Reklama

Taky začínáte být doslova alergičtí na Jiřinu Bohdalovou?

Petr (So, 4. 1. 2014 - 16:01)

já jsem ji nikdy obzvlášť...O té Heleně Růžičkové se to říká,ale v tomto případě to nemohu posoudit, ji jsem osobně nepoznal. Ale její syn, ten prý měl chování řeznického psa.To zase vím z důveryhodných kruhů.Ono o těchto lidech platí, že v soukromí se chovají jinak, než na obrazovce. Já zase třeba nenechám dopustit na Lucii Bílou, která zde byla také zmíněna. Tu jsem měl také možnost poznat osobně a mám jen slova chvály.Je to příjemná dáma, která si na nic nehraje a dokonce umí udělat legraci, a to i ze sebe. Ono asi platí, že musíme člověka hodnotit podle toho, jak ho máme možnost poznat osobně.

děláš (So, 4. 1. 2014 - 15:01)

Je to jednoduch, ovce se ted...ze sebe chudinku a pak ve zprávách budou povídat, že našli ve strožoku 5 milionů.

n (So, 4. 1. 2014 - 15:01)

Samo, ale uplně stači jedno...a že teda vysedáváš na internetu...

Třeba (So, 4. 1. 2014 - 12:01)

Se ve stáří budeš taky poch.cávat a pos.rávat, tak proč se za to posmíváš těm, kterým se to stává, když nevíš jak na starý kolena dopadneš? Blbko, teď nemluvim o Bohdalce, ale o tvym sprostym posmívání.

(So, 4. 1. 2014 - 12:01)

Nemluvim o Bohdalce, ale o tvym sprostym posmívání blbko natvrdlá. Nevíš jak na starý kolena dopadneš, tak se sprostě neposmívej.

R.X. (So, 4. 1. 2014 - 11:01)

Když si paní Bohdalová pořídila chalupu v Komárově u Chuchelné, to je místní část Semil, tak jedinou telefonní linku, která tenkrát v Komárově byla ,si nechala, díky svým známostem, přeložit do své chalupy. Takže lidé s akutními zdravotními problémy museli až do Chuchelné, na veřejný telefon.Pokud se tedy v Komárově a Bačově zeptáte, jak oni vidí p. Bohdalovou, uslyšíte hodně drsná slova.

Jak vidno (So, 4. 1. 2014 - 10:01)

Ty jsi kráva! I z tebe...Jiřina se nepochcává ani neposrává. A dokáže si zapamatovat texty. Chtěla bych vidět, kolik jejich vrstevnic by to zvládlo.

milan (So, 4. 1. 2014 - 09:01)

že je Bohdalka na prachy, to...Na peníze jsme všichni, jenom někteří si to nechtějí připustit. Mám kolegyni, jejíž manžel je milionář a nechtějte vědět, jak dokáže "řešit" banální finanční výdaje. Na jednu stranu 3 až 4 exotické dovolené za rok a milion řečí kolem výdaje v řádech nějakých stokorun.

no jo (So, 4. 1. 2014 - 09:01)

já jsem ji nikdy obzvlášť...že je Bohdalka na prachy, to se všeobecně ví. Vždycky, když ji vidím roztáčet kolo štěstí nebo v jiných reklamách, vždycky si říkám, jestli to má zapotřebí. Ale oni jsou takoví všichni. Vzpomente na pana Donutila,- který se svého času ptal Gotta, jestli má zapotřebí vystupovat v reklamě -a dnes taky dělá reklamu. Peníze zatemnují lidem rozum. Už i p. Hanzlík podlehnul.

Helena (So, 4. 1. 2014 - 09:01)

čemu se divíš, vždyť...já jsem ji nikdy obzvlášť nemusela, ale úplně se mi zprotivila od té doby, co se o ní začalo říkat, že je extrémně lakomá a k fanouškům dokáže být hodně nepříjemná, tak jasně, za ty léta už jí asi lezou na nervy, ale je to její profese, tak co. Stejně tak jsem změnila názor na Helenu Růžičkovou, která prý nebyla taky taková "laskavá a veselá kopa", jak se na obrazovkách prezentovala.

milan (So, 4. 1. 2014 - 08:01)

když si připadáš jenom...čemu se divíš, vždyť toto téma je čistá ukázka toho, co za lidi žijí v této zemi. Sprostí, závistiví a hlavně ji všichni osobně znají, takže ji mohou hodnotit i jako člověka.

No, (So, 4. 1. 2014 - 08:01)

Nejde jen o paní Bohdalovou,...když si připadáš jenom jako v domově důchodců, je to v pohodě. Mně připadáš jako sebestředný spratek, který toho sám moc nedokázal. Takto se tobě podobní totiž vyjadřují hodně často.
Mmch televize má hodně kanálů, ty nádhero.

Aha (So, 4. 1. 2014 - 08:01)

Nejde jen o paní Bohdalovou,...takže určujícím faktorem je mládí? Senioři by měli zalézt do děr ? Ve své době to byli dobří herci a teď už to nejsou dobří herci?

Jan (So, 4. 1. 2014 - 07:01)

Nejde jen o paní Bohdalovou, kterou jinak uznávám za Paní herečku. Jde o dost dalších kteří ztratili soudnost a cpou se všude kam se dá. Někdy si připadám jako bych sledoval pořady vysílané z domova důchodců popř. z hospice. Musím ale přiznat, že ve své době to byli opravdu dobří herci, narozdíl od rychlokvašek kterými nás zásobují současné televize.

Veruš (So, 4. 1. 2014 - 03:01)

Předpokládá se, že lidi...Ty jsi kráva! I z tebe jednou bude starej dement, kterej se pochcává a posrává. Jak se za tohle můžeš posmívat, když nevíš, jak na starý kolena dopadneš? Třeba ještě hůř, než ti, kterým se tady posmíváš.

Petr (Pá, 3. 1. 2014 - 22:01)

Předpokládá se, že lidi...Máš pravdu. Většina z nás v tomto věku skončí pravděpodobně v blázinci z toho všeho, co se tady dnes děje :-)

Ale budete (Pá, 3. 1. 2014 - 22:01)

Jirina Bohdalova v...Předpokládá se, že lidi se budou běžně dožívat ještě více než 100 let. Ekonomové se toho děsí, ale politici se na to těší. Jakmile bude seniorů víc než normálních lidí, tak většina normálních lidí bude z Evropy zdrhat. A kdo pak bude ty stoleté živit, na to jsem zvědavá. Bude to sranda. Jiřce to pálí, byla bych ráda, kdyby bylo víc takovýchto seniorů. Většina z nich jsou v jejím věku dementní hovada, co se pochcávají a posrávají dřív než se probudí. Natož aby byli schopni se naučit text nějaké role. Patří jí můj obdiv.

D (Pá, 3. 1. 2014 - 21:01)

Jirina Bohdalova v soucasnosti ma 82 let. Stari lide si zasluhuji shovivavost. Mnozi z nas uz tu v takovem veku vubec nebudeme.

Kolemjdoucí (Pá, 3. 1. 2014 - 21:01)

Ty jsi ještě větší...Já jsem taky názoru, že Bohdalová jako herečka bývala úžasná, ale dnes jako člověk je děsná.
Ale její dceru Simonu Stašovou mám moc ráda. Ta je jako herečka vynikající, a jako člověk se mi moc líbí.

Hanička (Pá, 3. 1. 2014 - 20:01)

Ty jsi ještě větší pitomec,než se dá pomyslet.

Reklama

Přidat komentář