Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jana (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Do plenek dělají obě potřeby curani a kakani syna jsem ráno prebalila a dcera chtěla být bez plinecek pak jsem šla s nimi na nákup tak jsem i dceři dala radši pleny ale dala jsem jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a termo prádlo a mohlo se jíti dceru jsem si vzala sebou a syna jsem nechala v autě v autosedačce autosedačku používají oba.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 17:10)

hlavně jim dávejte plinečky přes pusinky, nebo skončí jako moje dcera. V nemocnici ,sama ,na kapačkách, na hadičkách a s plinečkou jak na pusince, tak mezi nožičkama , bohužel tam musí 24/7 ležet , kvůli nákaze nesmí z postele, a tak se nudí, a museli ji k té postýlce připoutat.

Pulec (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Šikovná dcerunka a bez nechody

Jana (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

Tak začala distanční výuka a včera syn a dcera chtěli na noc oba dva pleny tak co chtěli tak je dostaly. Teď jsem je prebalila dcera chodí do 3 třídy a syn do 5 třídy a když včera chtěli dát plenky tak jsem neváhala a dala jsem jim je dostali 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko teď jsem je oba prebalila jak holku tak i kluka a čekají na snídani a dám jim kaši ale s kojeneckých láhví i s brindaky aby se nepokecali nebo nejdříve nakrmim dceru a pak syna tak mám už připravený kojenecké láhve a dudlíky potom a ptala jsem se jestli se nakrmi sami a nebo je mám nakrmit já a dcera že to zvládne sama ale s brindackem ale syn chce krmit tak jsem ho nakrmila a po snídani dostali každý dudlík do pusy a čekáme na distanční výuku a dostanou úkoly.

Pulec (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

A to oboje dělají nebo jen curáni a jak to zvládají miminka

Z (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

Z

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 21:10)

Dnes jsme byly na kontrole u doktora, dostala další antibiotika , Panadol Junior 250 mg. čípky a doporučenku na covid, byly jsme na testech, koupili jsme i plenky a koupila jsem jí i teplé ponožky a teplí flaneloví overal aby byla v teple. Od zítřka je doma .

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

V pátek ráno mi volá bývalí že si dojede odpoledne pro naši dceru (11) , říkám mu že je nachlazená a má prášky , říkal že to nevadí , no alespoň si taky odpočnu, odpoledne dojel, dostal holku, prášky a říkám nikde netrajdat, být doma v teple , vařit čaj jo a během týdne se mi v noci dvakrát počůrala, tak kdyby náhodou. jeho nová přítelkyně je vrchní . sestra v nemocnici ( tam se taky seznámili když tam ležel ). takže jsem byla aji docela v klidu že o ni bude dobře postaráno.
Teď před hodinou mi ji dovezl, šla se vysprchovat a říká mami dostanu taky plínku jako u taťky ? Jsem se zděsila a začala vyptávat co tam bylo, řekla mě že v pátek večer po večeři a sprše si musela lehnout na postel , teta ji v zadečku změřila teplotu a rovnou jí nasadila plenu , dcera se bála tak neprotestovala. Ráno se ale prý vzbudila mokrá ale jen v plence a že to bylo prima že není mokrá celá postel že se nemusela stydět za to že se počůrala, v sobotu ji dostala taky ale ráno byla suchá tak by chtěla ,jestli by je nemohla dostat i doma.
Ještě jsem se jí ptala jestli ji měla i přes den tak , řekla že ne, ale teta jí ji dát chtěla, že jí vařila hodně heřmánkoví čaj a měla strach aby se nepočůrala , tak se alespoň pořád ptala jestli se jí nechce na záchod.

Pulec (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Tak jak to dopadlo

Marta (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

Včera jsem jel s mámou autem pryč a nabídla jestli nechci mít pleny a punčocháče já osobně souhlasil a klidně jsem si je nechal dát mezi nohy a v autě jsem seděl jen v punčocháčích a plenkách ale chtěl jsem látkové pleny a pak mne prebalila do čistých jednorázovék a plenky se hodili měl jsem nijaky průjem tak vše šlo do plenek jak kakani tak curani a občas dumlam dudlík a kojeneckou lahev mám občas také.

Honza (Ne, 4. 10. 2020 - 08:10)

Mě mamka začala dávat pleny po jedne cestě vlakem ,ale byla to jeji vina ,že jsem se pokakal a počůral. Jednou jsme jeli vlakem cca.3 hodiny a mamka mi před odjezdem vnutila pleny byl ksempeoti ale donutila mě.Ve vlaku jsem si sednul vedle jedny spolužačky nakterou jsem nahodou narazil ,ale za 1 hodinu ke mě přišla mamka a nacelej vlak se mě zeptala jestli nepotřebuju přebalit a spolužačka se smála a já brečel jako mimno a jak jsem brečel tak jswm se pokakal a počůral a tak mi mamka i před spolužakou stáhla kalhoty plínu i slipy. Takže jsem byl nahej ve vlaku a ještě před spolužačkou mě přebalila. Mymochodem bylo mi 13

