Reklama

Výprask vařečkou

Anonym (Ne, 17. 9. 2023 - 23:09)

Přijde mi divné, že by jsi chtěl dostávat výprask. Podle mě tě to musí vzrušovat (nebo alespoň ta představa). Je i divné, že píšeš o masochismu, na dítě mi to přijde divné. Ale pokud se mílím, tak ti poradím. Nic není tak složité jak se možná zdá. Až něco provedeš a dostaneš nějaký zákaz, tak navrhni zda by jsi nemohl dostat na zadek. Že by jsi to měl rád za sebou a vyřešené. U nás je to, ale obráceně moje děti, když mají dostat na zadek, tak mě chtějí usmlouvat, zda nemůžu trest změnit třeba na nějaký zákaz. Občas povolím a výprask vyměním za nějaký zákaz (chci aby se nebáli komunikovat, domlouvat, dělat kompromisy) . Ale vždy je upozním, zda ten zákaz nebude fungovat, že je bude ten výprask stejně čekat.

Anonym (Po, 18. 9. 2023 - 19:09)

Ano samozrejme tomu rozumiem ze vam to pride divne ale som vo veku kde tieto pojmy poznam a zaroven nemam rad ked mam zaracha na tyzden ako keby mam dostat vyprask. Z hladiska dlzky trestu mi ten vyprask pride lepsi a zakazy na mna uz prestali fungovat bud ich porusim alebo proste pockam. 

Default User Image
Karel (Ne, 17. 9. 2023 - 00:09)

Zajímáš se o tradiční výchovu a domácí tresty?? Toužíš zažít něco v reálu od slušného muže?? Jsi ze západních Čech?? 

Muž, který má rád udělování výprasků, tradiční domácí výchovu a často se pohybuje na západě, zejména v okolí Vary, Mariánek a Plzně, hledá partnerku, která má ráda výprasky a je otevřená pro zkoumání hranic.
Nehledám subinu, hračku, čubku nebo holku na občasnou výchovu. Hledám partnerku, se kterou bych mohl budovat zdravý vztah založený na vzájemné důvěře. Jsem dominantní a nebojím se trestat výpraskem nebo jinak za tvé přestupky, ale také se zajímám o společné výlety, jízdu na kole a sportování, kino, divadlo, koncerty či společné strávení času.
Hledám vztah, ve kterém budou jasná pravidla a následky, ale také otevřenost pro komunikaci a vzájemné respektování potřeb. Neboj se mi sdělit, co chceš, a nemusíš se za své touhy stydět. Možná jsi normální holka, které chybí pevná ruka, nebo hledáš motivaci a podporu k dosažení svých cílů, nebo máš jen své hříchy, které chceš napravit.

Muj email: [email protected]

Default User Image
Alena (So, 16. 9. 2023 - 10:09)

Jo, u nás se také tvrdilo, že výprask je důležitá součást výchovy. Když jsem někdy naříkala, že už skoro dospělá, jsem opět od mamky seřezaná vařečkou , tak babička říkala "Buď ráda, holčičko, vždyť jsi to už opravdu hodně potřebovala."  Jako že bych měla být vděčná a snad i šťastná za těch pětadvacet na holou, které mladá holka nutně potřebuje dostat,  což jsem tedy fakt v těch šestnácti nebyla!

Default User Image
Verča (Pá, 22. 9. 2023 - 12:09)

Ahoja, u nás to bylo stejné. Mamina mi dávala na holou prdel ještě v 17 letech. Většinou vařecha a lepačka. Dávala mi hodně, takže to bylo slyšet po celém baráku. A babka, co bydlí dole, tak mi taky vždy říkala, že je to pro mé dobro a že to potřebuji. No nevím, můj zadek auuuu

Default User Image
Slávek.eu (Po, 18. 9. 2023 - 11:09)

Aleno, a teď už jsi?

Default User Image
Monča (Pá, 15. 9. 2023 - 08:09)

Tereza je ukázkovým příkladem toho, jak jsou i u starších holek a mladých slečen výprasky důležité a že rodiče její výchovu zanedbali. Kdyby ji v 15-17ti letech párkrát nasekali vařečkou, tak se teď dospělá nemusela ztrapňovat před cizími lidmi.

Jako, udělala to dobrovolně, ale trapné a ponižující to muselo být velmi velice, ještě ti dva mladší kluci k tomu, to při běžném výprasku doma také nebývá.

Default User Image
Jan (St, 20. 9. 2023 - 10:09)

No ony jsou výprasky důležité i pro starší slečny i pro vdané ženy středního věku. Znal jsem takovou, bylo jí asi 45 let a dal jsem jí na holou asi 80x. A pak jsem znal jednu, které bylo asi 50 let a jednou se opila a požádala mě, že by chtěla dostat na holou. Oboje bylo skvělé, pěkné ženské zadečky.

