Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 20:07)

Klárko, jsi ok?

Filip25 (Pá, 31. 7. 2020 - 21:07)

Taky na ni myslím a hlavně na Mišku, snad se mi ozve. Myslím,že Klárka nejdřív zítra jak psala. Není mi to jedno, Mišku bych miloval jako nikoho. Trápí se a já se trápím kvůli ní. Chtěl bych ti dát bezpodminečnou lásku, Miško.

Anonymní dívka (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Paní budoucí doktorko. Mám dost citlivý dotaz,proto píší anonymně. Měla jsem 2 kluky na sex a zjistila jsem těhotenství. Trapný dotaz,první kluk se do mně udělal asi o čtvrt hodiny dřív než druhý. Dá se alespoň s nějakou jistotou říci,že otec je ten první kluk i bez testů. Je mi hloupě ale jsem hodně ve stresu je mi teprv 19. Moc děkuju.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Ta předchozí arogantní odpověď nebyla opravdu moje. Na tvůj dotaz. Teoreticky by to tak mohlo být, ale skutečně průkazný je opravdu jen test otcovství. U každého jedince je počet spermií v ejakulátu různý v různé divertibilitě a zjednodušeně řečeno míra plodnosti je každého muže různá. Test je ve tvém případě jedinou jistotou.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

Fakt jsi takový prase??

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Pěkně se kurvíš, děvko. Být tvůj otec tak tě proplesknu tak ,že si to budeš pamatovat celý život , couro!

Anonymní dívka (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Promiňte, nechtěla jsem vás rozzlobit,omlouvám se vám, jen jsem se s důvěrou chtěla zeptat. Promiňte, moc se omlouvám.

Znalec (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Nepanikař,tenhle Návštěvník není určitě ona. Klídek,to je nějakej idiot. Návštěvník se užívá jako nick často.

Anonymní dívka (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Aha. To mně nedošlo, hodně ne to nepříjemně zdrclo.

Holkočůr (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Včera jsem byl na pivu a potkal jsem známou. Udělal jsem to schválně tak,aby se jí chtělo na záchod mimo hospodu a doprovodil jsem ji domů, má to sice asi 15 minut,ale schválně jsem si s ní kecal sedli jsme si na lavičku a ona už byla divná a sama řekla ,že musí hrozně na záchod,že jde domů, aby to stihla. Já jsem ji přesvědčil,že je už pološero a tady v parku za rohem to půjde a že já taky potřebuju. Kývla došli jsme tam,vyhrnula sukni,stáhla kalhotky a řekla, hele,ale nekoukej, ale už jsem slyšel že hned chčije a musel jsem se otočit a dívat na její proud,ona ale nebyla moc ráda a došlo ji,že jsem to udělal schválně, abych ji viděl chcát a na rovinu mi to vypálila do ksichtu s tím,že je to ubohý a odešla nazlobená pryč . Poslal jsem ji několik omluvnych SMS, nakonec omluvu přijala ,ale už nikdy s ní nebudu manipulovat,aby potřebovala na záchod a já byl u toho.

Žaneta (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Patří ti to. Když ti holka nedá svolení tak to respektuj. Ikdyž je to tvá známá , víš asi jak ji muselo být trapně ,když navíc potřebovala nutně hned ?

Hana (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Měl ji nechat v klidu vyčůrat. Nadrženej blb.

Leila (Pá, 31. 7. 2020 - 17:07)

Ahoj,pokud tě zajímá tohle téma,zvu tě na můj Blog.Je to nejodbornější a nejrozsáhlejší blog o Pissingu/Wettingu .Spousta teorie i stále přibývající a zažité povídky..... Jednoznačně nejlepší blog v ČR/SK už jen proto ,že jej zakládám na skutečné pravdě. Koukni . Sdílej.Budu ráda.

https://mokrekratky.blogspot.com/

Sarrah (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

Mám na příběh Liborův celkem netypický vzhled a názor. Váš případný nesouhlas nebudu brát osobně. Libor je rozdvojená osobnost,vycházím z toho že se tady vyjádřil, že jeho sourozenec dívka,která se měla narodit,se narodila mrtvá. Podle mně se tato duše nějakým způsobem usídlila v jeho fyzické podstatě a on je touto ženskou energií puzen se s ní vyrovnávat. Jedním ze způsobu je
I toto psaní. Duše dívky zde ožívá, má své city s fyziologické potřeby atd. Pokud by tomu tak bylo,tento člověk musí velmi trpět, ve svém mužském těle chce být ženou, ale nedokáže si s tím poradit. Doporučovala bych dlouhodobou terapii a odblokování. Člověk nebude nebezpečný pro okolí, jen se zmítá ve vlastním dvojsvětě mužské a ženské polarity. Nedokáže již přestat psát dál,neboť oživil druhé své já a to mu to nedovolí.

Puluj (Pá, 31. 7. 2020 - 17:07)

Velmi originální názor. Nelze jej rozporovat neboť většina markantů je přesných. Ale přináším názor,že osoba je s vysokou empatií a může být VŠ s vyšším inteligentním potenciálem.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

To mně zaujalo. Velmi. Hodně to na něj sedí, jen nevím,zda se taková věc dá nějak pomocí terapeutických technik prokázat.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

Nebo se zamilovala do Niky, jak jí roztahovala pipinu.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 13:07)

Nebo měla Miška s Liborem techtle. Mechtle asi ne.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 13:07)

Nebo je s Liborem těhotná.

He, (Pá, 31. 7. 2020 - 13:07)

a to myslíš že by to za ten měsíc co je u Kláry zjistila? Nebo,že by Libor ji měl jako bokovku v Dačicích ? Přemýšlej než dáš názor.

Reklama

Přidat komentář