Návštěvník (So, 3. 10. 2020 - 15:10)

Ve 4hodiny mám nástup v pokojíčku u postele , dostanu plinky , pyžamo vcelku a musím do postele , bez tabletu bez televize bez ničeho a nesmím se z ní do rána hnout, už teď se bojím jak to dopadne, jestli to zvládnu. Držte mi pěsti.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 20:10)

ve 16.00 mě mamka navlíkla do plenky, musel jsem si obléknout overal , mamka chtěla abych si lehl do postele a zakryla mě peřinou, řekla od teď nesmíš z postele , pokud z té postele slezeš zítra budeš mít další trest, od 16.00 do 18,00 to bylo docela masakr , v 18,00 došla mamka, a mohl jsem se dívat na čtD došel taťka a donesl mě 1l koly, v 20.00 došla mamka , donesla mě pizzu , jako že večeři, až jsem ji snědl, mamka mě přebalila , vypnula TV a zhasla světlo a spát, chvíli mě to trvalo ale usnul jsem , v noci jsem se párkrát vzbudil , měl jsem něco v pleně ale nemohl jsem s plenou nic udělat , tak jsem zase usnul, ráno jsem se vzbudil a čekal jsem až někdo z rodičů dojde osvobodí mě z oweralu a řekne "můžeš si sundat plenu" a tvůj trest skončil, po hodině doěla mamka , rozepla mi pyžamo , a já se mohl vysléknout , sundat plenu a mohl z postele.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 11:10)

držel jsem ti celou noc pěsti, tak jak to dopadlo ?

Návštěva (Čt, 1. 10. 2020 - 13:10)

No to koukám dobrý příběh ale může to být smýšlení ale také nemusí. Znám taky takový děti co v deseti letech nosí plenky a veškeré dětské oblečení. Syn a dcera kamarádky nosili pleny od malička jako každé děti a co vím tak se ještě neodplenkovali a nosí plenky stále více.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

No to je sichr smyšlený. Poznáš to podle bodycka a botu prestige. Je s tím tady provareny.

Jeník 10 (Čt, 1. 10. 2020 - 12:10)

