Reklama

Syn a masturbace

Maty (St, 5. 8. 2020 - 21:08)

Tys ho pristihla?

Jygjuf (Út, 4. 8. 2020 - 08:08)

Ano, potřebujete ze synů vychovsat zakřiknuté, vyděšené, nesvéprávné jedince. Dobře vám tak. Přečtěte si něco o biologii člověka, vývoje pohl. orgánů u mužů/ kluků. Je to jiné než u žen..

Andrea (Út, 4. 8. 2020 - 08:08)

O víkendu u nás spal syna kamarád a dcera je přistihla při hraní s pindíkem. Má pokojík vedle a hned za mnou přiběhla. Tak jsem tam vlítla a oba nazí na posteli, pindíky v pozoru. Bylo to poprvní co jsem tak syna přistihla přímo v akci. Hned jsem to začala řešit, nerada bych, aby si to začal honit a stal se na tom závislý. Syna kamarád mě prosil, abych to neříkala jeho mamce, věřte měla jsem sto chutí jí to říct, prý to má doma přísně zakázané a že by musel k paní doktorce na operaci.

Lojza (Čt, 14. 4. 2022 - 13:04)

To je normální, já si honím od deseti let

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 22:08)

A co mu jako budou operovat , to ho paní doktorka vykastruje aby neměl choutky , nebo co ?

Andrea (Čt, 6. 8. 2020 - 13:08)

řekla bych že mu jeho matka zařídí obřízku aby ho ta předkožka nesváděla

Monika (St, 5. 8. 2020 - 03:08)

Bohužel,váš postoj k onanii je mylný, pokud potřebujete poradit co dělat, napište na: [email protected]

Petr (Út, 4. 8. 2020 - 16:08)

Hlupko. Ten tvůj příspěvek je jak s předminulého století. Jestli to myslíš vážně, tak patříš do cvokhauzu.

Jygjuf (Po, 3. 8. 2020 - 19:08)

Pokud nechceš vnoučata. Dělej jak myslíš. 15tiletému dojit prostatu není dobrý nápad.

Věra (Po, 3. 8. 2020 - 19:08)

Je mu sedmnáct a je to hodně rychlé. Nechci mít doma honibrka .

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 21:08)

Máš pravdu , jaképak cavyky pořádně vydojit a bude v pohodě . Ublížit mu to nemůže , právě naopak .

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 21:08)

Máš pravdu , jaképak cavyky pořádně vydojit a bude v pohodě . Ublížit mu to nemůže , právě naopak .

Jarka (Po, 3. 8. 2020 - 04:08)

Syn mel zlomenou jen levou ruku a stou se honil.Z pravou to moc neumel.Take mu od rana sral.A prisel stim jestli bych mu nemohla pomoc.Nebylo mezi nami zadne tabu a vse si vysvetlily.Rekl mi ze se stou pravou rukou nemuze udelat.Ze zacatku mi to prislo trosku divni,ale pak jsem souhlasila.Vzala jsem ho do ruky a zacla mu ho honit.Byl tak nadrzenej ze behem chvilicky zacal strikat.A tak kdyz potreboval vyhonit,prisel a ja mu ho vyhonila.I me to dost vzrusovalo a mela ji mokrou.Priznam se ze mi prislo toho semene lito ze ho vystrikne jen tak na zem a tak jsem ho po case zacla kourit.A seminko si nechala nastrikat do pusy.Zratka synovy je nekdy zapotreby pomoc,i kdyz to znamena muho vyhonit

David (Pá, 20. 1. 2023 - 08:01)

Kolik rokov mal?

Saša (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Holky nejste sami,mam synka 11,a porad sportuje,beha a skace az se mi vrati sprerazenyma rukama,manzel ho vezl do nemocnice a privezl ho jak robota,ruce zasadrovane a znehybnele,no a tak to zacalo,prevlekat,sprchovat,to nebyl problem ale kdyz jsem prisla za nim rano do pokoje tak strasne plakal a rikal ze zato nemuze ze to samo a ja nevedela co a kdyz jsem ho odkryla tak mu stal pindik a mel poluci ale teda poradnou,tak jsem ho uklidnila ze to nevadi a ze je to u kluku normalni ze se to stane a ve sprse kdyz jsem ho myla tak mu stale trcel a jak jsem ho proste chtela umyt tak zase strikal,ale to me uz dopalilo a tak jsem ho honila tak dlouho dokud se nevystrikal uplne a potom uz mu klesnul no a takhle to slo nekolikrat denne,porad mu stal jen co jsem se priblizila tak jsme honili,ano byla jsem nadrzena strasne ale copak jsem mohla neco udelat?je to moje dite a sevsimvsudy.

Z (Ne, 2. 8. 2020 - 19:08)

Z

Věruna (Ne, 2. 8. 2020 - 19:08)

Jsme normální rodina, syn má 12 a něco a to znamená, že honí vlastně pořád. Ráno by bez toho nevstal z postele. Nikdy bych však nemohla mu to udělat. To bych se studem propadla. Ale jsou jistě případy jako tento, kdy snad proti tomu nejde nic namítat. Toto se stalo v USA, kde syn si poranil ruce a matka jej nějakou dobu onanovala. Byl z toho i soud avšak nakonec byla osvobozena.

Monika (Po, 3. 8. 2020 - 04:08)

V USA se kluk zřejmě prořekl,jinak by se zo nikdo nedozvěděl a navíc tam mají mnohdy nesmyslné zákony. Normální kluci jsou rádi,když jim to mamka dělá. Takových jsou u nás tisíce,statistiky se rozcházejí,protože to přizná málokdo a to i anonymně. Navíc honění syna není incest. Pokud si o tom chcete popovídat nebo poradit, napište na e-mail: [email protected]

Martin (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Myslím si že něco na tom bude, sem normální kluk který má trochu smůlu na dívky, tak sem žil dlouho jen s mamkou, nechtělo se mi od ní ale připadal sem si blbě, navstevuju jí dva krát týdně a přiznám se že myslím na prasecinky... Musí to být fajn nechat si ho od mamky vyhonit

Z (Po, 3. 8. 2020 - 13:08)

Z

Reklama

Přidat komentář