Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Markétka,, (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

Ty víš moc, dobře co, vlastně od svého života chceš! A také moc, dobře víš že sex a láska je mocná čarodějka. Ber si to, na co, máš chud a dotáhni to až, dokonce. A nemusíš brát ohledy na lidi kteří jsou pokritci a zbabělci kteří jenom otom rády píšou a nebo sito dělají většinou svojí rukou" proto že se na nic, jiného už, nezmůžou Závist je nemoc,"A ta se nedá vyléčit"! Každý znás je tak trochu jiný a na sex se díváme na to že, je to každodení přísun potravy. A to je veliká chyba"".Milovat není hříchem ale nemilovat to už je opravdu veliký hřích...Markétka

Pavlinka (So, 8. 8. 2020 - 14:08)

Urcite te to moc zajimalo to semeno.Je to keasni pocit kdyz se ti vystrika do pusinky a muzez tak ochutna to teple seminko od brachy.Cerstve a od mladeho moc chutna.

Z (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Z

Abe (So, 8. 8. 2020 - 03:08)

Jako kancelářský jsem často v práci onanoval. Semeno bylo na podlaze, viselo pod stolem, bylo všude. Mladá uklízečka mi řekla, že se toho štítí a vyměnila si to se starou. Ta vše vypulírovala a řekla, že by uvítala kdybych jí sperma nechával ve sklenici, že to ráda pije. Vyhověl jsem jí, pak jsem onanoval, když uklízela a sama mne požádala že chce čerstvé přímo do pusy. Několikrát jsme si zamrdali, když byla hotová, honil jsem se a semeno vždy vypila.

Liběna (Čt, 6. 8. 2020 - 19:08)

Vykourimko

Lucinka (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Já taky polykám sperma od cca 12 let od brášky. Je mi 14 a bratrovi bude 16 let. To sperma je úplně boží a ten jeho jeho obličej při tom. Je z toho úplně v sedmém nebi. Pořádně u toho zvlhnu.

Janicka (Čt, 6. 8. 2020 - 04:08)

Ja jsem take zacla u brachy.Bylo mi 13 a brachovy 15.Semeno ma moc chutne.V 15 jsem vykourila tatku a mohla tak ochutbat i jeho semeno.Od brasky mi chutna vic,ale i tatkovo mi moc chutna.Pokazde jsem mezi nohama poradne mokra.

Z (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Z

Lenka (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Chutná a moc. Myslím, že to určitě patří k dobrému sexu.

Steve (Út, 2. 6. 2020 - 18:06)

Ferenc, ty už jseš tady známej kecal, žvanil a pohádkář .... Pořád tě to baví?

Ferenc (Ne, 31. 5. 2020 - 14:05)

Já jsem přišel o panictví s jednou starší ženskou, kterou jsem sbalil na zábavě v sokolovně. Byla hodně vyvinutá, měla kozy asi šestky. Když jsme tancovali ploužáka, tak se mi postavil a cítil jsem jak jí s ním narážím mezi nohy. Ona to určitě taky cítila a přitiskla se víc ke mně. Měl jsem její kozy před obličejem a odhodlal jsem se a dal jí pusu. Jí to vzrušilo a opětovala můj nevinný polibek francouzákem. To už jsem měl obavy, abych si nenastříkal do trenek. Pak jsme šli na zahradu, kde jsem jí líbal, strkal jazyk do pusy a mačkal jí kozy. Ona se svíjela a pak mi šáhnula na čůráka ! To už jsem byl hodně rozrajcovanej, tak jsem jí povalil do trávy a svlíknul jsem jí sukni a potom i kalhotky. Měla hodně chlupatou kundu. Strčil jsem jí tam prst a cítil jsem jak je mokrá. Ještě nikdy jsem prst v kundě neměl. Její píča se roztahovala, já jsem si strhnul kalhoty, trenýrky a čurák jsem jí zasunul do její rozevřené kundy. Mrdal jsem jí zepředu, drtil jí kozy, tahal za bradavky a rychle jsem se udělal do kundy. Když jsem ho vytáhnul, viděl jsem jak jí z kundy teče semeno. Vzala mého oblemtaného čuráka a olizovala mi žaluda a vysávala ze mě ještě zbytky mrdiny. Přitom se mi znova ztopořil a já jí začal mrdat do pusy. Ona kouřila čůro a polykala všechno a když jsem jí vrazil až do krku a znova jsem hodně stříkal byla taky hotová a křičela rozkoší : Vraž mi ho tam ještě víc ! Pak jsem jí lízal kundu, ze které tekla proudem mrdina - moje i její, polykal to a čurák mi už zase stál ! Potom jsem jí ještě vylízal prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry a olizoval kaštany, které měla okolo zadečku. Docela mně to chutnalo !

