Reklama

Tresty v práci

Návštěvník (So, 3. 5. 2008 - 14:05)

A dneska už ta učitelka neučí,ale pracuje jako profesionální domina ve vlastním SM salónu.'

Iva (So, 3. 5. 2008 - 13:05)

Ještě za totality, tenkrát mi mohlo být kolem dvaceti, jsem byla na brigádě jako asistentka vedoucí na táboře. No a za jeden průser jsem dostala nařezáno od hlavní vedoucí(byla to pedantská učitelka ze základky). Samozřejmě mi dala vybrat jestli chci jet domů nebo nářez. Domů se mi nechtělo. No našvihala mi proutkem na holou . Štípalo to tak, že jsem se i malinko počůrala. Naštestí u toho nikdo nebyl, ale i tak jsem se hanbou propadala.'

Lída (St, 19. 3. 2008 - 18:03)

Jak už jsem tu na jednom fóru psala sobně si myslím, že pár na zadek ještě nikdy nikomu neuškodilo!'

Pavlína (Pá, 18. 1. 2008 - 16:01)

To my máme za chyby finanční postihy a penízky jdou dolů. Klidně bych radši od šéfky snesla pár na holej zadek než to to.'

petraRuzova (So, 22. 12. 2007 - 14:12)

Dobrý den, potřebovala bych poradit s hledanim zamestnani- nemam s tim doposud zadne zkusenosti a opravdu si nevim rady- prozatim jsem se zaregistrovala na nekolika pracovnich portalech www.pracw.cz, www.prace-rychle.cz atd. ale co dál??
Poradte mi prosim.
Petra R.'

Monika (So, 1. 12. 2007 - 09:12)

My máme asi úchylnou šéfku taky. Já s kolegyní s ní jsme v kanceláři a občas když něco nestihnem a pod tak nám taky říká že si zasloužíme 25 na holou a že nám tu ostudu jednou udělá a seřeže nám zadky, že si týden nesednem. Tak mám trochu strach abych taky nedopadla jak někteří tady. No snad si jen dělá srandu, ale kyž to říká tak to vypadá jako kdyby to myslela vážně.'

Zora (Ne, 25. 11. 2007 - 16:11)

Kecy, vsechno kecy uchylnejch chlapu a ne pribehy ze zivota.

Alča (Ne, 25. 11. 2007 - 15:11)

Já zažila něco podobného co Sára. Šéfka mně bleskově ohla přes stůl, vyhrnula sukni, kalhotky zařezala mezi půlky a takto mně seřezala polonahý zadek pravítkem. Byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla na žádný odpor.Musím, ale uznat, že jsem si to asi zasloužila.'

Lavril (Pá, 16. 11. 2007 - 18:11)

Jasně, ty ji bonzneš u nejvyššího vedení a pak to nejvyšší vedení dojde nakopat zadek tobě, bacha, někdy se stane, že vedení je taky takový.'

Lavril (Pá, 16. 11. 2007 - 18:11)

Jasně, ty ji bonzneš u nejvyššího vedení a pak to nejvyšší vedení dojde nakopat zadek tobě, bacha, někdy se stane, že vedení je taky takový.'

Pavlínka.23 (Pá, 9. 11. 2007 - 10:11)

Já bych se nechala seřezat docela ráda.Přehnout se přes koleno a nechat se vyplatit....'

mike (Čt, 1. 11. 2007 - 20:11)

A :jde o princip ža na tebe(případně na mě , či kohokoliv) bez tvého svolení nemá nikdo PRÁVO co sahat a už vůcec ne mlátit přes prdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za ty kecy bych ti na místě rozkopal ksicht ale nemůžu , už z principu'

zzazi (Pá, 19. 10. 2007 - 21:10)

No to si tady děláte snad legraci, že někteří z vás to snad schvalují?!!! Po právu, či neprávem... tohle si nesmí absolutně nikdo dovolit! Nikdo těm ujetým šéfům a šéfovým nedal právo někoho bít, způsobovat vám bolest. Vždyť i slovním útokem se porušují vaše práva, natož vás tělesně trestat. Jste snad o něco míň lidé, než vaši nadřízení? A co by mě teda zajímalo, jak by ti slaboši, co vás mlátí reagovali, kdybyjste ohnuli přes koleno vy je.
'

spa25"seznam.cz (Pá, 19. 10. 2007 - 15:10)

Co teď? Pošli mi na ni kontakt a máš ji z krku :-)'

Honza (Pá, 19. 10. 2007 - 04:10)

Urcite ti poradi blbka Andy, ta zna vsechno!

Jaroslav H. (Pá, 19. 10. 2007 - 01:10)

Minuly tyden se mi prihodilo neco jineho nez o cem tady vsichni pisou.
Zkazil jsem pulrocni plan a zavolala si me sefova. Me je 23 a ji je 46 let. Protrela me za prusvih a pak ze ma na vybranou. Zamkla dvere do kancelare a chtela, abych ji za zadnici nasekal pravitkem nebo paskem! Prohnula se u steny a vystrcila za me zadek, zvedla si sukni a stahla si kalhotky a at pry delam. Pasek teda nenosim a ani nebylo po ruce pravitko ale v kvetinaci tam byla nejaka rostlina podporena tyckou tak jsem ji vytrhnul a nandal jsem ji na zadek jak chtela! To byl trapas ale ona vzdychala a rikala jeste jeste! az jsem ji svihal ze jsem se bal co ji udelam. Mela cerveny strafy na zadku a chtela vic tak jsem ji to proste nandal. Pak se zacala otrasat a chvet asi orgasmovala a najednou rekla at vypadnu.
Tak jsem zmizel. To bylo minule pondeli a od te doby je na me jak cukrovata, zadny problem s planem jen rekla at to predelam coz uz jsem udelal a bylo to OK. Taky jsem ji jeste nevidel sedet ale pravda nejsem v jeji kancelari. Tak nevim, jestli se ze me ted nestal nejaky jeji otrok nebo co kdy se ji zamane ze ji mam narezat. Jinak je pohodova a me se libi je to krasna zenska, ale prisna je jak das a jsem ted z toho co se stalo cely zmateny. Co ted?

Pavlína (Čt, 18. 10. 2007 - 14:10)

Ahojky, kdo by chtěl naplácat na holou 23-leté zlobivce??? Za finanční odměnu přijmu výprask, který tě vzruší.Nic surového, vzrušující spanking podle tvé zaplacené fantazie.cena dohodou,potřebuju peníze.'

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 21:02)

Naložíme ti na holú hneď

Mirek (Ne, 14. 10. 2007 - 17:10)

Já bych to zlegalizoval. To co si dovolí někteří zaměstnanci je síla.'

Návštěvník (Út, 9. 10. 2007 - 11:10)

to si snad děláte srandu že jste si to nechali líbit...bych to ihned ohlásila'

Reklama

Přidat komentář