Ano přesně tak já vždy od mami dostanu pleny na cestu jestli jedem autem či busem teď je výhoda že jsem doma že se do školy nechodí tak mamka mi dává pleny celý den a noc když jsem doma tak mám klasické látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem aby pleny drželi kde mají teď jsem u babičky a ta řekla že uni můžu klidně být ale jedině s plenkami jinak ne že mne bude dávat pleny já se v noci pomocuji ale i občas i přes den tak jsem plence a v punčocháčích s laclem aby babička mohla jít na nákup tak musím jí sní tak mne musela zkontrolovat jestli nejsem pomoceny a pokadeny a že ještě mne zkontrolovala byl jsem pocurany to jsem cítil jak curam ale byl jsem i pokadeny trochu tak mne jen otrela mokrou plenkou a dala mi 2 látkové pleny plus jednorázové pleny a jiné punčocháče s laclem a pak teplakovou kombinézu stejně babička použila auto bude to větší nákup zřejmě teď se mi ptá jestli půjdu do obchodu sní nebo jestli počkám v autě a řek že v autě ale budeš sedět v té autosedačce dětské musím stejně jít vedle do lékárny abych ti prikoupila jednorázové pleny pudry a mast na opruzeniny ale kouknu v obchodě i na látkové pleny abys měl i plenky a ostatní věci u mne tak tady buď v klidu a v pohodě když se ti bude chtít tak použij tvoje pleny já vím babičko vždy když jedu z mamkou tak mne taky nechává v autě ale bez autosedačky přijdu přibližně za 2 hodiny než vše objehnu tak jsem v autě a čekám až přijde akorát že mám hlad tak jsem babce zavolal a říkala že mne to zapomněla říct že v autě na přední sedačce je taška a vni je flaška s kaší ať si ji vezmu a byla tam ale kojenecka láhev to má asi od mami tu láhev a prý zachvili přijde jestli jsem v pořádku ano jsem už zase pomoceny asi tak dvakrát jsem cural do plenek ale chce se mi i kadit tak mi řekla abych se odepnul ze sedačky a lehl si na autosedačku a v klidu se pokadil do plenek a že potom mne prebali buďto v autě nebo až doma to když si sednu tak to bude úplně všude v plenkách a možná i v punčocháčích ale koukám že bych stejně nemohl jít s babičkou do obchodu zapomněla mi dát boty a už jde tak už dává všechny věci do kufru auta a říká koupila jsem ti 6 balíků jednorázovék masti a pudry a větší koj láhev a dudlík který si vezmeš teď a pak se optala jestli nejsem moc pokadeny a já řek že asi hodně budu a jestli to vydržím až domů na přebalování ale baby to bude úplně všude možná až v punčocháčích no nevadí když tě umyji a prebalim do čistých plenek a punčocháču a mám i 4 bodyčka tak ti ho taky dám přes punčocháče tak šup do dětské sedačky a to v plenkách hezky zacvachtalo cítil jsem to v punčocháčích a teplacich naštěstí že mám ty punčocháče a baby mohl bych něco říct než mi dáš dudlík prosím pověz mi to ty jsi mi zapomněla dát boty no koukla no vidíš to mám stále bačkůrky no to máš pravdu ale ty vypadají jako Čune zastavím ještě nikde v obuvi tvoje máma mi říkala že potřebuješ i jiné boty a zeptala se jaké budu chtít chtěl bych obuv prestige dětské modré dennimky a jaké to máš vůbec číslo nohy já myslím že to bude asi 33 číslo vzala bych si tě sebou ale nejde to když si posrany hele babi krám s dětskou obuvi no to je ono mám tam kamarádku ale koukám že má zavřeno poledni pauzu tak jí zavolala a řekla jí že se vůbec ozve a řekla že potřebuje pro vnuka dětské bačkůrky a na ven levné boty tak přišla ke dveřím a řekla že můžeme jít do vnitřních prostor ale babička řekla že půjde sama že já radši počkám v autě a ona proč by čekal v autě a babička řekla že já nosím plenky a punčocháče a jsem pocurany a pokadeny tak přijela z dětským vozíkem ale byl invalidní vozík já jsem si presedl na vozík jaké boty by chtěl říkal že prestige dennimky tak počkej já přinesu troje 33 a 34 a 35,5. Ale nejdřív zajed do dvora s tím autem aby ti ho venku nikdo nevykradl tak babička zajela s autem do dvora a já tvého vnuka půjdu prebalit do čistých plenek a umýt a koukám nikdo má i dudlík tak si ho vezmi do pusy dudlík a jela semnou do přebalovací místnosti tam mne položila na pult byl trochu větší než znám a sundala mi tepláky a punčocháče a pak odepla pokadeny a pomoceny pleny ale nejdřív napustila vodu do velké vany pak mne do ní postavila a sundala teprva pleny. Pak vzala sprchu a vše smyla dolů pak mne začala mydlit midlem a vše znečištění omyla látkové pleny dala do kýble a jednorázové pleny do pytle a sní do košíku na jednorázové pleny a na pult si připravila čisté látkové pleny byli 4 látkové a svrchnimi kalhotky a čisté punčocháče a přes punčocháče bodyčko a pak mne posadila zpět do invalidního vozíku a odvezla zpět do krámku s obuvi a babička koukala jak jsem úplně v čistém a čisté punčocháče a plenky a bodyčko a její kamarádce to vůbec nevadilo že ona mne prebalila tak teď můžeme zkoušet obuv prestige dětské dennimky nejdříve skusime 33 a pak se ptala jak mi jsou nic mne netlačí no mohu poradit radši bych vzala ty 35,5 on do nich dorost můj syn nosí taky prestige dětské ale má číslo bot 35,5 ale vždy je lepší mít o číslo větší tak jsem zkusil tu 35,5 a se slevou tam byli i dětské kotníkove prestige více barevné tak se babička nechala přemluvit pak na řadu přišli bačkory dávala mi stejné číslo 33 ale ty mi byli velmi větší tak mi zkusila 29,5 a ty mi byli. A babička se potom optala proč má ten invalidní vozík dětský protože má syna postiženého ale právě spí po obědě taky v plenkách protože má tady tu přebalovací místnost na přebalování většího či menších děti a potom se optala babičky jestli pospicha odjet ne máme času dost protože by tvůj vnuk měl jít také spát na tři hodiny aspoň tak její kamarádka roztahla dětskou postýlku a uložila mne do ní dala mi vypít s kojenecké láhve Sunar a dudlík do pusy a já jsem v poklidu usnul jako mimino. Pokračování článku příště.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 07:10)

Na cestu autem, je dobré nasadit plínky, nevíte, kdy se dostanete do kolony.

N (St, 30. 9. 2020 - 20:09)

Ještě jsem zapomněl musím oba trochu oholit jak mezi nohama tak i samotné nohy a trochu i ruce aby byli trochu jako batolata. Chtějí nosit plenky tak aby byli hladké už jsem si pořídil depilační krém ale i strojek co jsem slyšel tak dítě vydrží až 3 týdny pěkně hladký povrch kůže vlasy jim také ostriham to vezmu jenom vlasovym strojkem aby byli moje malé děťátka kolem 3 až 6 let a ne 14 a 16 let ten mladší se pomocoval tak tomu jsem pleny dal ale starší si o ně řekl sám tak je má celý den a noc každodenní používání plen a ostatních dětských věci např. Bodyček punčocháču plenek dudlíku kojeneckých láhví dupaček overalu brindaky atd.

Z (St, 30. 9. 2020 - 21:09)

Z

Reklama

Přidat komentář