Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 23:12)

myslím, že autora posledního příspěvku by měli zavřít do Bohnic

Luxxx (Ne, 27. 12. 2020 - 16:12)

Ahojte ja som urobil strašnú chybu mal som 17 rokov pobil som sa z mladším bratom on to nazaloval strykovi boli sme u neho na vianočných prázdninách on po mňa prišiel a schytil ma a povedal mi pred celou rodinou nech si okamžite stiahnem slipi povedal som mu nie a tak mi ich stiahol sam sadol si na gauč pred stromček aby všetci videli ako dostávam výprask povedal mi aby som k nemu išiel ja som sa približoval a on ma v jednej sekunde prehol na jeho nohu a jeho rukou mi naplieskal na holú ja som sa neskutočne mrvil .otočil som sa na chrbát a on mi práve išiel dať ďalší výprask ale keďže som sa otočil tak mi omilom dal takú silnú na penis že som začal plakať on mi povedal nech si sadnem k stolu a môžeme sa navecerat mňa môj penis veľmi bolel a po veceri som mu povedal nech mi prezrie môj penis (bol doktor)mal som ho celi fialový a neskutočne ma to bolelo a potom mi povedal že mám asi zlomeni penis strýko sa predomnou rozplakal a keďže to boli tieto Vianoce a lekári robili kôli korona vyrusu tak ma zobral do nemocnice to overiť povedali že ho mám tak silno zlomený že ho musia ešte raz zlomiť a bez uspania strýko sa rozplakal a hovoril mi že mu to je ľúto jasom povedal že mu odpúšťam a zaslúžil som si to a on ma objímal ako vlastného syna do dnes má penis boli ale dá sa to vydržať a ja som si uvedomil že strýko je dobrý človek a to čo mi občas dá niekoľko výpraskov je z lásky ale on si to nikdy neodpustí ja ho mám strašne rád moji rodičia sú ku mne krúti a tak beriem strýka ako mamu aj ako otca povedal som mu že ho mám ako rodičovi a jeho to dojalo a máme sa radi a povedal že už mi vzivote nedá výprask a ja som mu povedal že keď niečo spravím nech ma poriadne vyplieska na holú a že si to často zasluzim

Lůca (So, 19. 12. 2020 - 15:12)

Takový silvestrovský výprask před kamarády je docela vzrušující představa. Ale můj přítel by na to neměl odvahu. Škoda.

Jakub (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Luďku já z Prahy nejsem, já jsem ze Dvora Králové nad Labem, přijedeš prosím ty, kolik ti je napiš mi na dave. Karban @seznam. cz.

Jakub (St, 25. 11. 2020 - 10:11)

Kdo by mi chtěl dát na holou opaskem nebo řemenem ať napíše na dave. Karban @seznam. cz je mi 13 let a nejsem žádnej ůchyl

Jakub (Čt, 19. 11. 2020 - 08:11)

Kdo by mi chtěl dát na holou opaskem nebo řemenem ať napíše na, [email protected],je mi 13 let. Nejsem ůchyl

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

bum bum prásk prásk

Jakub (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

I opaskem nebo řemenem

Jakub (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

Kdo by mi chtěl dát na holou ať napíše na dave. Karban @seznam. cz je mi 13 let

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Je to tu samý honibrk

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 13:11)

Bum bum prásk prask

Renata (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Opět jedna věta asi jinou vás v základní škole nenaučily

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 13:11)

Ta karanténa zdejším honibrkům moc neprospívá, vymýšlí větší s větší sračky

Vlasta (Po, 9. 11. 2020 - 19:11)

Mám syna,kterému je 13let.S manželem máme pro výprask syna svoje pravidla,kdy a jak často ho vykonávat a také způsob.Klasický výprask dostává maximálně dvakrát do měsíce.Dostává řemenem přes oblečení.Je to klasický obyčejný výprask.Synek se jenom předkloní a dostane obyčejný výprask řemenem nebo někdy vařečkou.Jednou max dvakrát za rok dostane velký výprask.Ten se skládá z tři částí.První čast tvoří obyčejný výprask řemenem přes oblečení,druhou část tvoří výprask vařečkou na holý zadek,to už má zadek pěkně červený, pak následuje velký výprask řemenem na holý zadek.Jednou jsme použili i prut ale to už je poravdu moc bolestivé ,necháváme v té poslední fázy radši řemen.Včera dostal klasický výprask protože přišel pozdě domu.

Ludva krutý (Čt, 19. 11. 2020 - 00:11)

Takhle to by měli schytat všichni kluci. 25 na zadek řemenem nebo naholou vařečkou

Jarda (Ne, 15. 11. 2020 - 01:11)

Dobrovolně se ohne? Na dobrý zadek

Věra (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

A co mu takhle a pozdní příchod nařezat na bosý nohy? Našemu Kubovi je deset a za pozdní příchody dostává bos na chodidla. Jinak, když něco provede, tak dostane vždycky řemenem na holou.

Jan (Út, 17. 11. 2020 - 08:11)

Sama bys Věro zasloužila výprask na holou a od cizího chlapa, aby ses pořádně styděla.

Tomáš (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

A mě bys neudělila výchovnéj výprask řemenem na holou?

Domnic (Út, 10. 11. 2020 - 21:11)

Taky bych si zasloužil dostat.

Reklama

Přidat komentář