Reklama

Syn a masturbace

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 11:09)

A Pavlinko vsimla jsi si kdyz strika kde ma varlarka,muj klucik je ma skoro v podbrisku,zvednou se mu nahoru a uz to lita a potom pomalu sjedou dolu ale tvrde jsou stale,na omak,zase me to bere,prijede busem v pul treti tak uvidim co bude.

Pavlina (St, 2. 9. 2020 - 13:09)

Ten muj uz je doma.Hned prisel za mnou a rekl mi,ze to rano se mu moc libylo a ze by si to chtel z opakovat.Holka je este ve skolce a manzel je pric.Rekla jsem mu,ze az jednou bude mit holku,tak aby ji dokazal uzpokojit a privest ji k orgazmu.Aby neslo jen o jeho orgazmus.Ze ho naucim jak me ma vyprstil a kde lizat aby se to holce pak libylo.Souhlasil a tak jsem mu rekla,at se slikne a lehne si na gauc.Curaka mel uz v pozoru.Slikla jsem se a rozkrocmo nad jeho oblicej.Zacla jsem si nadnim hladit dirku a jemne si hladila postevacka.Rekla jsem mu at se snazi lizat ne jen celou dirku,ale at se venuje postevacku,ze to devcata vzrusuje.Zacla jsem si doni strkat prsty a pritom se venovala i postevacku.Uz jsem byla dost mokra,ale jak jsem mela prsty uvnitr,tak to nebylo vydet.Vyndala jsem je a par kapek my vycaklo na neho.Rekla jsem mu,ze to je znameni ze jsem zneho hodne vzrusena a ze je tak mokra diky jemu.A pokut svou holku vzrusi tak jako me,ze bude stastna a at se te stavicky nebojim,ze je to jako jeho semeno co strika.A muze klidne tu stavicku lizat a polikat ze se nic nestane.A hmed jsem mu rekla at mi ji zkusi sam lizat.Vyce jsem prirazila kundycku na jeho oblicej,aby jazykem dosahl na mou dirku.Ze zacatku byl zbrkly ale pomalicku se do toho dostaval.Rekla jsem mu at mi lize pomalu postevacka.Zacal a ja prozivala tu slast.Byl fakt sikovnej.Syce nekdy na chvili prestal a rek ze mi moc tece,aby nalapal vzduch.Pusu mel olepenou od mi stavy.Ale neprestaval a pokracoval vlizani.Na poprve byl tak sikovnej ze me privedl k orgazmu a ja sem vystrikla nejen do jeho pusy ale i na oblycej.Na poprve si ved paradne i kdyz ten vystrik necekal,tak mu to trosku vadilo ze je odeme mokrej,ale vysvetlila jsem mu ze pokut takhle holku vylize a ona dosahne takoveho orgazmu ze od kundicky byde casto mokrej.A na oplatku muze zas on postrikat semenem holku na oblicej.A rovnou jsem mu rekla ze se vymenime a ze me muze take postrikat na oblicej.Lehla jsem si a on mi strcil curaka pred oblicej.Chytla ho a zacla mu ho honit.Chvilku jsem mu ho i kourila.Pak najednou vykrikl ze uz bude,nasmerovala jsem curaka na muj oblucej.Kulky se naprimily a uz mu strikalo semeno a dopadalo na muj oblicej a i neco do pusy.Kdyz se vyprazdnil podival se na me a ja jsem mela jeho semeno vsude naobliceji.Byl to krasnej pocit ho mit po sobe a podekovala jsem mu.Rekla jsem mu ze nemusi strikat jen primo do pusy nebo do kundicky,ale ze devcata maj rada i kdyz se jim vystrika at uz na oblicej nebo na prsa,ze to maj radi.Sli jsme se spolu osprchovat.Jak jsme se sprchovaly,znova se mu postavil.a zacal si ho honit.Nanic jsem necekala a vzala to za nej.Chvylku jsem ho honila ale pak jsem ho strcila do pusy.Cumlala jsem ho a olizavala zaluda.Dost u toho vzdychal.Jak jsem mu ho kourila tak zacal trosku prirazet.Jemne jsem mu mackala koule a hulila ho.Pak znej vypadlo ze uz a ten moment mi zacal plnit pusu semenem.Vsechno jsem pekne spolkla.Vydela jsem jak ho to dost zmohlo.Kdyz jsme se osprchovali tak si zel lehnou do pokoje odpocinout si.Ja mezi tim zajdu pro holku.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Pavlinko,netusila jsem ze taky strikas,mas potom pocit ze se neudrzis na nohach?me se tak rozklepou ze si musim kleknout,kdyz to povoli tak muzu znovu a opakuju to trikrat,potom uz jsem jakoby sucha,nic nevystrikne ale v julce je kluzko fest porad.

