Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

bolek (Po, 18. 4. 2005 - 13:04)

Potřebuješ pořádnou prdu do kulí, abyses vzpamatoval, prde!

borec (Pá, 15. 4. 2005 - 08:04)

Nevím co si myslí baby o chlapech v punčochách, ale já si myslím , že seš úchyl a zasrané buzerant a dófám, že neškodné! Jinak bych tě zavřel do kameňa nebo šaškecu!

Anatolka (Čt, 14. 4. 2005 - 16:04)

Víte holky vůbec jak se mužům libí ženské nohy? někteří v tom mají dokonce zálibu, vzrušuje je to, že máme nalakované nehtíky a punčochy... vůbec jsem to nevěděla, než jsem narazila na www.puncoska.com

Dita (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

pravda většina mužů obdivuje právě hlavně naše nohy,hlavně máme-li krátké sukně,je to nahá část těla ,která je nejvíce vidět, vlétě bez punčoch jsou pro ně sexy,stejně jako naše spodní prádloa hlavně pokud nosíme podvazky.

aseuál (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A právě,že to holky s tím nošením podvazkových punčoch flákáte,zejména teď v létě, tak vás musíme zastoupit my asexuálové. Z čeho by byli živi výrobci punčoch bez nás? Takže si nasadíme
teď v létě tenké sexy punčošky 6-8 DEN abychom se nemuseli dívat na vaše ošklivé bílé nohy pokud jste je zrovna nezapytlily do nějakých "našich" kalhot. Ty "vaše podvazky" už nepotřebujeme.

jp (Út, 8. 3. 2005 - 12:03)

Je to úchylka! Ale neškodná!!!!

Danka (St, 18. 8. 2004 - 16:08)

Ja bych to nesnesla. Prijde mi to uchylny a to nesnesu, kdyz jsem neuchylna :o).

Roman (Čt, 20. 5. 2004 - 21:05)

Přátelé pk přidejte příspěvek do punčoškové knihy na www.duroman.net/kniha.php a hlasujte taky na www.duroman.net/ankety.php . Díky.

Roman (Čt, 20. 5. 2004 - 21:05)

Přátelé pk přidejte příspěvek do punčoškové knihy na www.duroman.net/kniha.php a hlasujte taky na www.duroman.net/ankety.php . Díky.

Kamila (St, 5. 5. 2004 - 14:05)

Je to příjemná změna a vybočení ze všednosti. S manželelm takto funguji 15 let. Záleží jen na tom umět se navzájem potěšit.

Andrea (Čt, 15. 4. 2004 - 16:04)

Že se zbláznil.

Helena (Po, 1. 3. 2004 - 10:03)

Myslím, že je to neškodná záliba a že takových mužů je mnoho.

Vladimír (Pá, 28. 11. 2003 - 18:11)

Nevím co punčochy, ale pánské nylonové punčocháče nejsou nic divného. Začala je vyrábět i EvonaViz odkaz : http://www.moda.cz/art/article.php?id=1786Dále vyrábí unisex punčocháče i Levee a jmenují se WoMan

Míla (Čt, 2. 10. 2003 - 13:10)

Děkuji za Vaše příspěvky. Uplynula dost dlouhá doba a po několika pokusech o inzerci a diskusi si uvědomuji, že jsem fetišista, který potřebuje k sexu stimulaci hezkým prádlem a mám-li na sobě punčocháče nerozlišuji v sexu ani pohlaví. Přesto mě dokáže nabudit jedině přítomnost ženy a při její účasti jsem schopný všeho i s mužem. Ale sám s mužem jsem to dvakrát vzdal.Vlastně mi zbývá otázka, jestli jsou ženy fetišistky do ženského prádla a jsou-li vzrušovány prádlem ?????

Klára (Po, 29. 9. 2003 - 10:09)

Prostě mírná homosexuální úchylka. Mně by to teda přišlo dost nepřirozené, ale je fakt, že řada mužů má různé úchylky. Není nad normálního chlapa.

kacenka (Pá, 4. 7. 2003 - 09:07)

Ahoj Milo! FOtky jsou pekne, ale cekala jsem, za tam budes v puncochach :o))) Zatim jsem se s takovou zalibou u kluka nesetkala, ale myslim, ze se to da tolerovat - kdyz Te ma nekdo rad, tak urcite. Mimochodem - peknej zadek :o)))

Míla (Čt, 12. 6. 2003 - 07:06)

Děkuji za Vaše názory, jsem rád, že se někdo a hlavně ženy vyjádřily k tématu. Asi je fakt nejdůležitější jestli najdu přítelkyni, která je tolerantní.

sona (Čt, 5. 6. 2003 - 17:06)

To je tezky...tezko muzu rict...ze je to uchylak...kdyz je to jeho vec a muze s to libit jemu i jinemu...mne osobne to u muze fakt nevzrusuje. Neprijde mi to proste normalni.

Tereza (Pá, 30. 5. 2003 - 15:05)

Můj bývalý přítel taky rád nosil punčochy. Bylo to roztomilé, jeho to vzrušovalo a mne vždycky pobavilo. Docela jsme si to užili.

Zdena (Pá, 30. 5. 2003 - 14:05)

Můj přítel je na tom stejně a já jsem ráda, že nemá jiný nebezpečnější úlet - tohle nebolí ani neubližuje.

Reklama

Přidat komentář