Reklama

Syn a masturbace

Maja (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Je to neuveritelne,musim mit kalhoty,jak mam kosilku nebo jenom tricko je to jako bych mu dala povel a okamzite se mi pritlaci na pipku a studeky cumacek me vzrusi a uz to jede,rozkrocim se a lize jak stroj,neuveritelna rychlost jazyka.

Tatca (Po, 4. 5. 2020 - 10:05)

Ahoj mamco, jak jsi se vyspinkala. Vypada to, ze pozítří me k tobe pusti. Tak si to nepokaz, ber hezky leky at te zase nevrati na to neklidne oddeleni, to bych za tebou nemohl. Pa

Maja (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Tak Gabi,co je ze nic nepises,ja uz mela tolik orgasmu,mam pocit ze uz jsem sucha a pri to to orad jde.

Maja (So, 2. 5. 2020 - 18:05)

Taky si myslim ze to je uz za hranou,ponizovani,byt ten chlap tak by jste prosili vy abych vas uz nerezal,chudak.

Abe (Ne, 3. 5. 2020 - 20:05)

To je otázka sexuální orientace. Někteří muži jsou submisivní i masochističtí a ponižování, nebo bolest jim přináší vrcholné sexuální zážitky. V podobném duchu jsem byl vychováván. Nahota, fyzické tresty, ponižování, zesměšňování, prostě šikana, byla běžná. Ne že by mne to nevzrušovalo, ale stejně jsem byl rád, že jsem se z toho vymanil a mohl v dospělosti žít normální život. Zásadně jsem to ve výchově svých dětí neuplatňoval a jsou i bez bití a ponižování zcela normální.

Jana (So, 2. 5. 2020 - 13:05)

Od té doby co si můj syn našel starší dominantní přítelkyni je u nás doma všechno jinak. Lucka je v mém věku a vládne tvrdou rukou. Schvaluji to i když je mi Honzíka občas líto. Honit si pindoura bez dovolení má přísně zakázáno. A to si ho dříve honil i několikrát za den. Ted musí pěkně poprosit. Občas je mu to dovoleno ale stříkat smí jen výjimečně. Včera večer jsme se s Luckou dívali na TV a pili víno. Honzik byl v kuchyni a uklízel. Lucka se zvedla a šla na záchod. V kuchyni začala křičet. Byla jsem zvědavá a šla se podívat. Můj syn klecel nahý uprostřed kuchyně a hadrem vytíral podlahu. Lucka na něj křičela aby to dělal pořádně. Pytlík s kulkama se mu houpal mezi nohama a úplně si říkal o pozornost. Lucka se sklonila chytla ho za koule a zmackla. Zakřičel ale vytíral dál. Pustila ho a šla čůrat. Zůstala jsem tam stát a dívala se jak uklízí. Lucka se za chvíli vrátila. Podívala se na mě a zeptala se : tak co synacek uklizi nebo si tu honí ptáka ? Řekla sem ze uklizi. Lucka mu poručila polozit hadr , postavit se a dat ruce za hlavu. Uklizi jo !? A co je tohle !? Ukázala na jeho ztoporene pero. Dala mu facku . Jak to ze ti stojí !? Promiňte ma Paní , jsem nadržený hovado které se neumí ovládat. No to se teda predvádíš před maminkou , ze se nestydis. Musela jsem se zasmat. Lucka ho ho placla pres zaluda a řekla at pokračuje.

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 13:05)

:)))))) tobě taky hrabe v kebuli, co

Jana (So, 2. 5. 2020 - 15:05)

Důvod ?

Maja (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Uz se mi povedlo ze jsem si ho nasmerovala do zadecku a vkloul do me jadnoduseji nez kdyz si prstim sama,to byl fofr jak tam vjel akorat jsem rukou nepustila celeho,to by me asi natrhl.

Simona (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Na můj vkus docela znehodnocujete téma této diskuze.

Abe (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Chudáci psi. Chudáci synové. To si nezaslouží.

Maja (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Gabi,napis jak jsi to prozila az to udelas,jake to bylo,u me to poprve bylo tak sylne kdyz jsem nevedela co cekat ze uz me to jen tak nepusti.

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Pejskove maji takovy spicaty penis a stale mokry,vklouzne do pipiny jak nic,a potom to prijde,pocit plnosti,zvlastni to je ale chtelo by to kdyby dele prirazel.

luci (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

Takže už jsi také měla pejska . Jaká rasa ? Je to s nimi jako s chlapy , některý je výkonný , jiný méně .

Maja (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Ja mela dlouho vlcaka ale byl zakrsly a hlavne byl doma,ted mame takovou smesku,je pritujny a neutika a je fakt ze mu vykukuje ruzova spicka hned jak prijde a hlavu mi polozi do klina.

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Pri vystriku se mu nafoukne a verim tomu ze by ji mohl ublizit,semeno ji nic neudela,muzes to zkusit ty jake to je a poznas jestli by ji ublizil nebo ne.

Gabina (Pá, 1. 5. 2020 - 04:05)

Nevim jesti neco takoveho zvladnu.Nikdy me nic takoveho nenapadlo to delat se psem.Opcas ji slizim z pokoje jak vzdycha a psa ma u sebe.Nechci ji tajne pritom spehovat co tam dela.A urcite by to bylo nevhodne ji list do souktomi zrovna kdyz tam.Kdyz pak pes pribehne za mnou,tak se mu divam na pindika.Nekdy ho ma cerveniho a na spicce ma kapku semene.Prijde mi,ze mozna asi vystrik.Pak jde do koupelni a prijde jako by nic.Asi nezustali jen u lizani pipinky,ale asi bylo vic.Nevim jesti bych sama to zvladla,aby mi ho tam strcil.Pokut to snim dela a strika do ni,tak mi asi nezbyva nic,ze se stim smirit.Aspon ze nemuze otehotnet.Jen aby casem nechtela okusit vetsiho psa.

luci (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

S jídlem roste chuť , a proč ne většího ? Pevněji tlapami stiskne boky , najede hlouběji a stříkne přímo tam .

Maja (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Vetsiho fakt ne,uz takhle jsem plna kdyz ma prijit vystrik,matece mu tak ze si myslim ze ho nevynda ale vyklouzne vzdy,a zustava mu natekly jeste chvilku.

Maja (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Gabi,zkus to,nic to neni ani nemusis byt nejak moc vzrisena,ucitis na pipine ten studeny cumacek,horky jazyk s kterym te rozdela tak ze si budes prat at uz ti ho strci dovnitr,uvidis,a kdyz se mu nafoukne a vyplni ti celou pipinu tak budes jecet rozkosi.

Reklama

Přidat komentář