Reklama

Lízání poštěváčku-jak na to?

? (Út, 24. 12. 2013 - 10:12)

A ještě nám tady přidej, jak si ji lížeš přes rameno jako kocour!

katka (Út, 24. 12. 2013 - 08:12)

Doufám,že tvůj dárek bude mít velký úspěch.Který muž by neodolal takovému dárku,nejlepší bude to rozbalování co se v něm ukrývá. Sašo,krásné prožití vánočních svátků,hodně vzájemné lásky a krásného milování ti přeje Katka - už se těším na večer,to víš,že nějaký sex bude čau K

Iva (Út, 24. 12. 2013 - 06:12)

Katko čtu tu tvé vyprávění,ktere mě zaujalo,tomu mému se také nelíbí vyholené buchtičky,tak se neholím,ale občas to malinko přistřihnu,což mu nevadí.Vím,že když jsem si ji vyholila říkal,že to mám jak holátko.Mám též poštěvaka schovaného v kapucce,ale když mi to podráždí dokáže se postavit a vylézt ven.Nestydím se za to,je to krása,vím asi o čem mluvíš.

Karin (Po, 23. 12. 2013 - 07:12)

Sašo to máš vymyšlené na 1 ale jestli to bude k čemu platné lepší verze by byla celá nahá.

Saša (Ne, 22. 12. 2013 - 19:12)

Já už mám vše hotovo zitra nazdobime stromeček a na štědrý den mám nachystáno překvapení.Přítel pracuje do šesti večer a když přijde dáme si večeři a jako jeden z dárků budu já lehnu si pod stromeček v novém sexy prádýlku uvidím jak to zabere,věřím že skvěle.Tak čau S.

katka (So, 21. 12. 2013 - 14:12)

Já ted stále jen uklízím,tak není čas aní na sex,ale vše si vynahradíme.Jo,ještě ti musím sdělit,že jsme to dělali ve vaně a sprchou jsem se perfektně udělala - frajtřikovi se to moc líbílo - a pak mi to ještě udělal ze zadu a potříkal mi celou prdelku,kterou mi pak musel umyt. čau a hezký předvánoční vikend K

Saša (Út, 17. 12. 2013 - 20:12)

Však do pusy to někdy nevadí když jsi v tranzu dá se to přežít taky se mi už to stalo nedělala jsem s tím vědu vyplivla vypláchla si ústa a bylo.Mi se zase podařilo při lízání mušličky že jsem mu do pusy pustila mokrý orgáč a taky to přežil,to je prostě sex se vším všudy.Čau S.

katka (Út, 17. 12. 2013 - 16:12)

Sašo,díky moc za vyčerpající odpověd,už jsem si to přečetla několikrát,máš jí úžasnou vč.frajtra.Jsem ráda,že máme stejné názory na své mušličky a vše co k tomu patři - taky jsem to jednou zkoušela si oholit pipču - chtěla jsem ho překvapit,ale opak byl pravdou - můj přítel to má rád,když jí mám ochlupenou (a ne jako holka z 1 třídy) Co se týče frajt. v klidu je taky schovaný,ale jak se vzruším tak vyčnívá ven asi 1 cm i při souloží. Včera jsme si dali 69 a málem mi to stříknul do pusy. čau K

Saša (Ne, 15. 12. 2013 - 09:12)

Teta je už pryč a včera to bylo jak na minovém poli dávali jsme si zabrat jeden druhému,po tříhodinovém sexu s pauzami jsme se osprchovali dali si ještě krátkou 69 a šli spinkat.Ptáš se na mou mušličku,jak už jsem psala jsem tmavovlasá tudíš i tam mám černé kroucené chlupy s havraním leskem kdybych si je nestříhala tak mi narostou kolem sedmi centimetrů při natažení,ale sestříhavám jich na dva cm.Mám je dost husté tak že je to pořád krásně černé.Vyholenou jsem ni měla jednou a to se mému příteli nelíbilo že není pedofil a nebude prznit mimina tak teď se jenom holím okolo kalhotek co vyčnívá ven.Frajtříka mám schovaného ve dvoucentimetrové kapuci a při vzrušení s ní 5mm.vykoukne a krásně se topoří nahoru to proto že malé pysky mám jen jeden centimetr vysoké a při vzrušení taky krásně jsou napřímené.Když mám nohy u sebe tak mám krásně uzavřenou broskvičku nic mi nečouhá ven jak některý holkám malé z velkých pysků nemůžou za to.Asi před čtyřmi léty jsem se vsadila že se nechám vvyfotit pipku a dám ji na portál amatéři.cz sázku jsem vyhrála snímek tam byl uveřejněný a ohlasů nezpočet vesměs kladných které pěli ody nad moji zarostlou napůl roztaženou buchtou už bych to ale neudělala,byli i takoví kteří chtěli hned adresu a lízali,cucali píchali by už i tam tu fotku.Katko už musím končit protože na jedenáct jedeme na bazén a masáže a ještě se chci stavit do obchodu něco koupit k snědku čau S.

