Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

Ožralá opzlá blééééééé Včera mně a hlavně mou dceru objel snad celá osmiposchoďová ubytovna.V rátili jsme se v takovém stavu, že prý slizký Kolja měl před cimrou pult a tam vybíral na pět minut, nic si mepamatujem ani já ani má dcera. Franta se děsně spokojeně usmíval a zdravil mně,no prostě tradiční úlet,prostě hnus,okno jak kráva,čeněk v bistru musel dát avízo,že jsme na šrot. Bianko, nepij! Není ti rozumět.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

Ožralá opzlá blééééééé Včera mně a hlavně mou dceru objel snad celá osmiposchoďová ubytovna.V rátili jsme se v takovém stavu, že prý slizký Kolja měl před cimrou pult a tam vybíral na pět minut, nic si mepamatujem ani já ani má dcera. Franta se děsně spokojeně usmíval a zdravil mně,no prostě tradiční úlet,prostě hnus,okno jak kráva,čeněk v bistru musel dát avízo,že jsme na šrot. Bianko, nepij! Není ti rozumět.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

Ožralá opzlá blééééééé Včera mně a hlavně mou dceru objel snad celá osmiposchoďová ubytovna.V rátili jsme se v takovém stavu, že prý slizký Kolja měl před cimrou pult a tam vybíral na pět minut, nic si mepamatujem ani já ani má dcera. Franta se děsně spokojeně usmíval a zdravil mně,no prostě tradiční úlet,prostě hnus,okno jak kráva,čeněk v bistru musel dát avízo,že jsme na šrot. Bianko, nepij! Není ti rozumět.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

Ožralá opzlá blééééééé
Včera mně a hlavně mou dceru objel snad celá osmiposchoďová ubytovna.V rátili jsme se v takovém stavu, že prý slizký Kolja měl před cimrou pult a tam vybíral na pět minut, nic si mepamatujem ani já ani má dcera. Franta se děsně spokojeně usmíval a zdravil mně,no prostě tradiční úlet,prostě hnus,okno jak kráva,čeněk v bistru musel dát avízo,že jsme na šrot.

Bianko, nepij! Není ti rozumět.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

Ožralá opzlá blééééééé
Včera mně a hlavně mou dceru objel snad celá osmiposchoďová ubytovna.V rátili jsme se v takovém stavu, že prý slizký Kolja měl před cimrou pult a tam vybíral na pět minut, nic si mepamatujem ani já ani má dcera. Franta se děsně spokojeně usmíval a zdravil mně,no prostě tradiční úlet,prostě hnus,okno jak kráva,čeněk v bistru musel dát avízo,že jsme na šrot.

Bianko, nepij! Není ti rozumět.

Andrea (St, 2. 9. 2020 - 22:09)

Dobrou, já ještě čtu, ráno vstávám ve 4 hodiny,to zase budu vypadat, čau holky

Andrea (St, 2. 9. 2020 - 18:09)

Milu, děti jsou v pohodě,holka je do party,2 kluci také,jen jeden kluk je tichý, čtivý,tak trošku mamanek, vystačí si sám, asi jako Zdenička.Naucili jsme je samostatnosti,to víš jsou 4, většinou jsem na ně sama,tak musí pomáhat.Holka to zorganizuje, prostě udělá rozpis a oni většinou fungují.Chodim do práce, vařím kotle jídla, peču 3 x týdně,tak oni vysávají, věší prádlo, nádobí do myčky,to dělají oni, možná jsem tvrdá ale ono se jim to do života hodí, já přišla z 12 ctky a chvilku si musím odpočinout,pak jdu upéct alespoň perník se švestkovými povidly

Miluna (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Holka je Andy nejstarší? Dneska mi kluk přijel s roztrhlýma kalhotama který měl nový a sedřenej protože utíkal na vlak a spadl a ještě mu ujel vlak před nosem,pak nemohl najít roušku ve vlaku:-( hrůza..já to věděla že to budou jen nervy:-(..A popovídala sem si s pediatričkou a bere Kovid dost vážně.Říkala že by to lidi neměli podceňovat že je to fakt nebezpečný svinstvo a že tu máme plno hloupých lidí kteří to bagatelizujou.Zná už několik nakažených a jedna je ve vážnym stavu.A ta moje sestřenka měla u toho hrozný bolesti hlavy a ještě se z toho nedostala.A obě děti mam denně v autobusu a vlaku a jen prostě mam z toho hrozný pocity.Pediatrička říkala že ten život už je na nic,že už neni jako dřív a tohle říkam já taky.Sem smutná Andy:-(

Radka (Pá, 4. 9. 2020 - 18:09)

U nás taky špatný.Už znám několik nakažených lidí.Nejlepší je jak tomu někdo pořád nevěří.Můj syn jezdí na školu do Plzně a denně se nervuji z vlaků jako ty.Nejradši bych se s tebou zase po té době sešla,aspoň kamarádsky.

no to snad (Pá, 4. 9. 2020 - 18:09)

ne, co kdyby to Miluna od tebe chytla nebo ty od ní.

Miluna (Pá, 4. 9. 2020 - 19:09)

Jedině schůzku s rouškou,jinak se nic nedá dělat.Momentálně jsou pro nás největší hrozba děti z vlaků a škol.Je to o nervy tohle fakt.A když si řeknu že to takhle má být dál a jen čekat a nejistota,je to silně o nervy prostě.A já ty nervy nemam.Nemam.Mohlo být vše v pohodě,klukovi už se tam jinak taky líbí už si zvyká a Zdenče taky ale tahle kurvárna to je tak nefér!! Všichni děti to odsrali,musí fungovat a jezdit v takové hnusné době:'( je mi to tak líto,taková bezmoc:'(

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 19:09)

Děti to osraly? Jdi do práce ty líná mrcho. Třeba pochopíš, že i my pracující, navíc starší lidi, jsme to také odsrali. Abys ty měla co do huby.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 21:09)

A proto si musíš vztek vylévat na Milunu? Miluna snad může za to že je všude rozlezlej Kovid? Že lidi přicházejí o práci.A mladí mají nejistou budoucnost.

.. (Pá, 4. 9. 2020 - 22:09)

Tovíš,je tu plno pitomců a tak si vylévají vztek a právě i na Milunu,která nenapsala nic špatnýho.Je to všechno tak,ročníky jejích dětí to mají těžký když nastoupili do prváků a teď taková nejistota a musí v tom cestovat.To samé prvnáčci,takovej začátek základky.Děti si takový mládí nezašlouží.

Miluna (Pá, 4. 9. 2020 - 21:09)

Jo odsrali jste to abych měla co do huby:-D vem si prášek tyvole,nebo mi radši nic nepiš! Že tě to baví takový sračky psat.A ty druhej blázne že vir má prý svou hrdost.Jděte se vysrat :D

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 01:09)

Myslím, že to bylo myšleno tak, že zatímco lidi museli pracovat, ty ses válela doma. Ne snad?

Miluna (Pá, 4. 9. 2020 - 18:09)

Ahoj,mě už připadá že se už jen kurva čeká než to chytnem!! Otevřít školy neni rozumný.Měli ještě počkat do vakcíny.Nemam teď řidičák tak bys musela dojet ty?

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 19:09)

neboj, ty nic nechytneš. I ten vir má svou hrdost.

Kača (St, 2. 9. 2020 - 22:09)

Andy, ani nevíš jak ti rozumím...Milu, Andy dobrou noc.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 18:09)

Zdravím, Andy a děkuji, že jsi si na mě vzpomněla. L.

Reklama

Přidat komentář