Pavlina (Čt, 3. 9. 2020 - 04:09)

Vecer uz nic nebylo,manzel byl doma.Dneska rano jsem zas stala driv kdyby treba prisel.Zatim spi.Jinak ti reknu Klarko,to ze jsi se rozhodla pustila syna aby ti ho zasunil do zadecku,to musel bejt nadhernej pocit.Kdyz zacal prirazet a pak ti zadecek vystrikal.Jsem uplme stoho mokra.Ja sama nevim kdy ho necham zasunout a kam.Jesti mu dam prdelku nebo kundicku.Uz takhle jsem zneho dost nadrzena.A kdyz to bude takhle pokracovat,tak se obavam ze to nevydrzim a necham ho brzo zasunout.

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 09:09)

Priznam se ti ze me hodne vzrusuje predstava jak se pripravujes na synka,jak jsi vzrusena,trci ti klitacek a julcu mas mokrou,jeste ze je tady vikend,to ja se tesim moc ale ty mas doma manzela a dcerku,holka myslis ze to psychycky vydrzis???

Z (Čt, 3. 9. 2020 - 11:09)

Z

Pavlina (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

Priznam se ti ze nevim.Ani jeden se nesmi dozvedet co se synem delam.Budu dost nadrzena a nezbyde mi nic jinyho,nez si to rozdavat z manzelem.Rano prizel tesne nez jsem ho zla vzbudit.Tak jsme si dali mensi rychlovku.Rekla jsem mu ze me zkusi poradne vyprstit a ja zemu ho pak vykourim.Lehla jsem si pokrcila nohy a roztahla je.Pod sebe jsem si dala rucnik.Rekla jsem mu,at mi zacne pomalu zasouvat prsty do kundicky.Pekne postupne a zacne snima pomalu kmitat.Misto toho aby je tam strkal jednotlive,tak mi tam zasunul vsechni ctiri krome palce.Citila jsem jak je strka hloubeji.Rekla jsem mu ze musi pomalu aby si kundicka pekne zvikla a pekne se roztahla.Citila jsem jak jsem mokra.Hoch postupne prirazel a ja vzdychala jak zbesila.Rekla jsem mu at se pomalu snazi prsti zatlacit hloubeji.Bylo sliset mirne mlaskani,jak mi pinda tekla.Ale pak dome zajel vyc a zajel mu nejen palec ale cela dlan az po zapesti.Myslela jsem ze me rostrhne,ale bylo to vzrusujici.Rekla jsem mu at ji tam necha a kmita sni sem,tam.Boze myslela jsem ze umru.Pritom jsem si drazdila postevacka.Doslova jsem citila ze uz budu.Rekla jsem mu,at neprestava dokut mu nereknu dost.Uplne jsem nadzvedla zadecek a dostavit se takovej orgazmus,ze jsem si na oblicej dala polstar aby me nebylo tak sliset,Kundicka mi tekla prez jeho ruku a kdyz jsem se trochu zpamatovala,rekla jsem mu dost a vyndal ruku.Jak ji vyndal doslova mi vytekla reka mezi nohama.Rucnik byl celej nacucanej.Pak jsem syna dlouze polibyla na pusu.Pak jsem udelala ja jeho.Curaka mel v pozoru,tak jsem ho rovnou strcila do pusy.Pekne jsem mu ho hulila az ke korenu a olizovala zaluda.Mel ho jak prkno.Celej se svijel.Pak jsem ucitily skubani a zacal to svoje semeno do me pusy strikat.Este jsem mu ho chvylku pocumlala a zahnala do koupelni aby se stacil nasnidat a sup do skoly.Takovej orgazmus neprozivam ani z manzelel i kdyz ho snim mam.Mam pocit ze mi kunda tece daleko vyc kdyz jsem z klukem.Jen at to doma nepraskne.

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Jeste ze tady nas nikdo nemuze poznat,to je vyhoda a muzeme se bavit narovinu,jsem rada ze si muzeme takhle psat,jen mi dve vime co prozivame.

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

No nesmi se nike chlubit,ani pred nejlepsim kamaradem ne,proste je to tajemstvi.

