Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Todd (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Moc si ten poslední večer v Mikulášovicích užijte. Klárko jsi úžasná. Jsem napjatý,co vyjde na povrch,že to nemůžeš jen tak napsat,ale budu trpělivý. Já k tomu,co jsi prožila odpoledne s Miškou nemám slova. Tady jsou slova zbytečná, opravdu neskutečně nádherný, opravdový.

Šišmiš (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Excelentní!!!! Tohle bych chtěl s vámi zažít naostro a udělal bych taky takový výstřik s Miškou najednou. Viadukt je proto tomu slabý odvar....

Markéta (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Na to musím reagovat, protože tohle jsem zažila přesně ve svých sedmnácti letech s nejlepší kamarádkou taky a při tom jsem chodila s klukem a na holky orientovaná taky nejsem. Vše se mi zpětně vybavilo a jako by to psala ona za mně. Neskutečný, chce se mi brečet, ale radši si otevřu lahev vína s manželem . On tohle nečte, já teda jo, ale tohle je zlom, něco ve mně otevřel, ta kamarádka žije nyní v Austrálii už mnoho let,ale ty vzpomínky nyní znovu mohutně zahořely. Klárko děkuji, moc moc děkuji. Nejsi jediná.

No, (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

on to píše pán, ale za poděkování nic nedáš

Markéta (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

já to tuším,přesto oslovuji aktivní postavy. Jestli je to podle reálu napsané, ta i já jsem se stala se svou zkušeností malým procentem. Na zdraví všem!

Ronny (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

15, ale nejsem moc průbojný na holky.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Myslím,že by to měla Klára Mišce udělat na procházce aby přišla na jiný myšlenky.Minule jak jí to udělala to bylo fantastický, neskutečný a nečekaně rajcovní pro chlapa. Nevím co se tedy stalo u ní,ale jestli je to ,že se na ni ten kluk vykašlal,tak by ji měla dát svou přízeň dívčího souznění. Libore,tohle neřeš,to není nevěre,ale pomoc v nouzi,leda,že by ses přidal. Na tvém místě jako hru bych to vyjímečně dal,kdyby Klára nebyla proti. Taková " Mikulášovická trojka".

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

přestań plácat. Je to povídka, to jsi se do toho tak vložil a radíš Liborovi jak dál psát?

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

To nebude ono, přece řikala Miška,že ji v něčem lhala nebo něco neřekla a už to neunesla. To bude něco jinýho. Já si nedokážu představit Kláru ve trojce. Ta by se z toho sesypala, ta miluje Libora jako nikoho na světě.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Hm,jestli ho tak miluje,tak by si to nerozdala ani sama s Miškou přece!

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Tak si to nalistuj zpátky jak to bylo. Klára nic ani neiniciovala, byly samy u ohně a ona ji spontánně objala a byla taky tuším smutná a sama si její ruku dala mezi nohy a pak se z tohou dělala tak silně až se z toho pochcala na zem. Všechny stránky mám zkopírovaný a čtu si to jako knihu.

Klára (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Byli jsme s Liborem se jestě koupat v Schandau a užili jsme si všeho co tam mají,včetně sauny i relaxačních bazenků. Chtěli jsme Mišku sem ještě vytáhnout než zítra odjede a večer půjdeme do hospůdky to naše setkání zapít.Miška dala dvě sauny bez problémů na třetí ale už nešla. Slíbila jsem,že napíšu,co se včera stalo,ale ono mi to nejde. Prostě teď nemůžu. Já mám Mišku tak strašně ráda,že mi to prostě nejde a o to víc se s ní budu zítra hůř loučit. Jsem smutná. Miška chce se se mnou ještě projít za chvili a budeme si povídat a moc povídat. Vím,že to potřebuje. Ten kluk od koní se na ni tady taky vykašlal a nic z toho nebylo,ale ona najde svou lásku,to věřím. Měly jsme nutný čůrání venku když jsme přijely ze Schandau a všechny jsme měly pipinky plně nastartovaný,že jsme hned zaběhly za auto na bobečky vedle sebe a udělaly jsme společně tři prudký rychlý pramínky a loužičky najednou. Nejdýl jsem čůrala já a nejmíň Nikola,ale nikdo jsme se nepočůraly ani trochu. Půjdu za Miškou.

Filip25 (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Já bych o Mišku měl vážný zájem. 26 let Vš Praha. Miško nabízím přátelství,jestli ano ,dám kontakty na mne.

Tulipán (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Je to chlap ty vemeno, omílá se to tu stále dokola...

Filip25 (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Jestli je Míša chlap,ta já jsem ženská s prsama! Míša s krásnou baculinkou ,která chčije s Klárkou a s Nikolkou každý den, tahle křehká holka. Tak to určitě ne . Míšo tady někdo tvrdí, že jsi kluk. Že to tak není? To by mně zmrtvilo, já se k tomu návrhu odhodlával takovou dobu. Míšo, že jsi holka ,že je to tak?

Květák (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

UF !

Matlák (Čt, 30. 7. 2020 - 11:07)

Jak klarka ja do vyteklýho hned bylo nečekal bych nešlo

Holkočůr (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Před chvílí tady holka vystoupila z autobusu a úplně ignorovala všechno,lidi,stáhla si kalhotky a okamžitě chcala vedle čekárny. Měla je už trochu mokrý, takže se připochcala. Kundičku jsem neviděl ale proud z ní dopředu jo. Krásný chcaní na poslední chvíli. Věk kolem 20-22let,mám v sobě potřebu se někde rychle vyhonit.

Maruška (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

Ty jsi opravdu neuctivý kluk. Já jsem nedávno jela s kamarádkou busem domů a v Otrokovicích jsme čekali ve frontě a jí se chtělo tak na záchod, že už nemohla vydržet, tlačila si ruku na pipinu a byla zoufalá, a jen jsme zastavili, tak vyběhla za prosklenou čekárnu a musela ,protože by už nevydržela nic ani s rukou pad šatama. Tady jsou trochu víc slušný lidi. Nikdo neočumoval a jestli se kouknul tak na vteřinku a šel dál. Já jsem hlídala a soucítila s ní,protože jí to šlo dlouho a není to příjemná situace. Taky byla trochu mokrá na kalhotkách,ale o nic nejde. Mně se chtělo taky ale ne akutně a tak jsem vydržela domů.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Klára ti nedá čuriníá,ta sem chodí až večer. Tak si to udělej s nima jak byly všechny ráno a uvidíš jak ti to půjde samo rychle do vyteklýho.

Reklama

Přidat komentář