Reklama

Syn a masturbace

Tatca (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Podivej se co delas. Lidi ne tady nadavaji, ale oni nevedi co my dva. Odpocívej, dopoledne mas terapii, kterou mas tak rada

Cvok (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

To si myslis ze takhle nekoho vydeptas?jsi proste chudak co tady nema co delat a jdi si to tvoji neznamou nebo vysnenou mamku hladat jinam,jsi fakt trapnej...

Tatca (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Prosim nenadávejte mi. Ja sem chodim po dohode s jejím lekarem, jinak me toto téma nezajima. Jeji puvodni nick byl mamca, můžete dohledat, ja ji nehledam, je to moje manželka a matka naší dospele dcery. Ne nemá syna, psa, leda tyk to dcerino morce c tu zustalo:). Chapu, ze vam tu narusuji diskuzi, ale vydrzte to prosim, je to pro dobrou věc.....A tem co si to tu znackuji bych jen rad řekl, ze ona není zadny pedofil, je jen velmi nemocná a casem se v jejich bludech muze objevit něco jiného, z jiného oboru lidske psychiky i reálného života.

Maja (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Je to uzasne ze,a az ho vpustis do zadecku,a ty ho tam vpustis tak to teprv neco zazijes,potecou to slzy stestim a budes se usmivat jak pitoma,uvidis.

Tatca (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

Mamco, prijedu odpoledne po 13hod, uz se tesim ty moje holko:). Ta nase holka ti posila male prekvapeni a neboj se nejsou to cokolady, z toho vic nepriberes:)

Cvok (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Co ty jsi za čuraka,jdi se lecit sam,co sem stale tahas nejakou mamku ty vole,jsi zdravej??????

Tatca (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Prosím nenadávejte, jen ji tim víc rozrušujete. Moje mamca, to byl její původní nick, zde vystupuje pod mnoha různými nicky a píše pedofilní příspěvky. Trpí bludy (přesnou diagnozu nechci uvádět) . Již několik měsíců je uzavřena v léčebně v Českém Brodě. Povídejte si s ní, ale respektujte, že se nesmí rozrušit. Je velmi, velmi nemocná ale stále moje milovaná manželka

Klarka (Út, 19. 5. 2020 - 12:05)

No me staci bohate muj synek,jak mu vyhonim tak mu stale stoji a za okamzik uz se tiskne a chce znovu,takhle za sebou potom uz tolik seminka nema ale vecer uz zase davkuje hodne,to me strasne vzrusuje kdyz zacne strikat tak kolik a jake huste to seminko ma,ja tecu tak ze se az zahlti a polika tak rychle,neda se to psat,musi se to zazit.

Z (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Z

Abe (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

A kde je ta masturbace? Já jsem jako syn, povinně, kvůli pooperační rehabilitaci přirostlé předkožky masturboval od pěti let. Masturbuji stále a rád i v pokročilém věku. Dříve před matkou, dnes před manželkou. Když vás nepustí do "kouzelné komůrky", co vám zbývá.

Maja (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Dulezity.

Maja (Po, 18. 5. 2020 - 08:05)

Gabi,dovolila jsi mu i analek?jen dej pozor aby jsi nedopadla napoprve jak ja,lizal me a pripravil si dirku a kdyz zasunil tak super a lehce vklouznul a jak zacal prirazet tak jsem citila ze budu asi kajdit a jak se mi zacali hybat streva tak to asi citil a zacal vic a rychleji az se mu nafoukl a ucpal mi prdelku a kdyz ho potom vyndal tak i s malickym hovinkem ale uklidil po sobe hned a chtel zase,jazyk do vnitr a uz skakal,to je kakova nadhera az se klepu kdyz to pisu.

Gabina (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Do zadecku jsem ho nepustila,jenom do pipinky.U dcery nevym zda ho mela v zadecku.Ja davam prednos pipince at tu mi protahuje a vystrika.Dneska rano me zas nekolikrat udelat.Uplne pritom tecu.Kdyby mi tu stavu nelizal tak mam pod sebou uplnej rybnik.

JIRKA (Ne, 15. 1. 2023 - 13:01)

KRASNY MOC BY TE CHTEL UPLNE SI DOVEDU PREDSTAVIT JAK JI MAS MOKROU A PLNOU SEMENE VYLIZAL BY TE

Maja (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Kdyby jenom rybnik,kdyz ho mam v analku tak si tru postevacka a vykapavam hustou bile napenenou hmotu,to je takovy orgasmus ze si kousu polstar abych blahem nekricela,jo sex je strasne bulezity pro zivot.

Klarka (Po, 18. 5. 2020 - 06:05)

Celou noc nespim,mala toubky a do toho rymu,ja si musim casto odstrikovat mleko,kozi me boli a do toho mladej dorazi,je neunavnej a ja uz nemuzu,porad jenom honit a strikat a lizat chce a mami divej kolik toho mam.zaluda nabehleho a uz zte dirky se tlaci prvni takova cira kapka a za ni takove kusy jakoby se mu seminko srazilo,verim tomu ze to asi musi ven ale kazdy den a tolikkrat,je to vzrusujici to ano ale vseho se clovek jednou preji a ja doufam ze to omezi.

Z (Po, 18. 5. 2020 - 06:05)

Z

Abe (Po, 18. 5. 2020 - 01:05)

Všechny mámy ví, že jejich synové masturbovat musí, protože je to přirozená součást jejich sexuálního dospívání. Moje matka mne k tomu přímo nutila, protože předpokládala, že s ní zůstanu a onanie mi bude stačit. Jakmile jsem měl erekci, a to bylo často, musel jsem to před ní dělat. Moje sperma se využívalo na výrobu omlazujících lektvarů. Mrdat jsem nesměl. Jak jsem mohl, tak jsem zákaz porušoval. Nezvedený synek. V osmnácti jsem jí sprostě opustil.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 00:05)

Syn masturboval po ránu do slipů, tak jsem mu koupila 10nových aby to nedělal pořád do těch jednych, dvou co má , boxerky na masturbaci nepoužívá nevím proč těch má dost.

Klarka (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

Ja ho ale stejne do pipinky nevpustim,neverim mu proste,vzdy jenom hekne ale to uz strika a ze toho ma dost,male varlatka,zadne obry ale seminka ma dost a je chutne.

Reklama

Přidat komentář