Pavlina (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Rekla jsem mu,aby potom pomlcel a nikde to nevikladal.Slibyl mi to.Jinak to vys ze jsem se pak dost divyla,ze mu tam ta ruka zajela.Vzivote by me to nenapadlo ze se mi neco takoveho prihodi.Ma docela hubenou ruku.Samozrejme ze ten prvni moment nebyl zrovna moc prujemni,ale dalo se to vydrzet.Takhle roztahlou pipku jsem mela naposled,kdyz se rodila dceru.Nevim zda to este z opakujem.Budu ho ucit at tam zasouva jen treba 3 prsty a ne celou ruku.A hlavne aby se venoval postevacku.Aby,az bude mit holky ji neublizil.Necham ho at si hraje s mejma prsama a z bradavkama.Aby se nevenoval jen moji dirce.Sice uz mi je osahaval,ale vyc ho zajimala kundicka.Jsem zneho tak nadrzena,ze si predstavuji jake to bude az mu dovolim zasunou.Jak bude prirazet a jak pak bude do me plnit to teple semeno.Uz jen ta predstava a ja uplne tecu.I stebou to prizivam a predstavuju si te jak to delas stim svym.Hold jsme to dve nadrzeni holky.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 07:09)

Pavlinko,vcera vecer jsem prozila zatim ten nejhezci sex ale analek od synka.lezeli jsme v loznici a hladim ni kozisky(2),mamje mensi ale pevne a pritom nasel pod mojim polstarem toho hobertka,chvilku na nej koukal a potom mi ho polozil na brisko,chtel zasunout ale nechtela jsem do julci,bala jsem se ze se treba neudrzi a nestrika mi ji a bude problem,ale to nechtel,libi se mu muj zadecek a tak si hral,slinil a prstil az se povolil a uz zasouval,ten zalud jak projel tak to byl zvuk jako kdybych prdela,pohyboval se pomalu az jsem ucitila ze se snazi mi prstit julcu a tu ne,natlacil mi tam toho robertka,skazdym prirazem jel dovnitr i ven najednou s umelakem,musim ti rict ze jsem mela orgac i vprdelce,takove slastne krece najednou vcelem podbrisku a stale prirazel,mlaskalo to a citila jsem jak vystrikuju kdyz vyjizdel ven a kdyz prirazil tak vzdy ten mlaskaci zvuk zezadecku,penila jsem jak plna mydla a julca tekla a potom zrychlil a zacal hekat a rychleji az mi zacal plnit zadek,pomalu se prestaval hybat a kdyz ze me vyjel tak si rychle lehl pod me na 69 a kdyz mi vyndaval robertka tak mel pusu naplno otevrenou a lizal a polykal vse co jsem mu dala,a kdyz mi zacal cucat a sat klitacek tak uz to zase slo ta krec se blizila a uz mlaskal vystrikla jsem a nasala do pusi jeho pindu a sala a kourila dokut se neudelal,netrvalo to dlouho,mel toho seminka stejne jeste dost a je bajecne a jak jsem se prizvedla tak jsem citila ze mi zezadecku vateka napeneny sekret smichany se seminken,rychle jsem tam dala ruku a nechtela mu to nakapat na tvar ale odtahl ji a prisal se na zadek,tento pocit me vydrazdil tolik ze jsem si vteto poloze vyprstila julcu a potreti a uz teda ale hodne vystrikla a zase me lizal jak nenasyta,drzel me obejmute za zadek a nechtel pustit,byl uplne mimo sebe,to byla takova divocina,preju ti to taky.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Pavlina (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Dnes nebyl cas tak si ho vyhonil sam.To co jsi prozila,stebou dost prozivam.Abych to prozila jako to,musela bych ho pustit do dirky aby me osukal.Vzhledem ktomu jak mi to dela rukou a pusou a jsem cela vzrusena mokra,mozna bych ho mela pripustit.Co si myslis ty.Mam muji nabydnout az prijde ze skoly.Pipka mi uplne stoho hori.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

Pavlinko delej jak citis a ne myslis,rozumis?kdyz horis vzrusenim a beres antibaby tak proc ne,nech se naplnit aspon dvakrat zasebou,udelej to at jsi spokojena konecne,potom si lehni pod neho na 69 a vem ho do pusi,zaklon hlavu at muze az do krku,je to super ze kdyz bude strikat tak primo do krku,uvidis bude jak zdivokych vajec,vsechno co neznaji jim dava asi vic energie,ten muj je jak sukaci stroj,trikrat zasebou a za hodinu uz ma zase zalud venku a chce strikat,ikdyz uz ne tolik ale proste to potrebuje,nemuze se nasytit toho pocitu orgasmu,ja taky ne,cim delsi tim lepsi.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Když tě plní mladý kluk jsi hezčí , je to opravdu elixír mládí .

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Nevim jestli hezci ale energie mam tolik ze bych mohla rozdavat,sice po orgasmech jsem jak moucha,slaba,ale ze chvilku hned muzu zase a az prijde to ze ho pustim zasunout do julci tak uz nebudu vnimat svet okolo ale jenom toho zaluda jak mi vytira stavu z julci,jsem posedla ale nevadi,proste to chci.

Reklama

Přidat komentář