Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-))) (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

jak pro koho tento jak je bratr Martina - tak mu sama udělala reklamu!!!!:-)))

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 12:08)

Jakou reklamu? Že cestoval? Ti se většinou nežení nebo v pozdějším věku. Jinak tam je vidět i jeho sestra cestovatelka. Alkoholici by se do světa nedostali dutý mozku.

lalla1 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Přátelé moji milí. Je dovoleno, napsat ještě dva příspěvky, pokud se člověk stáhne z diskuze? Takže ten první: Ne, neodešla jsem kvůli místním spamerům. Odešla jsem, protože ve mně uzrál pocit, že mi diskuze nedělá radost. Několikrát se mi stalo, že jsem se začala obhajovat před anonymem. A na diskuzi, kam chodíme jaksi dobrovlně a ne povinně, bychom své názory měli vysvětlovat a ne se bránit. Tedy my , kteří "máme koule" na to, abychom své příspěvky psali pod jedním nickem. Toto vlákno již dávno není jen o Romech ale ani o Milušce. Je o nás, o nás, kteří se zde dokáží zasmát ale i se pohádat na téma politiky, voleb, umění, ekologie. A mezi řádkami našich názorů a komentů problýskává naše duše. Je o tom, jak se dokážeme vyrovnat s těmi, kteří jsou řekněme lidsky a inteligenčně na vyšší úrovni než my, ale i s těmi, kteří jsou na úrovni nižší.... kteří jsou starší nebo naopak mladší než my...bohatší nebo chudší. Tak tomu bylo doposud. A jak psal včera jeden ze zřejmě nově přispívajících Realista, nastal čas na změnu, čas na nové diskutující.... Občas se zastavím a budu vás ráda číst. Těším se na zajímavé diskuze a komentáře. Netvrdím, že nikdy nezareaguji, ale budu se nažit, aby to bylo opravdu tehdy, když budu mít co konkretního říci nebo budu vámi k reakci vyzvaná. Prostě Lally už bylo dost. :))

Sany11 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Milco, chapu te kazdopadne v tom, ze potrebujes byt sama. To ja taky, obcas. Kdybych nemela svuj prostor, kam nikdo nejde, kdyz nechci, tak bych mozna taky hledala garaz nebo most. Ale rozdil je asi v tom, ze proste vim, ze bez penez ten prostor mit nebudu. A k penezum neprijdu jinak,nez tou praci. Nic jineho jsem nevymyslela.

Miluna (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Mio jak to dopadlo vnukovi s Koronou?

Mia 22 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Milu dopadlo to dobře. V pátek byl na testech a je negativní, tak se mě ulevilo.

Miluna (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Prostě mě nemůžete brát jako normální a rovnou k vám.Já mam vše v hlavě uplně jinak než vy.Vidim rozdíl a ona je mi tak podobná.Ona ví co cítim a jak vnímam a že nikam nezapadáme.Tady mimo řekněme Oty nikdo takovej neni.Ležení pod mostem bylo moje uklidňování a to vy taky neděláte abyste si chodili lehat pod most,proto to nechápete.A s Koronou čekam jak to dopadne jestli to přežijeme,tak nebudu předčasně dělat plány.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Aha, tak my všichni, co tady s tebou píšeme, jsme jako vedle. Jen tvoje kamarádka tě chápe. Sanny, Pils a ostatní, tě nechápou?

Miluna (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Podle jak mi chápe ona tak je to rozdílný.Protože ona je mi nějak myšlenim strašně podobná.Beru to jako zázrak že sem jí našla a ještě na muj svátek.Sany,Pils všechny žijou uplně jinak tak to nemůže nikdo tak pochopit jako ten kdo žije a vnímá svět stejně.

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 22:08)

Pils ta nová kamarádka mě drží a teď i Lucka.Mam z toho radost že se mi ozvala a teď koukam že i Alča.Tyhle lidi mi umí podržet,zatim to funguje a platí na mě.Uplně cítim hlavně teď z Lucky jak se mi udělalo o trochu líp.Srdce ví že jí milovalo a tak mi to potěšilo že si mě přeje vidět.Ale taky jí moc nevěřim že se toho blba zbaví.Já Pils kdyby nešlo i o děti a šlo jen o mě tak bych dávno od něj vypadla.Bylo by to jednoduší jen sama za sebe.Ale ted kvuli nim vyčkávam ale třeba se někdy odpoutam.A ta nová kámoška ta si s nim taky zažívá svý.Její Uk je dost agresivní a maji spolu dvě děti,takže je na tom chudák taky špatně.Shodly jsme se jak stejně mluví a že se celkem chovaji k ženskym nadřazeně:-( Je strašný když vidim v čem žijou i jiný ženský.Jen tady z diskuze měly jiný ženy štěstí a jak vidíš nikdo tady neprožívá to co já a Lucka a ta nová kamarádka.A Alčo sem moc rada že si napsala a jen mi zarazil Radek.Tak si o tom věděla že mi tu psal? Já se nedivim že nevíš co.Táhne se to všechno stebou Jirka vs Radek,to máš blbý.A Jirka je na tebe hodnej? No teď budu myslet i na tebe.Ať uděláš cokoliv tak vždy to bude špatný ať vůči Jirkovi nebo Radkovi.Ráďa ten život teda taky nedává:-( proto mi chudák třeba napsal.Fakt koukam kolik lidí je nešťastných.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 23:08)

