Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 10:09)

Šůny, ale ty jsi fakt zaslepenej. Proč do toho motáš ten balast? Takže opačně: když se mému muži líbí vysoké podpatky a nelíbí se mu platformy a já tedy boty na platformě nenosím, nosím lodičky, tak jsem onuce? Asi žiješ sám, když obyčejný manželský život, diskuse, chtít se druhému líbit !!!, vůbec neznáš. Ty kecy o manželce ti fakt nežeru :)

asexuál (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Nevím,proč sem motáte nějakého Šunyho. Každopádně podle vašeho požívaného slovníku lze
pochopit,že jste buďto sprostý muž vydávajícího za ženu anebo mezi muži používaný termín "sprostá domina".

Martin (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Co to tady koktáš? Že používáme spojení "sprostá domina"? Tak to asi v tvém světě. Petra nenapsala nic sprostýho. Nebo jsem to přehlíd. Dej odkaz kde a kdy. Dík. A fakt piš pod jedním jménem ty asexuále, Cyniku, Šůny, mudrci, psychoanalytiku, atd.

asexuál (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Mně je úplně jedno pod jakým momentálním anonymním pseudomynem tady vystupujete,jestli
Martin,Martina,Petra,Peter,návštěvník či jiným. Já hodnotím jen úroveň vašich myšlenek. A na nich
mimo ubohé sprostoty a hlouposti nic jiného nenacházím.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Čtu. A nic sprostého nevidím. Jen samé urážky od toho pána v podvazkovém pásu. Tak kde je chyba?

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Šůny, jsi velmi nenápadný...A dej si majzla na to co píšeš...nikdy nevíš, kdo je na druhé straně. Tak si to vyhrožování a urážení strč někam.

Cynik (So, 19. 9. 2020 - 08:09)

Já se bavím nad tím,jak tady vehementně brojí pár ženských podněcovaných jedním provokatérem
proti nošení spodního prádla,které samy nosit nechtějí. Občas se podívám na diskusní fórum "podvazky a punčochy" ve kterém se vyjadřují převážně samy ženy ke svým zkušenostem s nošením podvazkových punčoch. A z té jednoznačně vyplývá,že drtivá většina žen dnes považuje
nošení podvazkových punčoch za anachronismus, většina z nich ani nerozumí konstrukci podvazkového pásu ( což se projevuje i zde),natož aby si dokázaly punčochy k němu připnout
bez obav,že jim spadnou. Na druhé straně neznám chlapa,kterému by se podvazkové punčochy
na ženě nelíbily. Takže ženské se na chlapy vykašlaly,oblékají se do "jejich oblečení" a teď se
tady rozčilují,když se pár odvážných chlapů rozhodlo,že ty podvazkové punčochy si tedy raději
budou nosit sami. A jsou schopni, jako snad většina mužů s technickým talentem,diskutovat mezi sebou o technických detailech toho prádla což vyvolává u žen velmi negativní
reakce. Takže chlapi,držím vám palce! Z vaší strany je to perfektní provokace,třeba se ženské už
konečně chytí za nos a začnou ty podvazkové punčochy zase nosit samy.

sebou o detailech

cynik 2 (Ne, 20. 9. 2020 - 02:09)

Panebože! Ženské,které nosí běžně podprsenky neví co je to prádlová pruženka.
A celou dobu tady uráží a zesměšňují pár chlapů ,kteří mezi sebou zasvěceně diskutují
o technických parametrech podvazkových pruženek,tj.prádla,které samy ženy nechtějí nosit. Tak to je tedy skutečně děsivá diskuse a vrchol lidské hlouposti. Inu není nad feminismus, v českém překladu "zbožtělé ženství".

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Máš pravdu,pejsáčku.Nos silonky,je to pohledné prádlo.

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 10:09)

Jsem žena a netuším, co je pruženka. Já si vždy kupuji podprsenku, ne pruženku. Doby, kdy si ženy šily podprsenky doma, jsou pryč.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Šuny, jsi obyčejný úchyl

Mudrc (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Když si tak potrpíš provokatére na ty citovaná přísloví,znát to "hlavně se neposrat?"
Mimochodem,ty jsi ještě nevolal na linku 158? Copak - měli obsazenou linku anebo
jsi zapomněl heslo? Tak nezapomeň, heslo je "Kájínek",pejsáčku. Anebo se půjdeš
raději poslovensky "vykvapkať ?"

kenipap (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

A nebylo by lepší, kdyby si prostudovali historii oblékání od samého začátku a pak něco kázali.

asexuál (Pá, 18. 9. 2020 - 12:09)

Ne,to je moc náročné na mozkové závity. Ostatně už jim to bylo několikrát navrhováno a bez úspěchu. To nám raději pošlou opsané opilecké bláboly nebo se převtělí do slovenského fetišisty.

Peter (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Ja som už niekoľko rokov uzamknutý v páse cudnosti. Po čase som zistil, že pri silonkových veciach viem vytiecť. Je to síce bez orgazmu,no uľaví sa mi. Vytečiem však len pri nosených veciach, ktoré občas od nejakej ženy kúpim. V prípade, že si ich oblečiem aj do práce pod nohavice a na klietku si nedám kondóm, tak sa stane, že občas mám v rozkroku škvrnu ako počas dňa vykvapkávam. raz si to všimla kolegyňa.

kenipap (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Další otázka: Jak poznáte, že chlap má pod kalhotami punčocháče:

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Když si sundá kalhoty.

Janka (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

kenipape, ono pánské spodky se snad nenosí bez kalhot, kdežto dámské punčochy anebo punčocháče se sukni bez kalhot jsou. A mnohdy si žena nemůže vybrat zda sukni nebo kalhoty, někteří zaměstnavatelé jsou krutí :)

kenipap (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Jenom otázka? Zkoušela jste si v -30 stupních vzít pánské spodky??? To byste umrzla..

Janka (St, 16. 9. 2020 - 14:09)

Mohla bych se zeptat mužů? Jak ty punčochy nosíte? S podvazkovým pásem? Pod kalhoty nebo už pod sukni? Pokud pod kalhoty tak si nedovedu představit to horko, které vám v tom je. Další stupeň hrůzy pod kalhoty jsou punčocháče. Nepamatuji za poslední roky zimu, kdy by byla taková zima, e by bylo nutno například při chůzi městem nebo cestou MHD, obléci pod kalhoty punčochy.

Reklama

Přidat komentář