Reklama

Syn a masturbace

Z (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Z

Jarka (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Ten prvni moment pro me byl strasnej,co manzel navrh.Ten pocit ze me vydi syn nahou este bych skousla.Ale ten ze jak mu manzel rek divej se tady.A pak se diva jak manzel strka toho sviho ptaka do me kundy,a zacnem pred synem soustat.Diva se a pritom mu stoji.Pak se diva jak miji vystrika semenem.A pak ten sok kdyz rekne tet ty.Predstava jak tu sukam se synem pred manzelem me dost pohorsil.Ale manzel trval na tom ze musim.A tak jsem si zas lehla.V kunde jsem mela este zbytky manzelova semene.Pokrcila nohy a dala od sebe.Prislo mi to dost ujeti,ale syn se nasunul na me,uchopila mu ptaka a nasmerovala.Syn ho dome zasunul.A zas se dival manzel jak me syn sousta.Pocit to byl ten moment divni se mate v sobe syna,ale ze to delal poprve se zenou mu to slo.No a pak se do me udelal.Postupem casu jsem proti nebyla.

Z (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Z

Z (Út, 19. 5. 2020 - 06:05)

Z

luci (Ne, 17. 5. 2020 - 22:05)

Kandaulistům to nevadí a rádi se podívají .

Steve (Pá, 15. 5. 2020 - 16:05)

No pěkný čuňata ... fuj. Ale téma je milí drazí jiné! "Syn a masturbace". Tak sem pište pouze souvislosti a né nic o psovi, ju?

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Vim ze jsem asi sobecka ale pejska uz nedam z ruky,a co tvoje dcera Gabi,to asi koukas jak si uzivala ona a jak jsi si ty uzivala s chlapem,to je az hnus co kdyz si to uvedomis,lasku ti pejsek da,je ti vdecny,stale se lisa a hlavne neodmlouva,no tak to uz je.

Tatca (Ne, 17. 5. 2020 - 14:05)

No teda, mamco, ty jsi trdlo. Uz vymysli něco jineho. Projedu zase ve stredu odpoledne, tak se snaz at te pusti aspon na zahradu.

Z (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Z

Gabina (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Priznam se ze jsem rada ze jsem vydela dceru stim psem.Upne bych prisla o to nejkrasnejsi.Hledat jineho chlapa kterej bude tvrdit ze te dobre uspokoji.A nakonec udela dve,try tempa a je hotovej.Manzela miluju a vzdycky mu podrzim ale tet co prozivam se psem,tak takhle dobre jsem se dlouho necitila.

Maja (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Gabi,prozivam to stejne.

Z (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Z

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Ano,jenom kecy a kecy ze udelam ti to kolikrat chces a zatim to vic jak jednou nikdy nedali,frajeri ukecany,ten chlupac mi ji vylize kolikrat mu dovolim a jeste me muze nekolikrat vysukat,kdyz me udelal popate tak mi tekli slzy stestim z toho vzruseni,klepali se mi kolena ze jsem nemohla vstat z zidle,skoda ze jsem to nevedela driv,ale ted uz bude jenom muj..

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Vrcholech

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

A je vazne moc hezke ze kdyz sedim tak aby nemohl zasunout tak lize az se udelam,odbehne jakoby probehl byt dokola a hned zase znovu a takle to dela dokud nedam nohy k sobe,rano jsem po peti vrchulech uz nemohla tak jsam prelozila nohy prez sebe a bylo,je to neunavny jazyk,krasne drsny a dlouhy.

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 12:01)

super chtel by te vydet moc me to vzrusilo asi se budu muset vytrikat

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

A jeste si me vylize a ocisti,to chlapi se jenom vycakat a nic.

Gabina (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Musim stebou souhlasit.Ten mu manzel po case co jsme spolu tak mam pocit,ze mu jde jem o to,abych mu dala diru na soustani a on se moch do me vystrikat.A pak za to podekuje ze si moch ulevit.A ma hotovo.Vyc ho nezajima.Ale ten pes jako by vedel co delat.Kdyz ho pustim do dirky,pekne mi ji protahne,vystrika se do me a pak te este pekne jazykem od toho seminka ocisti.No a nekdy si da druhe kolo.Ten muj hlap ani nevi co druhe kolo je.

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 06:05)

Bezne to je a nejde to jinak,pejsek ho nedokaze vyndat jako clovek a cakat vedle a ver ze je to pocit nepopsakelny.

luci (Pá, 15. 5. 2020 - 10:05)

Proč by ho také vyndával pejsek to dělá proto aby do feny pustil semeno a žena která je jím připuštěna je jeho fena . Pejsek si užije , ona také a nikomu to neublíží .

Reklama

Přidat komentář