Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jana (Po, 19. 10. 2020 - 09:10)

Mohu se optat mohu dát plenky už větším dětem chtějí je nacestu je jim 12 a 14 let nevím jestli to nikde vydeli nevím a říkali že by je chtěli mít i doma jak přes den a noc tak nevím jestli je mám dávat či ano nebo ne poraďte mi.

Návštěva (So, 17. 10. 2020 - 12:10)

Tak koukám že tyto stránky existují pouze pro helcu a Martinu

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 20:10)

My máme doma dědu , ze školy volali že tam někdo byl pozitivní ať si zavoláme na hygienu a jdeme na testy, No super,, vše na sobě dolů a do pračky ,ony pořádně vydrhnout do pokoje , okamžitě roušky , dostali každá balík natahovacích plen, a byly zamčený v pokoji, Vydesinfikovat celí barák.
Když byl čas jídla , odnést plenu nebo něco, tak to museli nechat u dveří a jít si stoupnout do nejvzdálenějšího rohu,zavolali "UŽ" a já v roušce a rukavicích otevřela dveře, udělala co bylo třeba, a hned zase vypadla. Tři dny jsme to tak dělali než nás otestovali a další dva dny, než došli výsledky, naštěstí negativní, hrozná kovbojka, dřív jsem na to moc nedbala ale než znovu absolvovat jen tu blbou karanténu tak jsem holkám koupila pořádný pohodlný ffp3 respirátor a dbám na řádném nošení ,všude. UŽ ABY BYLO PO COVIDU.

Pulec (Čt, 15. 10. 2020 - 21:10)

taky blázinec koukám

Jana (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Do plenek dělají obě potřeby curani a kakani syna jsem ráno prebalila a dcera chtěla být bez plinecek pak jsem šla s nimi na nákup tak jsem i dceři dala radši pleny ale dala jsem jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a termo prádlo a mohlo se jíti dceru jsem si vzala sebou a syna jsem nechala v autě v autosedačce autosedačku používají oba.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 17:10)

hlavně jim dávejte plinečky přes pusinky, nebo skončí jako moje dcera. V nemocnici ,sama ,na kapačkách, na hadičkách a s plinečkou jak na pusince, tak mezi nožičkama , bohužel tam musí 24/7 ležet , kvůli nákaze nesmí z postele, a tak se nudí, a museli ji k té postýlce připoutat.

Pulec (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Šikovná dcerunka a bez nechody

Jana (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

Tak začala distanční výuka a včera syn a dcera chtěli na noc oba dva pleny tak co chtěli tak je dostaly. Teď jsem je prebalila dcera chodí do 3 třídy a syn do 5 třídy a když včera chtěli dát plenky tak jsem neváhala a dala jsem jim je dostali 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko teď jsem je oba prebalila jak holku tak i kluka a čekají na snídani a dám jim kaši ale s kojeneckých láhví i s brindaky aby se nepokecali nebo nejdříve nakrmim dceru a pak syna tak mám už připravený kojenecké láhve a dudlíky potom a ptala jsem se jestli se nakrmi sami a nebo je mám nakrmit já a dcera že to zvládne sama ale s brindackem ale syn chce krmit tak jsem ho nakrmila a po snídani dostali každý dudlík do pusy a čekáme na distanční výuku a dostanou úkoly.

Pulec (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

A to oboje dělají nebo jen curáni a jak to zvládají miminka

Z (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

Z

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 21:10)

Dnes jsme byly na kontrole u doktora, dostala další antibiotika , Panadol Junior 250 mg. čípky a doporučenku na covid, byly jsme na testech, koupili jsme i plenky a koupila jsem jí i teplé ponožky a teplí flaneloví overal aby byla v teple. Od zítřka je doma .

