Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

karolinka (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

ja mam rada sperma pekne do kundicky to je nejlepší

vtip (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Víte proč mají spermie ocásky? No proto aby se daly tahat ze zubů.

Markétka (Út, 8. 9. 2020 - 06:09)

Já miluji mužské sperma už proto, že to kmilování a v sexu už prostě tak,patří.A nedovedu si to jinak ani představit. Ti kteří si doopravdy nedokážou opravdu si vychutnávat sex až dokonce tak přichází o hodně nemyslíte? Je to jediné co lidičky spojuje,,ráda se dívám když, muž miluje muže a poliká jeho sperma.Když žena miluje ženu a nebo vše dohoromady!? Prostě láska je láska" A ti kteří to odsuzují jsou vlastně chudáci a pokritci"Těm se musíme prostě vyhybat! Nepatří mezi nama a nikdy nebudou! Markétka

Ištván Fekete (Po, 7. 9. 2020 - 22:09)

Oprcam ti ženu a ty ji hned potom ocistis jazykem kundu od mého semene.
A večer te pak pochčiju.
Zanech kontakt idiote!

Lenka (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Tyto věci mě odmalička zajímaly a bylo mi tak tak 10, když jsem poprvé poznala semeno. Bráška měl v té době 12 a věděla jsem, že v posteli něco provádí. Od té doby uplynulo pět let a jsem na tom stejně. Nevynecham jediný den,abych neměla jeho semeno.

Markétka,, (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

Ty víš moc, dobře co, vlastně od svého života chceš! A také moc, dobře víš že sex a láska je mocná čarodějka. Ber si to, na co, máš chud a dotáhni to až, dokonce. A nemusíš brát ohledy na lidi kteří jsou pokritci a zbabělci kteří jenom otom rády píšou a nebo sito dělají většinou svojí rukou" proto že se na nic, jiného už, nezmůžou Závist je nemoc,"A ta se nedá vyléčit"! Každý znás je tak trochu jiný a na sex se díváme na to že, je to každodení přísun potravy. A to je veliká chyba"".Milovat není hříchem ale nemilovat to už je opravdu veliký hřích...Markétka

Pavlinka (So, 8. 8. 2020 - 14:08)

Urcite te to moc zajimalo to semeno.Je to keasni pocit kdyz se ti vystrika do pusinky a muzez tak ochutna to teple seminko od brachy.Cerstve a od mladeho moc chutna.

Z (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Z

Abe (So, 8. 8. 2020 - 03:08)

Jako kancelářský jsem často v práci onanoval. Semeno bylo na podlaze, viselo pod stolem, bylo všude. Mladá uklízečka mi řekla, že se toho štítí a vyměnila si to se starou. Ta vše vypulírovala a řekla, že by uvítala kdybych jí sperma nechával ve sklenici, že to ráda pije. Vyhověl jsem jí, pak jsem onanoval, když uklízela a sama mne požádala že chce čerstvé přímo do pusy. Několikrát jsme si zamrdali, když byla hotová, honil jsem se a semeno vždy vypila.

Liběna (Čt, 6. 8. 2020 - 19:08)

Vykourimko

Lucinka (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Já taky polykám sperma od cca 12 let od brášky. Je mi 14 a bratrovi bude 16 let. To sperma je úplně boží a ten jeho jeho obličej při tom. Je z toho úplně v sedmém nebi. Pořádně u toho zvlhnu.

Janicka (Čt, 6. 8. 2020 - 04:08)

Ja jsem take zacla u brachy.Bylo mi 13 a brachovy 15.Semeno ma moc chutne.V 15 jsem vykourila tatku a mohla tak ochutbat i jeho semeno.Od brasky mi chutna vic,ale i tatkovo mi moc chutna.Pokazde jsem mezi nohama poradne mokra.

Z (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Z

Lenka (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Chutná a moc. Myslím, že to určitě patří k dobrému sexu.

Steve (Út, 2. 6. 2020 - 18:06)

Ferenc, ty už jseš tady známej kecal, žvanil a pohádkář .... Pořád tě to baví?

