Reklama

Tresty v práci

Jaroslav H. (Pá, 19. 10. 2007 - 01:10)

Minuly tyden se mi prihodilo neco jineho nez o cem tady vsichni pisou.
Zkazil jsem pulrocni plan a zavolala si me sefova. Me je 23 a ji je 46 let. Protrela me za prusvih a pak ze ma na vybranou. Zamkla dvere do kancelare a chtela, abych ji za zadnici nasekal pravitkem nebo paskem! Prohnula se u steny a vystrcila za me zadek, zvedla si sukni a stahla si kalhotky a at pry delam. Pasek teda nenosim a ani nebylo po ruce pravitko ale v kvetinaci tam byla nejaka rostlina podporena tyckou tak jsem ji vytrhnul a nandal jsem ji na zadek jak chtela! To byl trapas ale ona vzdychala a rikala jeste jeste! az jsem ji svihal ze jsem se bal co ji udelam. Mela cerveny strafy na zadku a chtela vic tak jsem ji to proste nandal. Pak se zacala otrasat a chvet asi orgasmovala a najednou rekla at vypadnu.
Tak jsem zmizel. To bylo minule pondeli a od te doby je na me jak cukrovata, zadny problem s planem jen rekla at to predelam coz uz jsem udelal a bylo to OK. Taky jsem ji jeste nevidel sedet ale pravda nejsem v jeji kancelari. Tak nevim, jestli se ze me ted nestal nejaky jeji otrok nebo co kdy se ji zamane ze ji mam narezat. Jinak je pohodova a me se libi je to krasna zenska, ale prisna je jak das a jsem ted z toho co se stalo cely zmateny. Co ted?

Pavlína (Čt, 18. 10. 2007 - 14:10)

Ahojky, kdo by chtěl naplácat na holou 23-leté zlobivce??? Za finanční odměnu přijmu výprask, který tě vzruší.Nic surového, vzrušující spanking podle tvé zaplacené fantazie.cena dohodou,potřebuju peníze.'

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 21:02)

Naložíme ti na holú hneď

Mirek (Ne, 14. 10. 2007 - 17:10)

Já bych to zlegalizoval. To co si dovolí někteří zaměstnanci je síla.'

Návštěvník (Út, 9. 10. 2007 - 11:10)

to si snad děláte srandu že jste si to nechali líbit...bych to ihned ohlásila'

Věrka (Út, 9. 10. 2007 - 08:10)

No zdá se to neuvěřitelné. Ale myslím, že leckdy by pořádný výprask na holé pozadí byl účinější než nějaké finanční pokuty. Ale je to absolutně nepřípustné!'

ntpt (Po, 8. 10. 2007 - 12:10)

mě osobně to připadá jako pestrá sbírka sexuálních fantazií.'

Tak na vás (Pá, 28. 9. 2007 - 10:09)

chásko líná. Máte pořádně pracovat a nebudete dostávat zasloužené výprasky...'

Marie (Út, 25. 9. 2007 - 20:09)

Pracuji jako asistentka obchodního ředitele a před dvěma lety se mi "povedlo" včas neodeslat podklady pro výběrové řízení, takže firma přišla o zakázku.Měla jsem na výběr mezi vyhazovem a trestem, jako svobodná matka s hypotékou jsem si vybrala to druhé..
Trest proběhl v šéfově kanclu. Musela jsem se zout a stáhnout si punčocháče a sukni, sednout si na kraj stolu a napnout nohy před sebe. Zbil mě telefonním kablíkem přes holé nohy, že jsem nemohla nosit týden sukni. Naštěstí za pár měsíců odešel.'

Sára (Ne, 9. 9. 2007 - 10:09)

Říkám byl to mžik ani jsem nestihla protestovat prostě to vyplynulo z té situace a já se navíc cítila hodně provinile a chyba byla na mé straně tak že jsem měla pocit že je to i zasloužené i když je jasné že absolutně nepřípustné a snad se to už nebude opakovat. Navíc stejně nevím jak bych to měla řešit. Šlo o pár plácnutí ani na mě nezůstaly žádné stopy a bylo to beze svědků. Takže bych to nijak nemohla dokázat navíc by mi bylo strašně trapné to ještě někomu dalšímu popisovat, že za průšvih jsem dostala jak malá a styděla bych se znovu stejně jak při tom výprasku.'