Jan (So, 14. 12. 2013 - 18:12)

Nejlepší je na to zkroutit...A když máte jazyk alespoň 12 cm dlouhý a vytrénovaný, tak to je pro ni požitek!

jouda (So, 14. 12. 2013 - 18:12)

Nejlepší je na to zkroutit jazyk do vrtulky.

katka (So, 14. 12. 2013 - 17:12)

Ahoj doufám,že dnes nebo zítra bude vchod dojeskyňky už volný.My ted sexujeme normájně - nevím jak ty,ale já mám moc ráda dlouhou předehru když mi to tam líže celou pipinu, jazykem bloudí mezi malými pysky a poštěvákem - a první orgáč je tady.Sašo prosím tě napiš mi něco více o tvé pipince - jestli jí máš vyholenou nebo ochlupenou atd.....ať se poučím a mohu tvé zkušenosti využit. Čau K

! (Čt, 12. 12. 2013 - 15:12)

Souhlasím! Když to umíš tak to doslova ženský musí přivádět k šílenství! To si potom musíš vychutnat, jak osciluje od šílenství a k mrákotám! Nesmíš povolit a pokračovat dokud nezvadne! Čím více ji zničíš, tím to více vychutná. Ale tím, že se udělá nesmíš zkončit, u žen je nejdůležitější fáze to uklidnění po vyvrcholení a v tom dělá hodně mužů chybu, že se odvalí a začnou chrápat. Přitul ji k sobě a buď na ni něžný! Uvidíš co to bude s ní dělat a jak bude spokojená!

Danka (Čt, 12. 12. 2013 - 15:12)

Honzo nechej se holky vybláznit ony na to přijdou samy až si to prožijou v originále co to je nechat si lízat frajtra.Já to vidím takto:je to jedna ze skvělých sexuálních aktivit která znám i když mi je už kolem čtyřiceti pořád tuto formu sexu řadím na první místo a ještě když to chlap umí je to hmm bájéčné.

Honza (St, 11. 12. 2013 - 20:12)

Táhni opruzovat na jiné fórum ty nadržená virtuální feno. Tady je to seriózní diskuze o lízání poštěváka a nehodláme číst vymyšlený sexuální deník nadržené puberťačky.

Saša (St, 11. 12. 2013 - 18:12)

Dnešním dnem je tady teta už druhý den a je v plném proudu tak jak už dlouho nebyla nevím co se děje.Ale miláčka jsem nenechala plného včera jsem si dala pokouřeníčko a ruka dokázala pak vystříky jako z hadice, alespoň on to má když já jsem nepojízdná ale já si to vyberu i s úroky doufám že v sobotu na to vlítnem.S

... (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

To už říkal i Seneca : Přítel tvé ženy, budiž i přítelem tvým, kdo orá tvé pole, šetří tím tvůj pluh

! (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Dobře děláš! Když je tak aktivní, tak ať si to vylíže!

Erik (St, 11. 12. 2013 - 09:12)

Stará má frajtra jako vokurku. Velkej a kyselej. Tak to nechávám lízat souseda a dělám, že o ničem nevím.

katka (Út, 10. 12. 2013 - 16:12)

Tetička už odjela v sobotu ráno,takže jsme se už mohli plně věnovat sexu,ani předehra nebyla hned mi ho tam strčil.Moje pipinka dostala pořádně zabrat po delší přestavce a frajtřík,ten byl stále v pozoru a vykukoval z chaloupky ven co se to děje a já se svíjela v rozkoši a orgáč nasledoval dalším orgáčem -jak ty to popisuješ- jak na běžicím páse.Sašo díky moc za tak dobré rady - to víš,že to všechno vyzkoušíme Čau K

Reklama

Přidat komentář