Ferenc (Ne, 31. 5. 2020 - 14:05)

Já jsem přišel o panictví s jednou starší ženskou, kterou jsem sbalil na zábavě v sokolovně. Byla hodně vyvinutá, měla kozy asi šestky. Když jsme tancovali ploužáka, tak se mi postavil a cítil jsem jak jí s ním narážím mezi nohy. Ona to určitě taky cítila a přitiskla se víc ke mně. Měl jsem její kozy před obličejem a odhodlal jsem se a dal jí pusu. Jí to vzrušilo a opětovala můj nevinný polibek francouzákem. To už jsem měl obavy, abych si nenastříkal do trenek. Pak jsme šli na zahradu, kde jsem jí líbal, strkal jazyk do pusy a mačkal jí kozy. Ona se svíjela a pak mi šáhnula na čůráka ! To už jsem byl hodně rozrajcovanej, tak jsem jí povalil do trávy a svlíknul jsem jí sukni a potom i kalhotky. Měla hodně chlupatou kundu. Strčil jsem jí tam prst a cítil jsem jak je mokrá. Ještě nikdy jsem prst v kundě neměl. Její píča se roztahovala, já jsem si strhnul kalhoty, trenýrky a čurák jsem jí zasunul do její rozevřené kundy. Mrdal jsem jí zepředu, drtil jí kozy, tahal za bradavky a rychle jsem se udělal do kundy. Když jsem ho vytáhnul, viděl jsem jak jí z kundy teče semeno. Vzala mého oblemtaného čuráka a olizovala mi žaluda a vysávala ze mě ještě zbytky mrdiny. Přitom se mi znova ztopořil a já jí začal mrdat do pusy. Ona kouřila čůro a polykala všechno a když jsem jí vrazil až do krku a znova jsem hodně stříkal byla taky hotová a křičela rozkoší : Vraž mi ho tam ještě víc ! Pak jsem jí lízal kundu, ze které tekla proudem mrdina - moje i její, polykal to a čurák mi už zase stál ! Potom jsem jí ještě vylízal prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry a olizoval kaštany, které měla okolo zadečku. Docela mně to chutnalo !

Monca (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Ja jsem poprve ochutna sperma ve 13 ot tatky.Poprve jsem toho dost vyplivla,ponevac jsem nevedela jak chutna a nestacila jsem polikat.Ale pak mi moc zachutnalo.Kourim i kamose polikam jejij semeno.Kazdimu klukovy chutna jinak.Pro me jsou daleko jine a nechutne veci co bych do pusy dalaJako v jidle sneci,brouky a podobne.Semeno v puse mi chutna a moc rada ho budu polikat.

Default User Image
Dan (Po, 6. 11. 2023 - 09:11)

A chtěla bys ochutnat i moje?

Majo (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

A jak vam chutna zenska stavicka??????

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 12:09)

Stavící je moc dobra chutna me moc

Abe (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

Je to nektar. Nic lepšího neznám. U žen je to jinak. Některé sperma odmítají, jiné jej vyplivnou, nebo jej použijí jako pleťovou masku, na obličej, krk, ňadra, ale jsou i takové, které jej, jako nápoj přímo vyžadují, zvláště starší. Zažil jsem ku příkladu jednu, která mne přistihla. Nejen že mne požádala abych jí dal napít, ale chtěla mé semeno pořád. Dost dlouho mne takto vydírala.

Fanny (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Jako kluk jsem na intru blbnul s jedním kamarádem, honili jsme si vocasy a stříkali mrdku i po sobě. Jednou mi kámoš řekl, jestli mu ho nechci vykouřit. Vzal jsem mu ho do ruky přetáhnul předkožku přes žaluda. Strašně mu stál a začal mi ho strkat do pusy. Cítil jsem ho v sobě jak pořád víc stojí a pak najednou mu začala mrdka stříkat mě do pusy. Měl jsem plnou pusu jeho mrdiny a zkusil jsem to polykat. Když jsem to skoro všechno spolykal, zvednul se mi žaludek a hrozně jsem blil. Z pusy mi tekla jeho mrdka a moje zvratky. Druhý den jsem mu nabídnul, ab mi vykouřil čuráka on. Strčil jsem mu čurák do pusy a natlačil jsem mu ho celýho až do krku. On se nepoblil, ale pusou začal přirážet a vysávat mi ho. Než jsem byl hotovej, zarazil jsem mu čůrák co nejvíc do krku a vystříkal jsem hodně moc semene do něj. On to všechno spolykal a utřel si pusu rukou a řekl : Bylo to dobrý, nemáš tam ještě trochu ?

Tatanka, (Út, 20. 10. 2020 - 19:10)

Fuj buzny pojebany,narval ti ho aspon do kadaku,a az ho vyndal mel ho od hoven vid,a ty jsi mu ho pekne volizal od hoven z ravku,

Zuzka (Čt, 23. 4. 2020 - 17:04)

Chutná mi a ráda polykám. Nejradši mému klukovi, to chutná z lásky a u jeho kamarádů nebo jiných kluků to nijak neřeším. Udělám jim dobře a v pohodě spolknu.

Reklama

Přidat komentář