Reklama

Taky začínáte být doslova alergičtí na Jiřinu Bohdalovou?

Petr (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Myslím, že na to Bohdalka...Pokud tedy shrneme toto téma, tak já osobně na ní mám ten názor, že jako herečka je vynikající, zatímco v soukromí jako člověk nestojí za nic. Ona je vlastně taková osobnost dvou tváří.Zkrátka kdo ji poznal coby divák jako herečku z televize, zná jen slova chvály. Kdo ji poznal osobně, zná jen slova, která by asi nebylo vhodné zde publikovat. Jak říkám výše: raději se nesnažte ji poznat osobně. Vím, o čem mluvím.

debil (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Milujuuuuuuu Bohdalkuuuuu!!!!!

Petr (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

a začalo to u Bohdalky.To je...Svatá pravda. Držme se raději tématu diskuze a nebavme se zde s brečícím nenažraným důchodcem. Takže téma zní: Bohdalová :-)

Ivana (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Myslím, že na to Bohdalka stačí a od pisatelů je to jen bledá závist. Když jí režiséři najímají a platěj, když jí zdraví slouží, tak ať i nadále funguje. Zvolnit by však mohla, ale v zájmu vlastního zdraví.

(Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

a začalo to u Bohdalky.To je...se líbila Bohdalka ve starých filmech když byla mladá.Potom už ne.

Petr (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

budem počitat
jidlo dejme...A co takhle přestat kouřit? Jako terapii bych doporučil i chodit pěšky nebo používat MHD a hned máme ušetřeno i za benzín. A už jsme na nějakých ušetřených 5400,-. Zkuste se zeptat nějaké mladé maminky, ona vám poradí, jak se šetří peníze. Ta, na rozdíl od vás má s nízkým rozpočtem zkušenost.

Pavel (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

budem počitat
jidlo dejme...Tak kuřivo je hodně nutné.Teď už vidím, že jste opravdu nanežraný důchodce.A na benzín se vám dostává také dost. Co mají třeba dělat mladé rodiny s dětmi? Myslíte si, že si stěžují, že se jim nedostává na cigarety?

Kuřivo (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

budem počitat
jidlo dejme...nespadá do životní nutnosti.Když je třeba šetřit tak hulení musí jít do háje jako první,kecy že to nejde mě nezajimají.Jak to rychle přišlo tak to i odejde.

! (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Já myslím, že 9.000,-...Ono stačí zajít 1x na pohotovost a máš třídenní finanční skluz, ty šetřivý chytráku. Ale myslím, že chceš jen provokovat, viď...

úúúúúúúúúúúú le (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

to je jen závist,patří...proč hned závist? její dcera je taky slavná a ta mi neva, je fajn. Tak, jako spousta dalších jiných herců. Ale téhle babě na jméno přijít nemohu.

Jo (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Já myslím, že 9.000,-...tak možná když budeš baštit jen rohlíky nebo nějaký chemický polívky z pytlíku.Jinak 30kč na den je reálná v totatalitní době co byla.

taky pracující (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Já myslím, že 9.000,-...co si ty dopřáváš za 30kč denně? Dej tip.

pracující (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

nenažrani důchodci. Hele ty...Já myslím, že 9.000,- měsíčně je na vyžití až moc. Na jídlo stačí 30,-Kč denně v pohodě, takže vám zbude 8.000,- na bydlení a ostatní potřeby. To je vám málo?????

Důchodče (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

nenažrani důchodci. Hele ty...Tahle diskuze je na trochu jiné téma. Brečet si jděte na jinou diskuzi.

Kam by se staho (Čt, 2. 1. 2014 - 16:01)

Taky již nemůžete vystát...Nabídky má, tak je využívá, zrovnatak jako každý nenažraný důchodce. Hraje pořád skvěle. A když si poslechnete její Televarieté s Dvořákem, tak komunistům rozhodně do prdele nelezli. Sama baba nikdy v KSČ nikdy nebyla. Ani před 68. Jako člověk, nu ano, stejně jako všichni nenažraní důchodci. Řemeslníkům na chalupě nechala říct cenu za práci a pak jim odečetla obědy, které jim uvařila s rádo by vtipnou poznámkou, že všechy služby něco stojí. Cena nebyla jen za suroviny, ale jako v mírně nadprůměrné hospodě. Jiřinka se cení, ale vaří prý dobře. Na rozdíl od některých mladých fuchtlí, které neumějí vařit vůbec.

Petr (Čt, 2. 1. 2014 - 16:01)

Mne vypadla z oka už dávno svým arogantním chováním, ale hlavně tím, jak se vykroutila z té spolupráce s STB. Ať mi nikdo neříká, že se tam dostala omylem. Znám osobně několik herců, kteří mi potvrdili, že si před ní museli dávat pozor na jazyk.Ona se prý tomu ještě smála a říkala jim, že ona holt všechno vykecá. Nedávno mi sdělila jistá umělkyně, že pro ní nemá jiný výraz, než bezcharakterní s.ině.Jinak nikomu z vás nepřeji, aby se s ní osobně setkal.Kdo ji někdy poznal osobně, ví, očem zde píši.

tv divák (Čt, 2. 1. 2014 - 16:01)

Nejlepší pořad co jsem o letošním vánočním volnu viděl byl ten o ledních medvědech na čt2.

neutrál (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

Ani cejtit bábu...to je jen závist,patří mezi nejlepší herečky,nebo se raději díváte na ty jak se odhalují a vyprsují?

úúúúúúúú lele (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

Ani cejtit bábu komunistickou. Za komoušů jim lezla do prdele, po nich přehlékla plášť . fFlešná jedubaba. Ale její holku Simonu ráda mám.

Jana (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

Já jsem na ní alergická už asi 5 let.

Reklama

Přidat komentář