Reklama

Jak správně kouřit chlapa

pepa (Čt, 1. 7. 2021 - 04:07)

Řádně vykouřené péro poznáte, že má chlap v prdeli vcuclé prostěradlo.

Martina (Po, 21. 6. 2021 - 08:06)

Přítel má krásně růžový penis - v klidu 14 cm, v akci 19 cm: viz obr: http://tinypic.com/r/2wlu3v9/8 Bohužel je BI a nechává si to dělat od chlapů s tím, že to prý není nevěra. Co mám dělat? Je, nebo není?

Jana (Po, 21. 6. 2021 - 04:06)

Pŕìtel má rád když mu lížu uzdičku a opčas mu pocumlâm žaluda. To pak stříká takového semene, že pomulu nestíhám polikat.

Patricie (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Kouřím už od čtrnáci naučila mě to moje sestra když kouřila svého přítele tak mi ukázala jak to mám dělat a co chlapům imponuje. Ale nejvíce klukům se líbí když mu stáhnu předkožku a špičkou jazyka jezdím zespod žaluda po uzdičce to se i vystříkají i když by ještě nechtěli.

zed (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Jen Ti poradím. Podrž si někdy roztaženou špičku jeho žaludu. Někdo má dirku malou, ale to se dá žiletkou zvětšit, potom je to slast , když zajíždíš špičkou jazyka do jeho žaludu. Při honění mu tam můžeš opatrně strčit navlhčený malíček.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

Vole. Z penisu se dá celkem rychle vykrvácet. Co to vyvádíš? Žiletkou se ohol a přesta radit, nebo to nějaký blbec udělá.

Michal (Po, 25. 10. 2021 - 16:10)

Protoha, co jí to radíš, za to, že Ty jsi úchyl, tak to neznamená, že se to bude líbit všem... Mne už jen při tom člení to bolelo...

Simona (St, 26. 5. 2021 - 04:05)

Kluci nehádejte se , Máte přeci rádi, Kdyá si holka veme do pusy vašeho lulína a hezky ho cumlá a olizuje, Krásně stojí a najednou je vše mokrý Simča

Pavel (Ne, 26. 3. 2023 - 23:03)

Ahoj Simco,jestly mas rada koureni,cumlani,olyzovani atd.tak napis na toto cislo:723306947 budu cekat.

Tony (St, 8. 9. 2021 - 09:09)

Simco kolik jsi jich vyhulila do konce?

aja (Čt, 29. 4. 2021 - 06:04)

chci skusit světskou trojku.

Pavol (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

To já taky

ruda (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

blbec

Fanny (Ne, 7. 3. 2021 - 18:03)

Když mi bylo asi patnáct, poprvé jsem se při honění čůráka vystříkal. Pak jsem si ho honil jednou na záchodě a najednou jsem uslyšel jak ve vedlejší kabince někdo vzdychá a oddechuje. Zjistil jsem, že si honí ptáka a když se vystříkal, tak jsem otevřel dveře a vlezl jsem k němu. Zeptal jsem se ho, jestli už kouřil čuráka a jestli by mi ho vyhulil. On souhlasil a nechal si mého hodně stojícího čuráka strčit do pusy. Tak jsem mu ho tam strčil a začal jsem ho mrdat.Když mi ho začal vášnivě sát, tak jsem mu ho vrazil až do krku a po několika pohybech jsem se mu vystříkal dovnitř a on to všechno polykal a já jsem byl z toho úplně hotovej. Pak jsme spolu ještě zkoušeli strkat si čuráky do prdelí a vystřikovat si díry. Nejlepší bylo si vzájemně vystříkat prdele i pusy.

Návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 18:03)

Paráda. Není snad ani co dodávat.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 13:05)

Oni ti na následky serou,chtějí si zamrdat.

Buzerant (Po, 11. 1. 2021 - 15:01)

Nejlíp ho chlapovi vykouří chlap hulibrk!

Default User Image
Karel (Út, 31. 10. 2023 - 12:10)

S tím souhlasím,taky to mám rád 

Honza (Ne, 16. 5. 2021 - 19:05)

A když to dělá špatně dostane přes koule a hned se zlepší.

Luboš (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Tak z pohledu bisexuála.. Jsme tři kamarádi, já mladší, dva starší, kteří se pravidelně schází a užívají si sexu ve třech. Já jsem spíše pasiv, oni aktivové. Oba mají krásně rostlé penisy, jeden 17 cm, druhý 18 cm oba s úžasnou erekcí. Vezmu penis do ruky, jemně stahuji předkožku, a jazykem jezdím po žaludu, především zespodu. Nepřestávám jej honit a zaměřím se na varlata.. Cucám saju, lížu.. Jakmile je tvrdý, hraju si opět se žaludem a postupně si ho dávám hlouběji do krku.. Saju žalud, ale nezapomínám na dráždění jazykem.. Přitom mu ho ještě honím.. Když dělám do konce, vypláznu jazyk, čuráka položím na něj a zatímco jej rychle honím, nepřestávám se dotýkat žaluda zespodu jazykem.. A to až do konce, dokud se mi nevystříká do pusy. Orální sex je super, jak aktivně, tak pasivně. :)

Reklama

Přidat komentář