Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

tango (Čt, 20. 7. 2006 - 19:07)

Začal jsem před léty masturbovat v kalhotkách své přítelkyně. Silně mě vzrušovalo, že semeno stříkám do míst, kde bývá její vlhká mušlička. Kalhotky a dámské tango jsou na tělo příjemné než pánské hrubé prádlo. Proto od té doby dámské prádlo už nosím normálně. Vše jsem dotáhl až do konce. Se svou přítelkyní jsem se běžně miloval v dámském prádle. Na sobě jsem měl kalhotky, punčochy, podvazky a mezi nohy vložku. Sama mi připnula a vycpala svoji podprsenku velikost č. 4. Jsou ženy tolerantní a nevadí jim, když je muž oblečen do dámské prádélka a když je nosí. Díky dámy.

tango (Čt, 20. 7. 2006 - 19:07)

Začal jsem před léty masturbovat v kalhotkách své přítelkyně. Silně mě vzrušovalo, že semeno stříkám do míst, kde bývá její vlhká mušlička. Kalhotky a dámské tango jsou na tělo příjemné než pánské hrubé prádlo. Proto od té doby dámské prádlo už nosím normálně. Vše jsem dotáhl až do konce. Se svou přítelkyní jsem se běžně miloval v dámském prádle. Na sobě jsem měl kalhotky, punčochy, podvazky a mezi nohy vložku. Sama mi připnula a vycpala svoji podprsenku velikost č. 4. Jsou ženy tolerantní a nevadí jim, když je muž oblečen do dámské prádélka a když je nosí. Díky dámy.

Petr (Út, 11. 4. 2006 - 14:04)

To říkám i já.Je zajímavé,že se nikdo nepozastavuje nad tím,že holky nosí džíny s poklopcem.Taky nosím punčocháče v zimě.

Martin (Ne, 9. 4. 2006 - 13:04)

Ať si myslí co chtějí,já je nosím a je to praktické i vzrušující. V zimě jsou punčocháče nepostradatelné.Nosím dámské, nyní se objevily i pánské, ale rozdíl proti dámským není žádný.

Marphy (Ne, 9. 4. 2006 - 11:04)

Proč jsi tak neohrabaný inteligent?

Kamila (Út, 12. 7. 2005 - 09:07)

Muží v punčocháčích jsou v pohodě a pokud s tím souhlasíte, spousta z nich chodí na www.puncoska.com Tam se o tom dost píše. myslím, že na tom není nic špatného a že je to úplně v pohodě.

pet (St, 11. 5. 2005 - 11:05)

S tím souhlasím já punčocháče nosím už 20 let podotýkám že pánské a pripadá mě to úplně normální

bolek (Po, 18. 4. 2005 - 13:04)

Potřebuješ pořádnou prdu do kulí, abyses vzpamatoval, prde!

borec (Pá, 15. 4. 2005 - 08:04)

Nevím co si myslí baby o chlapech v punčochách, ale já si myslím , že seš úchyl a zasrané buzerant a dófám, že neškodné! Jinak bych tě zavřel do kameňa nebo šaškecu!

Anatolka (Čt, 14. 4. 2005 - 16:04)

Víte holky vůbec jak se mužům libí ženské nohy? někteří v tom mají dokonce zálibu, vzrušuje je to, že máme nalakované nehtíky a punčochy... vůbec jsem to nevěděla, než jsem narazila na www.puncoska.com

Dita (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

pravda většina mužů obdivuje právě hlavně naše nohy,hlavně máme-li krátké sukně,je to nahá část těla ,která je nejvíce vidět, vlétě bez punčoch jsou pro ně sexy,stejně jako naše spodní prádloa hlavně pokud nosíme podvazky.

aseuál (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A právě,že to holky s tím nošením podvazkových punčoch flákáte,zejména teď v létě, tak vás musíme zastoupit my asexuálové. Z čeho by byli živi výrobci punčoch bez nás? Takže si nasadíme
teď v létě tenké sexy punčošky 6-8 DEN abychom se nemuseli dívat na vaše ošklivé bílé nohy pokud jste je zrovna nezapytlily do nějakých "našich" kalhot. Ty "vaše podvazky" už nepotřebujeme.

jp (Út, 8. 3. 2005 - 12:03)

Je to úchylka! Ale neškodná!!!!

Danka (St, 18. 8. 2004 - 16:08)

Ja bych to nesnesla. Prijde mi to uchylny a to nesnesu, kdyz jsem neuchylna :o).

Roman (Čt, 20. 5. 2004 - 21:05)

Přátelé pk přidejte příspěvek do punčoškové knihy na www.duroman.net/kniha.php a hlasujte taky na www.duroman.net/ankety.php . Díky.

Roman (Čt, 20. 5. 2004 - 21:05)

Přátelé pk přidejte příspěvek do punčoškové knihy na www.duroman.net/kniha.php a hlasujte taky na www.duroman.net/ankety.php . Díky.

Kamila (St, 5. 5. 2004 - 14:05)

Je to příjemná změna a vybočení ze všednosti. S manželelm takto funguji 15 let. Záleží jen na tom umět se navzájem potěšit.

Andrea (Čt, 15. 4. 2004 - 16:04)

Že se zbláznil.

Helena (Po, 1. 3. 2004 - 10:03)

Myslím, že je to neškodná záliba a že takových mužů je mnoho.

Vladimír (Pá, 28. 11. 2003 - 18:11)

Nevím co punčochy, ale pánské nylonové punčocháče nejsou nic divného. Začala je vyrábět i EvonaViz odkaz : http://www.moda.cz/art/article.php?id=1786Dále vyrábí unisex punčocháče i Levee a jmenují se WoMan

Reklama

Přidat komentář