Default User Image
MrTutor (St, 20. 9. 2023 - 13:09)

Musím s tebou Jane bezezbytku souhlasit

Default User Image
Jan (St, 20. 9. 2023 - 16:09)

Nerady o tom ale mluví. Nejlepší je si zahrát třeba takovou hru. Žena třeba naschvál nasype do čaje sůl místo cukru. A pak na otázku, řekni, víš co jsme si slíbili? Vím, dostanu na holou. Následně je třeba rozepnout u riflí knoflík, přehnutí přes koleno, stáhnout rifle, pak kalhotky a pěkný zadeček je před očima. A pak naplácat.

Default User Image
Jana (Pá, 15. 9. 2023 - 15:09)

Nejlepší by bylo, kdyby potom přišel manžel té šéfové a nasekali na holou ještě té šéfové.

Default User Image
Monča (Pá, 15. 9. 2023 - 08:09)

Tereza je ukázkovým příkladem toho, jak jsou i u starších holek a mladých slečen výprasky důležité a že rodiče její výchovu zanedbali. Kdyby ji v 15-17ti letech párkrát nasekali vařečkou, tak se teď dospělá nemusela ztrapňovat před cizími lidmi.

Jako, udělala to dobrovolně, ale trapné a ponižující to muselo být velmi velice, ještě ti dva mladší kluci k tomu, to při běžném výprasku doma také nebývá.

Default User Image
Lucka (St, 13. 9. 2023 - 18:09)

Jen jsem všem kdo mi dobře a upřímně radil, tak jsem chtěla moc poděkovat. V neděli před začátkem školního roku si se mnou rodiče sedli a popovídali si se mnou. Ještě jednou mi řekli jak jsem je zklamala, ale že už je to za námi a uděláme tlustou čáru. A začnou mi opět důvěřovat. Tudíž nebudu již dostávat preventivně na zadek. Ale aby mě nenapadlo důvěry zneužít, tak se rozhodli mě více kontrolovat. A pokud bude potřeba, tak prý vemou ne mě vařečku. Že prý se velmi dobře osvědčila. Tak doufám, že dlouho nebo už vůbec nedostanu.

Default User Image
Klára 1 (Čt, 14. 9. 2023 - 07:09)

Také ti Lucko přeji, aby vařečka již nebyla potřeba. Přeji ti hodně štěstí. 

Default User Image
Slávek.eu (Čt, 14. 9. 2023 - 04:09)

Lucko, super, díky za info. A držím ti palce ať dlouho nebo už vůbec nedostaneš.

Default User Image
Lenka (Út, 12. 9. 2023 - 11:09)

Naše dvě holky obdržely za těch posledních asi 20 let mnoho výprasků na holou, ale nikdy jsem je neponižovala nahotou před někým cizím nebo stejně starým klukem, pokud to nebylo nezbytné. Výprask je sám o sobě dost ponižující, není třeba k němu zvát diváky.

 

Default User Image
Domča (St, 13. 9. 2023 - 13:09)

Ahoj Lenko, do kolika jsi holkám dávala na zadek? Včera mě už úplně vytočila 13 dcera a dala jsem jí vařečkou na zadek přes kalhotky. Bylo to asi po půl roce. Moc často jí nebiju. Ale včera začala protestovat, že je na to dost velká a že žádná kamarádka, spolužačky na zadek nedostávají. Když už jsem byla rozhodnutá, tak jsem jí dala na zadek. Když něco řeknu tak chci, aby věděla,že to bude platit a nenechám se ukecat. Ale ptám se ohledně budoucna jestli nejsem úplně mimo...

Default User Image
Katka (Pá, 15. 9. 2023 - 09:09)

Domčo rozhodně úplně mimo nejsi. Důležité je a podstatné, že o výchově přemýšlíš. Podle mě je také každé dítě jiné a potřebuje něco jiného. Mám 2 dcery, starší je 12 a občas ještě také dostane. A že tvoje dcera dostává jediná v jejím okolí tomu úplně nevěřím. Já jsem se také s tím nechlubila. Můžeš se zeptat své dcery jestli se s tím ve třídě pochlubila, že dostala na zadek?

Default User Image
Domča (Pá, 22. 9. 2023 - 22:09)

Moc vám všem děkuji za váš názor. Ptala jsem se dcery jestli se pochlubila kamarádkám, že dostala na zadek. A máte pravdu, že nikomu to neřekla. A děkuji vám za to, že jste mě pomohli si uvědomit, že se nemusím trápit a když si dcera zaslouží, tak jí ještě když budu potřeba, tak jí výprask ještě udělím. 

Default User Image
Domča (Pá, 22. 9. 2023 - 22:09)

Moc vám všem děkuji za váš názor. Ptala jsem se dcery jestli se pochlubila kamarádkám, že dostala na zadek. A máte pravdu, že nikomu to neřekla. A děkuji vám za to, že jste mě pomohli si uvědomit, že se nemusím trápit a když si dcera zaslouží, tak jí ještě když budu potřeba, tak jí výprask ještě udělím. 

Reklama

Přidat komentář