A věř mi, že ať ti tou prací lezeme na nervy, je to jediná možnost. Sama víš, že se Sergejem nevydržíš a i kdyby, nebude investovat peníze do studia a koníčků tvých dětí. Kdybys aspoň skočila na sociálku, aby ti dali peníze na Zdeničku. Na ní od nikoho nic nedostáváš, ale mohla bys. Je zajímavý rozdíl, jak si sebe nevážíš (klidně usneš pod mostem jako opilec), ale nedokážeš skousnout nějakou uřednici a ty peníze si vyběhat. Už přestaň se vymlouvat a jdi o dávky zažádat. Zdenička za nic nemůže.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 23:08)

Mám obavu, že nešťastný budou tvoje děti. Ty se ze všeho dostaneš, ale ony jsou citlivé. A teď přijdou do školy, kde budou brány za socky, protože ať chceš nebo ne, jsou proti vrstevníkům znevýhodnění. Chudí, bez značkových hadrů, horských kol, bruslí, potápění, a jiných aktivit, co mají dnešní puberťáci za normu. A k tomu mámu co nepracuje a žije s úkáčkem. Strašný vstup do školy. Ono se říká, že chudoba cti netratí, ale děti jsou kruté. Tak se pokus z toho, že jsi je měla mladá udělat přednost, aby spolužáci viděli, že maj mladou, pěknou, hezky ustrojenou mámu. Děti nesmí trpět za tvůj život. Že tobě stačí matrace a wifina, to dětem nestačí. Do práce bys měla jít kvůli nim. A kvůli rodičům.

Miluna (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Děti maji kola i některé hadry značkové.Pujdem ještě něco dokoupit.A jinak já už si velký plány nedělam.Začnu až budu vědět jak to dopadne s Koronou a se Sergejem.Teď plány nechci protože se stejně na nic nemůžu soustředit.Vy vůbec nevíte jaký to je tohle co cítim.Chápe mě jen ta nová kamarádka.A sestřenky manžel má Koronu taky a jemu to dělá nervový tiky.Škubou mu ruce i hlava!

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Tak když tě chápe jen ta nová kamarádka, tak to ani ostatní nemusej psát.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Co jak dopadne s koronou? Jak by to mělo dopadnout. Buď bude nebo nebude. Co s tím má společného to, že Zdeničce upíráš právo na dávky?

Alice (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Miluno tak ti Lucka psala? Mě už se na tebe taky ptala.Už si myslela že si se odstěhovala.To by bylo i pro tebe dobrý co kdyby se toho jejího zbavila.Taky jsem si to říkala že by si pak k ní mohla jezdit.A Radek je zase hospitalizovaný.On by nejradši bydlel tady ale Jirka ho tu nechce a já stojím mezi nima a nevím co dělat.Jsem taky na dně.Trápím se kvůli oboum.Tak mysli na to že v tom nejsi sama.Víš že já jsem tě nenechala jako kamarádku,jen jsme od sebe dál a jak už se s Jirkou nesnesete tak už není co bylo a nevidíme se,není čas.Ale vidíš starosti mi pokračují dál.Tak se sejděte aspoň někdy s Luckou.

Pils (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Milu, ať chceme nebo nechceme, náš život ovlivňuje spousta věcí, třeba komu se narodíme, jaké vlastnosti po rodičích zdědíme, a spousta dalšího. A tomu se pak musíme přizpůsobit. Ty nechceš pracovat, jsi závislá na sexu, partnery si vybíráš narychlo, bez uvážení. Takže musíš teď zatnout zuby a chvíli vydržet. Vydržet do té doby, než dojdeš k tomu, že bez práce to nepůjde. Můžu ti desetkrát napsat, že chápu tvoje výhrady k UK, ale to ti nepomůže. Začít musíš sama od sebe. A Milu - žádné hloupé myšlenky! K ničemu by to nebylo. A co nová kámoška?

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Pils teď si píšu po třech měsících s tou Luckou jak sem milovala.Taky je na tom špatně s tim jejim,dělá jí jen problemy a udělal jí dluhy.Tak si říkam kéž by ho aspoň ona vykopla z baráku,kéž by se jí to povedlo a já bych pak za ní ráda jezdila.Kéž by se na chlapy vykašlala a uvědomila by si že třeba semnou by jí bylo líp.Já už pochopila že ten kokot v kalhotech za ty hádky a trápení a nadřazování se nademnou prostě nestojí.Kéž by to pochopila i ona.

Pils (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

No tak vidíš, zase nová naděje. Ale to bys fakt měla začít pracovat, abys za ní mohla jezdit. Každý den přijde něco, co jsme nečekali, a často je to dobrá změna.

Anonym (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Miluno Radkovi se možná vrátilo to že jsi donutila Alici aby souložili se svým synem, to od tebe bylo fakt hnusný i jak si jí ponižovala,to přece není normální,ty by jsi souložila se synem?

Reklama

Přidat komentář