Ferenc (Ne, 31. 5. 2020 - 14:05)

Já jsem přišel o panictví s jednou starší ženskou, kterou jsem sbalil na zábavě v sokolovně. Byla hodně vyvinutá, měla kozy asi šestky. Když jsme tancovali ploužáka, tak se mi postavil a cítil jsem jak jí s ním narážím mezi nohy. Ona to určitě taky cítila a přitiskla se víc ke mně. Měl jsem její kozy před obličejem a odhodlal jsem se a dal jí pusu. Jí to vzrušilo a opětovala můj nevinný polibek francouzákem. To už jsem měl obavy, abych si nenastříkal do trenek. Pak jsme šli na zahradu, kde jsem jí líbal, strkal jazyk do pusy a mačkal jí kozy. Ona se svíjela a pak mi šáhnula na čůráka ! To už jsem byl hodně rozrajcovanej, tak jsem jí povalil do trávy a svlíknul jsem jí sukni a potom i kalhotky. Měla hodně chlupatou kundu. Strčil jsem jí tam prst a cítil jsem jak je mokrá. Ještě nikdy jsem prst v kundě neměl. Její píča se roztahovala, já jsem si strhnul kalhoty, trenýrky a čurák jsem jí zasunul do její rozevřené kundy. Mrdal jsem jí zepředu, drtil jí kozy, tahal za bradavky a rychle jsem se udělal do kundy. Když jsem ho vytáhnul, viděl jsem jak jí z kundy teče semeno. Vzala mého oblemtaného čuráka a olizovala mi žaluda a vysávala ze mě ještě zbytky mrdiny. Přitom se mi znova ztopořil a já jí začal mrdat do pusy. Ona kouřila čůro a polykala všechno a když jsem jí vrazil až do krku a znova jsem hodně stříkal byla taky hotová a křičela rozkoší : Vraž mi ho tam ještě víc ! Pak jsem jí lízal kundu, ze které tekla proudem mrdina - moje i její, polykal to a čurák mi už zase stál ! Potom jsem jí ještě vylízal prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry a olizoval kaštany, které měla okolo zadečku. Docela mně to chutnalo !

Ferenc (Ne, 31. 5. 2020 - 14:05)

Já jsem přišel o panictví s jednou starší ženskou, kterou jsem sbalil na zábavě v sokolovně. Byla hodně vyvinutá, měla kozy asi šestky. Když jsme tancovali ploužáka, tak se mi postavil a cítil jsem jak jí s ním narážím mezi nohy. Ona to určitě taky cítila a přitiskla se víc ke mně. Měl jsem její kozy před obličejem a odhodlal jsem se a dal jí pusu. Jí to vzrušilo a opětovala můj nevinný polibek francouzákem. To už jsem měl obavy, abych si nenastříkal do trenek. Pak jsme šli na zahradu, kde jsem jí líbal, strkal jazyk do pusy a mačkal jí kozy. Ona se svíjela a pak mi šáhnula na čůráka ! To už jsem byl hodně rozrajcovanej, tak jsem jí povalil do trávy a svlíknul jsem jí sukni a potom i kalhotky. Měla hodně chlupatou kundu. Strčil jsem jí tam prst a cítil jsem jak je mokrá. Ještě nikdy jsem prst v kundě neměl. Její píča se roztahovala, já jsem si strhnul kalhoty, trenýrky a čurák jsem jí zasunul do její rozevřené kundy. Mrdal jsem jí zepředu, drtil jí kozy, tahal za bradavky a rychle jsem se udělal do kundy. Když jsem ho vytáhnul, viděl jsem jak jí z kundy teče semeno. Vzala mého oblemtaného čuráka a olizovala mi žaluda a vysávala ze mě ještě zbytky mrdiny. Přitom se mi znova ztopořil a já jí začal mrdat do pusy. Ona kouřila čůro a polykala všechno a když jsem jí vrazil až do krku a znova jsem hodně stříkal byla taky hotová a křičela rozkoší : Vraž mi ho tam ještě víc ! Pak jsem jí lízal kundu, ze které tekla proudem mrdina - moje i její, polykal to a čurák mi už zase stál ! Potom jsem jí ještě vylízal prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry a olizoval kaštany, které měla okolo zadečku. Docela mně to chutnalo !

Monca (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Ja jsem poprve ochutna sperma ve 13 ot tatky.Poprve jsem toho dost vyplivla,ponevac jsem nevedela jak chutna a nestacila jsem polikat.Ale pak mi moc zachutnalo.Kourim i kamose polikam jejij semeno.Kazdimu klukovy chutna jinak.Pro me jsou daleko jine a nechutne veci co bych do pusy dalaJako v jidle sneci,brouky a podobne.Semeno v puse mi chutna a moc rada ho budu polikat.

Default User Image
Dan (Po, 6. 11. 2023 - 09:11)

A chtěla bys ochutnat i moje?

Majo (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

A jak vam chutna zenska stavicka??????

Reklama

Přidat komentář