Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Shabbatot-Jahoda (Ne, 23. 8. 2020 - 12:08)

Se koukni na HDP, ty chcanko.

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 13:08)

Rozhodně lepší než u nás blbe.

Shabbatot-Jahoda (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

Jasne, ty hloupoučká chcanko:)

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

Tak se jim to v USA nějak rozkládá. Za chvíli předhoní Nigérii. Ale jako vzor dobrý ne?

Cynik - realista (Ne, 23. 8. 2020 - 18:08)

To tedy rozkládá... ale Jahoda urputně tvrdí, že se v Americe "maj"... a to v diskusi doložil parádním příkladem, že kvůli vyžranosti amíků museli do letadel dávat širší sedadla... ("Podívej na Američany,jak jsou vyžratí,krásně vypašení a maj batohy před sebou i za sebou,jak maj veliké prdele.Dokonce i Boing musel rozšířit sedadla,aby se do nich průměrný Američan vešel...a víš proč?Protože se maj! - ShabbaTot-Jahoda, 22. Srpen 2020 - 16:22). Docela by mě zajímal Jahodův vkus, a vlastně by mě nepřekvapilo, kdyby ho silně přitahovaly značně nadmetrákové báby...Fakt paráda... americké seriály tedy moc nesleduji, ale docela by mě zajímalo, odkud importují ty výstavní pěknice, které se sice vyjímají v sexy plavečkách ve veledílech typu Pobřežní hlídka, jindy však působí poněkud nepřesvědčivě - silné pobavení vyvolávají příkladně policistky, vybavené mohutným kvérem, připravené ponásledovat zloduchy v těsných kostýmcích, či šatičkách, doplněných botičkami na vysokých jehlových podpatcích...

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 23. 8. 2020 - 19:08)

no jistě že se maj!A můžeš si být jist,že američtí školáci z hladu do mrákotných stavů z hladu neupadají,neb jejich rodič mají i na oběd,který stojí i více jak 17 Kč a to teda mají!

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 23. 8. 2020 - 13:08)

no tak toto jsem nepsal já pravá Jahoda,ale zhnilá,křivá ,plesnivá a smrdutá jahoda.plagijátor a sdfg,ten pepek vyskoč,voličská základna ČSSD.Jo a Lukašenko je nácek a o tom beze sporu!Pokud je na proruském Aeronet hájen a pod článkem v dizkuzi se volá po vraždění Židů Ruskem,potom je to i ruská antisemitská kůrva a bude se smažit v Pakle...to je prostě výmluvný fakt.Ostatně ruský bolševik a německý nacista měli k sobě přes světovou válkou velice blízko,více k tomu...Bombuj:Příběh Rudého zla

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 23. 8. 2020 - 13:08)

přes světovou válku ideologicky a před ní také,kolaborace prokázána a zdokumentována!Paklo,luciper a belzebub utržen ze řetězu přes celé 20 století!

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 23:08)

Hlavně nás nezajímáš ty, ty hovado!

Cynik - realista (So, 22. 8. 2020 - 14:08)

Souhlas... považuji to za stejnou šaškárnu, jako proběhla se Skripalovými. Mimochodem, kde je jim konec? Žijí ještě? Nebo je amíci jen dokonale stáhli z oběhu, aby nemohli, zejména v přímém přenosu, říci, jak to ve skutečnosti bylo?

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 14:08)

Skvělé, že by to někdo taky pochopil jsem ani nedoufal. Skripalovic jsou buď uklizeni a nebo někde schovaní s jinou identitou. Spíš se obávám verze 1.

ShabbaTot-Jahoda (So, 22. 8. 2020 - 11:08)

oprava!...pracoval v okurkárně a lovil krysy,spad do kádě s okurkama,lák ho dokonale zakonzervoval na 100 let a pak se nestačil divit.A víš,že rodiče Žida Hertzla zabili ruští Kozáci a rodiče jeho ženy taky zabili ruští Kozáci?....Žid Hertzel Greenbaum Kozáky nenáviděl....

18.8. (Út, 18. 8. 2020 - 16:08)

Jak taková fotografie s příběhem vzniká, nejstarší paparazzi úlovek se počítá posmrtné foto prvního německého kancléře Otty von Bismarcka. K jeho lůžku, kde zemřel, směla pouze nejbližší rodina. Avšak dva fotografové podplatili zahradníka, aby je informoval o kancléřově zdravotním stavu a poté je pustil do domu.Po zveřejnění šli na několik měsíců do vězení.

sardanapal* (Út, 18. 8. 2020 - 16:08)

Chuck, nejdřív si udělej orduňk doma !

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 11:08)

Smrdí to tady jak hovno šalamounovo! Honíš!?

Cynik - realista (Út, 18. 8. 2020 - 22:08)

Prdíš dost po broskvích?

18.8. (Út, 18. 8. 2020 - 06:08)

Protože jsou na ty koule hrdí,tak se musí leštit,to je jasné.

aladin (Út, 18. 8. 2020 - 00:08)

"Psí mazlíčci jsou pro Kima projevem buržoazní dekadence, končí na talíři"...Ty IDIOTE !!! Psa jsme měli doma vždycky i za hluboké totality a máme ho i teď !!! Víš vůbec co je to Dekadence ??? Kreténe !!!

Cynik - realista (Út, 18. 8. 2020 - 00:08)

Druhá věc je, že je to u nás Čoklistán.

aladin (Út, 18. 8. 2020 - 00:08)

"Knorr v Německu přejmenuje cikánskou omáčku. Kvůli rasismu"...Kde se bere tolik IDIOTŮ !!!

Reklama

Přidat komentář