Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 23:08)

Jo, jdi chrápat. Na to jaj tady debatíš, se divím, že nedokážeš mámě říct na rovinu, že trencle už nosit nechceš.

Matouš (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

Co je špatné na tom ,že chci nosit slipy?Místo trenýrek.

Matouš (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

A jestli ma jeste nekdo nejakou radu tak prosim napište

Matouš (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

Děkuji

Matouš (So, 22. 8. 2020 - 21:08)

Děkuju za odpovědi ,aleha bych rád nosil slipy. A nevim jak to mamce říct a boxerky nechci ja chci slipy.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

Jasně , řekni jí že chceš ty trenýrky pro teplouše !

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

řekni jí že toto nechceš a že by sis rád vybral sám, a až budete v obchodě vyber si co se ti líbí.

dav_7 (So, 22. 8. 2020 - 18:08)

Rád o tomto zajímavém tématu pokecám v soukromí - s kýmkoliv.
davidbrf()seznam_cz

Matouš (So, 22. 8. 2020 - 16:08)

Ahoj je mi dvanáct a nosím trenky ,ale rád bych nosil slipy jak to mam říct mamce?

Ludva (So, 10. 10. 2020 - 21:10)

Ja bych šel s mamkou na nakup a dal bych do kosiku i slipy i trenky a jak bych to tam daval tak bych jen prohodil vetu zkusím změnu nebo na zkoušku. Můžu?

Linda (Út, 25. 8. 2020 - 11:08)

Můj syn ve tvém věku usiloval o přesný opak. Chtěl trenky místo slipek. Nakonec přijal kompromis v podobě boxerek, protože pod těsné kalhoty se trenky nehodí.

Matouši, (So, 22. 8. 2020 - 19:08)

boxerky jsou pro kluky i muže určitě lepší než slipy, tvoje máma má pravdu. A nenech si radit nosit tanga, to fakt vypadá blbě.

Jiří (So, 29. 8. 2020 - 09:08)

Boxerky jsou stejně těsné prádlo jako slipy, ale vypadá to mužněji. Proto to hlavně puberťáci chtějí, slipy nebo tanga nosí zženštilí kluci, nebo jim to máma vnutí.

Návštěvník (So, 29. 8. 2020 - 17:08)

Boxerky jsou lepší než slipy, nepařím se tak v nich, hlavně ne v tříslech jako ve slipech jo.

Hana (So, 22. 8. 2020 - 18:08)

já tvůj názor respektuji a i schvaluji, boxerky jsou sice super ale na zimu teď v létě jsou slipy lepší,více se opálíš a slipy více podrží co mají, pokuď se rád opaluješ nebo chodíš hodně k vodě zkus tanga.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 19:08)

V létě se chodí na ostro, aspoň nářadí větrá.

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 17:08)

Asi umíte oba česky, tak česky. Nos radši boxerky, na slipy se vyprdni.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 12:08)

Teď momentálně už několik let boxerky.

Jakub (Ne, 16. 8. 2020 - 04:08)

Já hlavně nosím boxerky, ale dříve slipi. Do slipů se mi pak ale nevešel penis a když jsem měl erekci tak to bolelo (jak se tam mačkal).
Nechci se chvástat, ale i varlata se mi tam už mačkali. A slipi navíc vaše koule zahřívají.
Ale na jednu prohlídku jsem přišel ve slipech a doktorka na to nic neřekla. Ale byla to taky jediná prohlídka kdy mi ošahala penis a zkoumala varlata (cítil jsem se fakt trapně- hlavně když se mi v polovině tý prohlídky postavil).
No prostě ať každý nosí co chce.

Petr H. (St, 12. 8. 2020 - 00:08)

Slipy tenkrát, to byla taky práce sehnat. A někteří ve třídě se styděli svléknout rifle, aby je holky neviděly ve slipech. To byly tenkrát komické situace. V Tuzexu jsem kupoval Super Rifle. Hned šly na zúžení a namočit, aby pustily barvu. Tenkrát to byla pravá bavlna a pravý denim - barvivo, pouštělo to jak pominuté. Dnes je to šmejd látka a barva je chemická. Aby vypadaly obnošeně, tak jsem v nich vlezl do vany s teplou vodou a kartáčoval je. Makačka, ale výsledek skvělý. A málem bych zapomněl, pouštělo to tenkrát perfektně v teplé vodě s Azurem (prací prášek). Po jednom školním roce bylo po nich, spravovaly se a nosily dál, jen se v nich nesmělo do školy, to by bylo zle. Nevím jak jinde, ale orvané a spravované rifle u nás na střední byly zakázané. Jak by někoho chytili, tak by ho poslali domů přestrojit a měl by neomluvené hodiny. Mimo školu ten kdo je měl nejvíc orvané a spravované byl největší borec. Holky ovšem za námi nezůstávaly pozadu, jen dvě byly takové manekýnky a ty musely mít vše jak nové.

Reklama

Přidat komentář