Reklama

Lízání poštěváčku-jak na to?

Ondra (Ne, 1. 5. 2016 - 19:05)

Mě teda jo po 20 minutách to byla hrůza druhej den

Jan (Ne, 1. 5. 2016 - 18:05)

Moje baba se zase jinak než...Nebolí vás potom jazyk?

Ferda2 (Ne, 1. 5. 2016 - 18:05)

Já také ženu lížu a pak má takový orgasmus že se třepe ještě
minutu po orgasmu....musí se to umět a ne na to čumět!

Honza (Ne, 1. 5. 2016 - 14:05)

To moje taky při soulozi nic ale jak lizam a hraji si s prsty tak se udělá každá žena to má jinak

Jarda (Ne, 1. 5. 2016 - 13:05)

Moje baba se zase jinak než na poštěváčku neudělá, prostě jí to vevnitř nic nedělá, takže já pořád jen lížu :-) a dělám to moc rád .-)*

okresní pomrdný (Čt, 28. 4. 2016 - 17:04)

můj manžel to moc neumí,... jednoduchý to není, já to umím, protože všechny co jsem jim to dělal řvaly jako pavián, ale problém je v tom že je musím znát a mít k nim nějaký vztah, neřím láska, milovat ale vědět že je ta žena s hygienou na tom v pořádku, že to není nějaká prochlastaná dúra, vyhulená špindíra, nesnáším kuřačky (cigaret), lízačka je můj koníček, bohužel je neustále málo které jsou vhodné,

Jaa (Čt, 28. 4. 2016 - 17:04)

Tino já tě také chci - strašně rád se mszlím s poštěváčkem tak dlouho až se ona za křečovitých pohybu celého těla a hlasitých výkřiku uděla a teprve pak ji ho tam strčím a další orgáče nasledují.

Jazyk (Čt, 21. 4. 2016 - 12:04)

Pane Boze .. Já vás chci...tak to bych neřikal dvakrat Tino, chlap ktery se uděla a pak se odvalí na bok a chrápe není chlap , mě nejvic vzrušuje když ma žena nádherné orgasmy , a udělám proto vše, uplně vše

Jupíííí (Pá, 15. 4. 2016 - 11:04)

Když to nevíš tak to vem od Šumavy k Tatrám neboli od prdele k pupku a určitě na něj narazíš. Že jsi na něj narazil poznáš až se ta tvoje začne kroutit jak žížala když jí šlápneš na vocas!

(!) (Čt, 14. 4. 2016 - 11:04)

Jó kdo ví jestli taky jen nekecáš? Vytahuješ se jak triko od bambusů a kdo ví jest-li aspoň víš kde frajtra hledat?

Ondra (St, 13. 4. 2016 - 14:04)

Jestli má nějaká zájem? Umím to hodně dlouho delfí[email protected]

Tina (St, 13. 4. 2016 - 14:04)

Reaguji na první...Pane Boze .. Já vás chci mít doma

Marta (Po, 30. 12. 2013 - 23:12)

Lízat se musí!!!

Saša (Po, 30. 12. 2013 - 22:12)

Teď jsme se vrátili od sousedů a na silvestra jdeme k ním.Jsou to fajn lidé ale na řeči o sexu nejsou tak se o to prostě nebavíme.Příspěvek od Týnky je zajímavý ale taky i já vím že to tam dělá dobře hlavně jak se střídá lizačka frajtříka a účka a pěkně dlouze to je pak orgáč i bez ptáčka v kleci.Katko přeji ti krásného silvestra a ať se teta ještě zdrží na nádraží,protože jak na nový rok tak po celý rok.My to dodržujeme pořád a funguje to.Čau S.