Návštěvník (Ne, 9. 9. 2007 - 10:09)

Saro, to nemyslis vazne, ze sis to nechala libit? Tvoje sefova prekrocila jasne vsechny meze... Promin, ale to je spis nejaka uchylka tve sefove, no a ty ji nahravas tim, ze to nijak neresis. Pruser nepruser, tohle proste neexistuje!

Sára (Ne, 9. 9. 2007 - 09:09)

Já taky dostala pár přes zadek od rozlobené šéfky. Všechno se seběhlo strašně rychle udělala jsem průser. Šéfka mě seřvala a jak byla v ráži tak mi vytáhla sukni nahoru a jen tak ve stoje mě rukou parkrát plácla přes zadek přes kalhotky s tím, že příště už to bude na holou a pořádně a že si můžu jít stěžovat kde chci. No ani to moc nebolelo, ale styděla jsem se jak malá... a samozřejmě namám odvahu si jít někam stěžovat nebo si o tom s někým promluvit.'

Martin (St, 5. 9. 2007 - 17:09)

Šikana ? Ale vždyť si ve Zdenčině případě sama o výprask řekla ne ? Stejně si to nedokážu představit dostat v práci na prdel'

Věra (Po, 3. 9. 2007 - 16:09)

Ještě dodatek není to náhodou šikana na pracovišti pořád se mluví o šikaně ve škole a co je toto pokud si to necháme líbit tak si budou troufat čím dál víc'

Věra (Po, 3. 9. 2007 - 16:09)

No to je síla na moji povahu pokud by na mě někdo sáhl tak bych mu to vrátila nebo bych stropila kravál co si to dovoluje i za cenu vyhazovu nejsme snad v době feudalismu a pokud bych něco zkazila tak snad jsou finanční postihy nebo přeřazení na jinou práci já vím je málo práce i tak děláme za minimální mzdu a jsme rádi , že ji máme .
PS máme snad svoji důstojnost!!!!!!'

Zdenka (Po, 3. 9. 2007 - 16:09)

No sama jsem z té celé situace byla hodně hodně překvapená, nicméně fungovalo to možná líp než nějaký jiný trest.'

mia (Ne, 2. 9. 2007 - 18:09)

Promin Zdenko ale me to prijde ujety.Kdyz potrebuje penize nema delat prusvihy a je to jeji blbost ale placat nekoho dospelyho po zadku me prijde divny.

Zdenka (Ne, 2. 9. 2007 - 18:09)

No vidíte a já to zažila z druhé strany. Moje podřízená udělala po sobě několik průšvihů já za ni zodpovídám a tak mi bylo naznačeno že s tím mám něco udělat. Tak jsem chtěla sáhnout k finančnímu trestu ona mě však začala brečet, že musí něco splácet a jestli ji nechci potrestat jinak třeba i fyzicky, že doma byla taky tak trestána. Výprasky a podobné věci mě nijak nevzrušují ale byla to nutnost a nějak jsem ji potrestat už musela. Sama jsem to v mládí taky zažila co to je když chybí peníze. Navíc je ve věku kdy by mohla být mou dcerou. Sama jsem vychovala dvě a občas taky dostaly takže nějaká zkušenost už byla. No nasekala jsem jí pravítkem na holou co se do ní vešlo. Dává si víc pozor a průšvihy už se neopakují. Takže rozhodně v tomto případě to bylo účinné.'

Návštěvník (Čt, 26. 7. 2007 - 02:07)

Pavline a ty blbe to si myslis ze ten tvuj asijske sef si pri tom nestyrikal do kalhot?
Ale uplne nejspis si taky vul kterej se tady ukaji predstava o vyprasku.

Pavlin (St, 25. 7. 2007 - 19:07)

Janino, fakt to nebylo tak hrozny. Soucast nasi uniformy byly volny sortky nad kolena, takze to moc nebolelo a nekdy jsme se vsichni i smali. V ty zemi ale taky justice tresta zlociny a dokonce i prestupky vyprasky holi na holou a to uz neni sranda.
Tady ty historky o vyprascich v praci v Cesku jsou bud fantazie, nebo jde o par uchylnejch sefu, ktery zneuzivaji svy zamestnance a ti misto aby to trpeli, by meli jit na policci.

Reklama

Přidat komentář