Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

J.V. (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Čumil psal logicky. Mněvto taky vadilo. Když se Miluška vůči něčemu ohradí, není fér jí to připomínat.

Pils (Čt, 13. 8. 2020 - 16:08)

Lalla se občas odmlčuje, stejně jako já, protože toho má moc, ale určitě se vrátí. Aleš čte a nekomentuje. A povídkář nemá co psát, protože jsou tu věci, které nelze komentovat. Tak pište aspoň vy ostatní, ať ty nesmysly převážíme. Bylo by fajn udržet diskuzi tak, jak byla. Milu, ozvi se!

Ty (Čt, 13. 8. 2020 - 16:08)

jsi tu ten den nebyla nebo jsi nepochopila o co šlo. Lalla psala, že toho napadání má dost a končí, povídkáři myslím taky.

Pils (Čt, 13. 8. 2020 - 20:08)

Aha, to je možné, někdy z nedostatku času čtu jen konec. Ale myslím, že Lalla by tu chyběla a že nemůže brát nějak vážně jakékoliv napadání, vždyť tady je to každou chvíli a nikdo si to nebere. Určitě se vrátí, aby posílila kmenové osoby a udržela diskuzi. Přece sem patří, ne? Stejně jako Aleš a ostatní. A teď si vybavuju, že jsem asi zapomněla poděkovat Mie za rady do zahrady. Mio - díky! A Milu, je to hlavně tvoje diskuze, tak piš.

pozorující (Čt, 13. 8. 2020 - 15:08)

Už tu dlouho nebyli Lalla, Aleš a povídkář mi tu chybí.A co Radek? Že se odmlčel? Takže se s Milunou nesešli?

Kolemjdoucí (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Aleš je idiot,ten mi tu nechybí.Lalla a Kači jo.

Ty (Čt, 13. 8. 2020 - 15:08)

si to nepamatuješ? Lallu tady někdo buzeroval, aby řekla co se udělalo pro Milunu a ona se tu musela z toho zpovídat. Povídkáři se asi naštvali, protože je tady někdo napadl, že píšou proti Miluně, přitom to byla jen velká sranda. A Aleš k tomu nemá co říct, když tu nikdo ze starousedlíků není.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Ale kecy. Lalla se nemusela zpovídat a povídkáři můžou psát jak je libo. Čumílek jim to napsal skvěle. I Sany.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

A mám tě, mrcho.

a (Čt, 13. 8. 2020 - 23:08)

pořádně ji chytni pod krkem:))))

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 23:08)

Arianu? To těžko. Jí ochraňuje Standa.

Sledující (St, 12. 8. 2020 - 18:08)

Koukám, že diskuse šla do kopru. Zdravím z Tišnova.

Návštěvník (St, 12. 8. 2020 - 20:08)

To je jen přechodný stav. Je potřeba, aby se nevěnovala pozornost něčemu, kde to nemá smysl. Vydržte! Všechno se spraví. Stačí ignorovat a psát jakoby se nic nedělo.

Návštěvník (St, 12. 8. 2020 - 13:08)

Alkoholismus zcela vážně.

Mia 22 (Út, 11. 8. 2020 - 21:08)

On už není dítě, je to už dospělý muž, 21 roků.

Miluna (Út, 11. 8. 2020 - 21:08)

Jak jste se mi ptali na děti tak bez příbuzných právě nikam moc nechtěji ale teda tady v Písku se pár kamarádů snažili vytahnout ven ale nepovedlo se jim to.A třeba mě na zmrzlinu se mi nedavno povedlo vytáhnout jen Zdenu ale kluka ne.Oba jsou takový tiší ťuňťové:'(..introvertní...ve škole si nechali bohužel líbit i ubližování někdy.A jednou bohužel Zdena bránila kluka.Takový velký výlety jak mi tu někdo radil,tak to neumim.Připadá mi to strašně náročný.Ja už ani nemam jak tam jet.Už zase chodim jen pěšky nebo na kole.Andy ty to máš s nima uplně jiný a takový jako normálnější.Jedině bych je musela někdy pustit za někym s kym si roky píšou na internetu když tady nikoho moc nemaji.Minulý rok za nima přijely dvě holky a ani sem to nevěděla,řekla mi to až babička.No jinak já sem nějaká smutná.Ještě že mam aspoň tu novou kamarádku taky z internetu s kterou si píšu.Nedavno sem si přála někoho takovýho poznat,tak sem jí našla i když jsme se ještě neviděly ale je na tom podobně jako ja.A dostala sem jí ke svému svátku.Doma k Sergejovi cítim i nějakej odpor ale babi mi pořád povzbuzuje a říká ať vydržim.A Mio tak tvuj vnuk je teď v karanténě? Tak vidíš jak se to snadno dostává mezi děti.Takže teď budete čekat jak mu to dopadne a u mě to má sestřenka jak sem psala.Takhle nastejně Mio.

Pils (Út, 11. 8. 2020 - 16:08)

Jak tu píšete o té Betty McDonald, okamžitě se mi vybavilo - Přivezu k vám Imogenu, odvezu ji, až jí bude dvacet. To když měly Anka a Janka pubertu. Jo, pamatuju si taky, že to není lehké období, ale jsou i horší. A jak se všichni máte v tomhle létě? Mně se hrozně líbí, že je slunce a taky prší, tohle léto se prostě povedlo, až na ten covid. Ale zase musím dodat - pořád neznám nikoho, kdo by ho měl, zato mi onemocněla kolegyně rakovinou. Takže moje obavy jdou jiným směrem.

Mia 22 (Út, 11. 8. 2020 - 19:08)

Já tyhle ty hice nemám v oblibě, moooc velký teplo a nedělá mě to dobře. Nejstarší vnuk byl na dovče s partou na řece, jedna dívčina má Covid, tak je ted v karanténě, v pátek jde na testy.

Andrea (Út, 11. 8. 2020 - 15:08)

Milu,s puberťákama je trošku problém, mám to doma 4x.Ja to mám lehčí, děti sportuji,jdou s kamarádama do kina,jo a dovču jsme nechali na nich,sami vypracovali plán,co by chtěli vidět,byly s námi pod stanama,vzali jsme i jejich kamarády,jen na 2 dny, jídlo si kupovali za své,z našetřeného kapesneho, měly pocit dospělosti.Ja nevím,zatím jim nevadí být s námi, až ten okamžik nastane,tak si zařídí svůj volný čas sami.Milu a co děti celý den dělají,nejdou se třeba vykoupat,s kamosema do kina,na zmrzku,zakopat si?Tak je vezměte třeba někam na zámek, koupaliště,je plno letních aktivit.Jo a dnes k obědu nudle s mákem,moc se jim to nezdálo,tak si udělaly asi milion toustu

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 13:08)

Miluno, do Prahy na vejlet,Hra pak muzikál, přespat v penzionu, ráno nějaké Cinema a třeba Vyšehrad. Předem si nastudovat tak, abys je mohla provázet..............Týden v kempu na Sumavě, poznali by jaké je to spát pod stanem, sám si vařit na vařiči, večer kytary zpívání...Půjčit kola a jezdit po Šumavě spoustu km a unaveni se vracet pod stan a spááááááát. Zaplatit jim tam kurs plavání atd azd

Reklama

Přidat komentář