a podvazky nebo punčocháče a muži. Já si vezmu taky někdy vezmu punčochy s podvazkovým pásem , ale punčocháče jsou přece pohodlnější.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 09:08)

Když je muž v punčochách , tak má dírku natěšenou. Asijské přísloví.

Reklama

Přidat komentář