Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Ale vždyť je to holka.

Ale (Čt, 10. 9. 2020 - 07:09)

já jsem reagovala na vyjádření Kluka. Čti pořádně, protože pak jsi mimo.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Ne, je to vymyšlené, příběh i lidi. A ty to víš. Porto je to tak křečovité.

Natalie (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Jo, ale beru příběh jako děj. A oslovuji postavy ,ne tvořitele .Křečovitě mi to nepřipadá.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Natálko, oslovuješ postavu, ale ona je psána člověkem. Pak to musíš brát jako hru, protože ti zase odpoví autor. Ale já také přijímám narozeniny Klárky jako fakt. Ono je to jako ve filmu nebo spíše seriálu. Tam taky žijeme postavami a ne autorem, tak se tím netrap a buď svá. Jen jsem ti to chtěla trochu nastínit.

Natalie (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Já vím. I tak ti dík.

Lea (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Skvěle napsané. Já taky často pláču u filmu, když je smutný. Mysl ví, že to jsou herci, že jsou v práci a mají napsaný co mají zahrát jako. Ale ono to nejde, čumíš na to a najednou tě to tak zasáhne, že brečíš. I manžel má na některý filmy slabost.

Kluk (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

Já nechci aby Klárka měla trápení, já ji miluju a je jediná v mém srdci a nechci zítřek vůbec prožívat v nelásce. mně to nejde a nevím jak to zvládnu.

Jarda Kv. (Út, 8. 9. 2020 - 22:09)

Hele zavolej mi nebo ti zavolám zítra já, zajdeme na pivo?

Šišmiš (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

To teda!

Mike (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Moc hezký jste obě čůraly. Tak si to dnes a zítra oslav podle nejlepších pocitů a vítej do party plnoletých! Od zítřka už nám bude čůrat dospělá Klárka...

Klára (Út, 8. 9. 2020 - 14:09)

Vyčůrala jsme se s kamarádkou jako minule já tam u nádraží za skladem. Já to měla plný v pipince dost, ale ona se trápila víc a pospíchala s rukou pod sukní až na pipince,aby to nepustila dřív a stihla to a ani si nedřepla ,hned to šlo a tak čůrala víc z výšky a já to udělala stejně a taky jsem měla pěkný proud a velkou loužičku pod sebou. Já jsem měla kalhotky suchý, ona si přece jen trochu pustila dřív,ale jen maličko. Asi byla hodně napitá. Většinou čůrám já rychleji a ona se přidá, nebo je nastydlá. Dnes ji pozvu domů a ještě pár blízkých lidí, nechceme jít nikam ven kvůli tomu bacilu a oslavíme v poklidu moje narozky. Bude mi tu chybět Miška, ještě jsem občas smutná a stýská se mi,ale dáme odpoledne hovor. Sice je mám ty narozky až zítra, ale to chce Libor mít jen se mnou a vyzvedne mně ve škole a pojedeme na tajný výlet. Na to se těším.

Robin (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Klárko jaký má holka pocity když čůrá ,když musí takhle rychle a moc na záchod? Už vím čím holka čůrá, ale nevím,jaké to je u holky, když čůrá. A k narozeninám ti přeju od sebe všechno radostné. Já jsem to četl o tom, co se ti stalo, ale bál jsem se ti něco napsat, protože jsem tušil jak tě to bolí všechno.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A tys nikdy nepotřeboval nutně na záchod? Tak asi podobně to vnímá i holka, ne? A když čůrá tak se jí uleví, když se zbaví nepříjemného pocitu, že musí a že už může.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A tys nikdy nepotřeboval nutně na záchod? Tak asi podobně to vnímá i holka, ne? A když čůrá tak se jí uleví, když se zbaví nepříjemného pocitu, že musí a že už může.

Lucka (Út, 8. 9. 2020 - 13:09)

Normální velká holka nepůjde čůrat s cizím klukem a ani se známým, jedině s partnerem a to kdoví jestli.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Touho, Libor zareagoval. Nebrání se setkání koncem měsíce. Trochu mně to zaskočilo, uvážím to. Na druhou stranu je to ale výzva .

Touha (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Tak to je fajn. Dejte si někde třeba dvojku vína a ozvi se. Pozdravuji vás oba.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Tak jasně, ozvu se. Máme to ve středu 16. září, ale místo po dohodě nebudu uvádět.

Puluj (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Neobvyklé. Pokud bude možné alespoň lehce diskrétně přiblížit osobu z pohledu Vašeho, velmi bych požádal o osobní dojmy a informace. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář