Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jo. (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Chybí tady čůrající holky. Asi nemočí. A nebo se nechtějí pochlubit jak jim to šlo a jak si to užívaly s partnerem.

Holkočůr (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

taky bych si dal nějakou čůrandu. Tady zatím jen analýzy. Klárko už budeš cool! A budeš i miss piss, tak se nestyď a poděl se o to .

Matlák (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

Klarko já moc rád jsem ze zoubky už máš tak i jak já moc rád pro tebe nedacam pnutí není ja že máš zoubky hezký holka moc

Klára (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Mám zoubky!!!! Krásné a nepřekáží a drží!!! A jedeme na rybník. Libor to zaplatil a já to nemůžu rozdýchat. Až se mi z toho chce čůrat, ale zastavíme si hned za městem někde u lesíku. Pojedem asi 3 a půl hoďky na Turnov, Jíčín a stále na jih. Libor to má vymyšlený. Prý nejrychleji je to přes Prahu,ale to je relativní a tam nechceme.

Mike (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

Klárko i ode mne blahóóó přání ! Dej si dobrý vydatný oběd.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 11:09)

To bude Klára radostí chcát několikrát za cestu a Libor ji to někde pořádně udělá a ošuká ji. V bordelu by mu to přišlo levněji, tady je to za barák,zuby,cesty,benzín.... Dobrý kauf.

Verča (Po, 7. 9. 2020 - 11:09)

Klárka není žádná zlatokopka. Si ujel.

georg (Po, 7. 9. 2020 - 11:09)

Závist je hrozná vlastnost,nejhorší jsou lidé kterým zatemní mysl,na celý život.

Žaneta (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Klárko blahopřeju!!!!! Rybník je důležitý s souvislosti s tím vším. Užijte si vše!

Natalie (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Senzační! Skvělé Klárko!

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2020 - 09:09)

A.Christie dokázala psát skvělé detektivky údajně proto,že byla v dětsví týrána a ponižována, H.Ch.Andersen dokázal psát krásné procítěné pohádky údajně proto, že byl pedofil, a tak bychom mohli pokračovat dále. Tady je čtivý příběh od osoby, která si prošla těžkými zkouškami a jestli je to člověk z umělecké branže, pak o to víc vše senzitivně prožívá. Jen ať píše, je v tom i erotično a je to ze života. Zároveň ale nic za hranou.

Touha (Po, 7. 9. 2020 - 11:09)

Prosím pozor na toto klišé, že lidé z umělecké branže nebo spíš byznysu jsou nějak extra citliví nebo jak píšeš víc senzitivně prožívající. Ne, to neplatí všeobecně, jen u jednotlivců stejně jako ve spoustě jiných oborů. A je nutno si ujasnit, co dnešní doba považuje za umění, když s enad tím zamyslíš, výsledek je neveselý. (Nedávno jsme si zde spolu psali, Pozorovateli, proto i já dnes nick).

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

Ok, beru. Trochu jsem to zjednodušil. Nicméně je to, co zde vytváří autor dost mimořádné a ačkoliv jsem to bral zpočátku velmi okrajově, nyní mne to také zajímá. Tady se Návštěvnice zmiňuje o tom, že je důležité více co není psáno v příběhu a i epizodu s Tonym (čest jeho památce), pro mne je ale víc důležitá čapí symbolika a okamžiky loučení s něčím nebo s někým, ztráty a podobně. Jestli dojde k osobnímu setkání ztotožním se s názorem, že to může být prospěšné pro autora dost významně.

touha (Po, 7. 9. 2020 - 14:09)

Jenže včera dal ..... L. atd jasně najevo, že se nic neděje, je to náhoda a on si jent ak píše anonymně a baví se. Myslím, že nemá smysl tomu přikládat velký význam.

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

Rád čtu mezi řádky. V kontextu celého vyznění téměř dvouletého psaní toto včerejší Liborovo vyjádření beru jako účelové zlehčení situace.

touha (Po, 7. 9. 2020 - 15:09)

Ano, i já se tomu usmívám, nicméně není nemocný tak těžce, že by nepoznal kdy se vyjadřuje mimo příběh a kdy lidé s emu snaží pomoci. Je to na něm.

touha (Po, 7. 9. 2020 - 14:09)

Jenže včera dal ..... L. atd jasně najevo, že se nic neděje, je to náhoda a on si jent ak píše anonymně a baví se. Myslím, že nemá smysl tomu přikládat velký význam.

georg (Po, 7. 9. 2020 - 14:09)

Co to tady pořád plácáte za nesmysly ?

Klára (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Niki už odešla do školy a my pojedeme za chvíli do Liberce pro nové zoubky. Pipinku jsem vyčůrala na záchodě do posledního pramínku, abych nemuselajít čůrat nejlépe vůbec v nemocnici a tak jsem trochu napjatá jak to vše dopadne a jestli se vrátíme nebo pojedeme na velký výlet. Miška to ví, že kdybysme tam zajeli, že se u ní zastavíme, ale až potom,co budeme u rybníku. Je chladno,tak se asi nevykoupeme. Tak uvidíme, jak to vše dnes se odehraje, chtěla jsem, aby Libor jel okolo Ještědu, ale tam je prý silnice zavřená na Liberec a tak pojedeme asi okolo Chrastavy nebo na Hodkovice a tak.

Natalie (Po, 7. 9. 2020 - 09:09)

Klárko mohu už blahopřát k novému trvalému úsměvu? Myslím na tebe moc!

Reklama

Přidat komentář