Reklama

Výprask před diváky

Petr (Po, 25. 1. 2021 - 18:01)

Ten nábytek se přesouval kvůli vytvoření prostoru. Jednou se totiž stalo, že jak se otec napřáhnul, tak tím řemenem schodil z police nějaké hrníčky nebo co to bylo. Takže pak se vždycky před výpraskem dělal dostatečný prostor, aby se to už nestalo.
Znamenalo to posunout o kousek stůl a křesla a z kuchyně přinést takovou polstrovanou židli. Ta židle se postavila těsně ke skříni opěradlem ven, tak aby se po každé ráně někam neposouvala. Přes to opěradlo jsem se totiž musel přehnout, otec si došel do skříně pro koženej řemen a pak už to svištělo.
Ale je pravda, že to vlastní bití ve srovnání s tím vším randálem okolo určitě netrvalo nijak dlouho, ve skutečnosti to asi nebylo ani pět minut.
A jestli jsem u toho křičel a prosil – tak to asi uřčitě, takové ty sliby jakože už se to nebude opakovat, výmluvy, že já za to nemůžu, za to může někdo jinej apod.
Do toho poučoval otec klasický hlášky jako – to si buď jistej, že se to po dnešku už nestane,
- neřekl jsem abys vstal, ohni se zpátky, ještě jsme neskončili, - že to bolí, to je dobře, pořádnej výprask musí bolet, - dej si ty ruce pryč nebo ti je přerazím, když jsem se pokusil chránit si zadek.
Takže rámusu u celé té „akce“ bylo dostatek. Proto si myslím že výprask bez diváků, nebo minimálně bez posluchačů je vlastně neproveditelný.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Malé děti je potřeba bít od mala a na holou pokud dítě něco provede vzít proutek nejlépe utrhnutej z keře a pořádně zmalovat ideálně by se měli vytvořit červené proužky.

Oskar (So, 9. 1. 2021 - 19:01)

Nemluv sprostě! Ty čuně jedno! Jsou tu i děti!

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Hovado úchylné

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Sam

Ludix 87 (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Kolikrát jsi už dostal na zadek prvně?

Robin (Ne, 3. 1. 2021 - 11:01)

Už od malička, dostávám asi od 3 let, když něco rozbiju, nebo za 3,4,5, ve škole když dostanu. A musím psát tresty, 100x, nemám mamince ničit sklinky.

renata (Ne, 3. 1. 2021 - 17:01)

A jaký jste dostával trest já od 4 let na holou vařekou a proutkem si pamatuji.

Robin (Ne, 3. 1. 2021 - 18:01)

Já od 3 let dostávám na holou, a trest sem naposledy teď psal nemám, mamince ničit sklinky, a musel sem to 100x napsat, to mě bolela ruka.

Robin (Ne, 3. 1. 2021 - 11:01)

Už od malička, dostávám asi od 3 let, když něco rozbiju, nebo za 3,4,5, ve škole když dostanu. A musím psát tresty, 100x, nemám mamince ničit sklinky.

Ludix 87 (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Aha 15

nikola (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Vařečkou to poravdu bolí.Je mi 14let letos mi bude v září15. A bita jsem byla včera to ten rok pěkně začal.Přišla jsem pozdě domů.Dřive ,když jsem přišla trochu pozdě tak jsem dostala zaracha.Ted když je zákaz po deváté musím do osmi být doma toleruje se jen čtvrt hodina.Jinak dostanu výprask.Do devíti vařečkou později by to bylo na holou řemenem.Zatím v poslední době to bylo jen vařečkou ale i to bohatě stačí.

Robin (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

Niki a mám zákaz na instagram, týden a máma mě dává i tresty, musím třeba stokrát napsat nemám rozbíjet sklenice, a jestli to nenapíšu tak do stanu, a budu muset to stejnak, napsat a máma si to schovává, prej až budu mít děti, tak jím to prej ukáže, jak sem zlobil:'(.

Robin (So, 2. 1. 2021 - 16:01)

Mě je 15 a v srpnu mě bude 16, mám ještě dva bráchy, ale ty už snama nebydlí.

Robin (Pá, 1. 1. 2021 - 21:01)

Dobrý den, já sem včera dostal výprask, ještě teď mě bolí zadek. Sem omylem rozbil sklenici, kterou máma dostala když se s tátou brali, tak máma mě řekla, ať se du do svého pokoje připravit, tak sem odmítal, a máma mě řekla že dostanu přidáno, a odvedla mě do pokoje násilím, kde mě ohla přes postel a dostal sem vařečkou asi 40 , a musel sem 30 minut klečet. A to bydlíme v paneláku, je mě to líto, a už to nikdy neudělám.

Boris Dyk (Po, 29. 3. 2021 - 20:03)

Hodně staromódní. 40 ran zadek za vazů to je. Moc 25 možná vubce

Ludix 87 (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

A kolik ti už roků 14 ? Dostal jsi prvně? Nebo už vícekrát.?

Luxxx (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Ou to mám mrzí môžem sa spýtať či to bolí viac vareškou alebo rukou. Prečítali ste si môj príbeh o strykovi neviem či mu mám veriť môžte mi povedať svoj názor mám 17

Robin (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Věřím ti , je to smutný.

Robin (So, 2. 1. 2021 - 11:01)

Více mě to bolí, vařečkou.

Reklama

Přidat komentář