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

V pátek ráno mi volá bývalí že si dojede odpoledne pro naši dceru (11) , říkám mu že je nachlazená a má prášky , říkal že to nevadí , no alespoň si taky odpočnu, odpoledne dojel, dostal holku, prášky a říkám nikde netrajdat, být doma v teple , vařit čaj jo a během týdne se mi v noci dvakrát počůrala, tak kdyby náhodou. jeho nová přítelkyně je vrchní . sestra v nemocnici ( tam se taky seznámili když tam ležel ). takže jsem byla aji docela v klidu že o ni bude dobře postaráno.
Teď před hodinou mi ji dovezl, šla se vysprchovat a říká mami dostanu taky plínku jako u taťky ? Jsem se zděsila a začala vyptávat co tam bylo, řekla mě že v pátek večer po večeři a sprše si musela lehnout na postel , teta ji v zadečku změřila teplotu a rovnou jí nasadila plenu , dcera se bála tak neprotestovala. Ráno se ale prý vzbudila mokrá ale jen v plence a že to bylo prima že není mokrá celá postel že se nemusela stydět za to že se počůrala, v sobotu ji dostala taky ale ráno byla suchá tak by chtěla ,jestli by je nemohla dostat i doma.
Ještě jsem se jí ptala jestli ji měla i přes den tak , řekla že ne, ale teta jí ji dát chtěla, že jí vařila hodně heřmánkoví čaj a měla strach aby se nepočůrala , tak se alespoň pořád ptala jestli se jí nechce na záchod.

Pulec (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Tak jak to dopadlo

Marta (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

Včera jsem jel s mámou autem pryč a nabídla jestli nechci mít pleny a punčocháče já osobně souhlasil a klidně jsem si je nechal dát mezi nohy a v autě jsem seděl jen v punčocháčích a plenkách ale chtěl jsem látkové pleny a pak mne prebalila do čistých jednorázovék a plenky se hodili měl jsem nijaky průjem tak vše šlo do plenek jak kakani tak curani a občas dumlam dudlík a kojeneckou lahev mám občas také.

Honza (Ne, 4. 10. 2020 - 08:10)

Mě mamka začala dávat pleny po jedne cestě vlakem ,ale byla to jeji vina ,že jsem se pokakal a počůral. Jednou jsme jeli vlakem cca.3 hodiny a mamka mi před odjezdem vnutila pleny byl ksempeoti ale donutila mě.Ve vlaku jsem si sednul vedle jedny spolužačky nakterou jsem nahodou narazil ,ale za 1 hodinu ke mě přišla mamka a nacelej vlak se mě zeptala jestli nepotřebuju přebalit a spolužačka se smála a já brečel jako mimno a jak jsem brečel tak jswm se pokakal a počůral a tak mi mamka i před spolužakou stáhla kalhoty plínu i slipy. Takže jsem byl nahej ve vlaku a ještě před spolužačkou mě přebalila. Mymochodem bylo mi 13

Návštěvník (So, 3. 10. 2020 - 15:10)

Ve 4hodiny mám nástup v pokojíčku u postele , dostanu plinky , pyžamo vcelku a musím do postele , bez tabletu bez televize bez ničeho a nesmím se z ní do rána hnout, už teď se bojím jak to dopadne, jestli to zvládnu. Držte mi pěsti.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 20:10)

ve 16.00 mě mamka navlíkla do plenky, musel jsem si obléknout overal , mamka chtěla abych si lehl do postele a zakryla mě peřinou, řekla od teď nesmíš z postele , pokud z té postele slezeš zítra budeš mít další trest, od 16.00 do 18,00 to bylo docela masakr , v 18,00 došla mamka, a mohl jsem se dívat na čtD došel taťka a donesl mě 1l koly, v 20.00 došla mamka , donesla mě pizzu , jako že večeři, až jsem ji snědl, mamka mě přebalila , vypnula TV a zhasla světlo a spát, chvíli mě to trvalo ale usnul jsem , v noci jsem se párkrát vzbudil , měl jsem něco v pleně ale nemohl jsem s plenou nic udělat , tak jsem zase usnul, ráno jsem se vzbudil a čekal jsem až někdo z rodičů dojde osvobodí mě z oweralu a řekne "můžeš si sundat plenu" a tvůj trest skončil, po hodině doěla mamka , rozepla mi pyžamo , a já se mohl vysléknout , sundat plenu a mohl z postele.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 11:10)

držel jsem ti celou noc pěsti, tak jak to dopadlo ?

Návštěva (Čt, 1. 10. 2020 - 13:10)

No to koukám dobrý příběh ale může to být smýšlení ale také nemusí. Znám taky takový děti co v deseti letech nosí plenky a veškeré dětské oblečení. Syn a dcera kamarádky nosili pleny od malička jako každé děti a co vím tak se ještě neodplenkovali a nosí plenky stále více.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

No to je sichr smyšlený. Poznáš to podle bodycka a botu prestige. Je s tím tady provareny.

Reklama

Přidat komentář