Mike (Po, 30. 12. 2013 - 16:12)

To by mě samotnou......no já jen koukám. Nejde o to jak to má dělat, musí to cítit. Já to miluju a dělám to fakt rád. Prostě se mi to líbí a bez lízání nemůžu být. Miluju ten pocit když se udělá a já tam mám pořád ten jazýček a jako odměna je mi ta sladká štávička co vyteče. To mě nastartuje ještě víc a musí se udělat ještě jednou. vylízat do orgasmu je to nej na světě, baví mě na tom jak to přichází, jak se těší, jak se třese a to vyvrcholení je prostě bezva. Vylízat a nechtít za to nic je priorita 1.!, prostě je to z lásky k ženám a není to žádná úchylka. Prostě miluju lízání a nestydím se za to.Ještě mám rád AE a FF, ale toje jiná kapitola. Ahoj holky a dámy, zdraví vás mazel Méďa, Míšánek. ([email protected])

pro Bibi, Kláru, Wěru a všechny co o tom pochybují...

Mike (Po, 30. 12. 2013 - 15:12)

Ahoj,nikdy mi to nikdo......no já jen koukám. Nejde o to jak to má dělat, musí to cítit. Já to miluju a dělám to fakt rád. Prostě se mi to líbí a bez lízání nemůžu být. Miluju ten pocit když se udělá a já tam mám pořád ten jazýček a jako odměna je mi ta sladká štávička co vyteče. To mě nastartuje ještě víc a musí se udělat ještě jednou. vylízat do orgasmu je to nej na světě, baví mě na tom jak to přichází, jak se těší, jak se třese a to vyvrcholení je prostě bezva. Vylízat a nechtít za to nic je priorita 1.!, prostě je to z lásky k ženám a není to žádná úchylka. Prostě miluju lízání a nestydím se za to.Ještě mám rád AE a FF, ale toje jiná kapitola. Ahoj holky a dámy, zdraví vás mazel Méďa, Míšánek. ([email protected])

katka (Po, 30. 12. 2013 - 10:12)

Sašo,máš pravdu,jak je chut na sex,tak svátek - nesvátek jde se na to.Přítel má ještě volno a do práce pujde až 6.ledna,tak máme hodně času na sex,ale nevím jestli nepříjde tetička -už poslala pohled,že se zastaví. Na Silvestra k nám příjde moje dobrá kamarádka s manželem, už jsme se dlouho nevíděli.Čau K -- co říkaš na příspěvek od Týnky --

Saša (So, 28. 12. 2013 - 15:12)

Katko!V sexu žádné svátky neexistujou tam se jede když to jde a není tady teta naplno. Taky jsme sexovali 26 to je Štěpána a to se říka že na Štěpána není pána.Taky jsem byla vyštavená jak pomeranč cele ráno bylo v posteli a odpoledne taky.Tak že jsme dneska měli relaxační den jenom ráno ve sprše jsme se trošku sblížili ale teď odpočíváme a dívame se na telku.Čau S

katka (So, 28. 12. 2013 - 14:12)

Můj přítel měl v pátek dovolenou a tak jsme celé dopoledne prosexovali v posteli To víš,že moje mušlička a frajtr dostali pořádně zabrat když mi ho tam strčil a já proživála úžasné chvíle za hlasitých vzdechu a několík orgáčů za sebou. Doufám,že i tvoje mušlička byla přes svátky dostatečně využitá. Čau K

Saša (St, 25. 12. 2013 - 12:12)

Bylo to krásné přítel přišel s práce a povečeřeli já jsem měla už vše nachystané.Po večeři jsem se rychle přemistila pod stromek času jsem měla dost protože milý šel schovat auto do garáže až přišel tak se nestačil divit když jsem na něho zavolala z pod stromečku,byl vybitý jak pojistka jak mě tam viděl v sexi prádýlku.Pok jsme si rozdali zbývající dárky a v krásné vánoční atmosvéře jsme se začali věnovat sobě bylo to něžné a krásné promilovali jsme se až do druhého dne.Před půl hodinou jsem vstala a jdu ohřád polévku a zbytek řízků.Apak jdu ještě užívat svátků.Čau S.

Reklama

Přidat komentář