Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Já moc miskuu rád ,že já se omlouvám že měl s ní uhonil do vyteklý já dnes nemám pnutí vyteklý jako kluk holce protože moc líto já taky plakal když čet tohle já teď nemohu pnutí miško loc promiň že já nevěděl a do tebe jak jsi na dece čuralá měl hned vyteklý mně moc mrzi

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Matláku,ty vole tos mně odboural.

Todd (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Toho jsem se bál, ale myslel jsem,že to bude akonec něco méně tragického. Kdybych mohl Mišce nějak pomoci,rád to udělám. Nemyslím jen sexuálně, ale hlavně lidsky. Vymyslíme Klárko něco?

Mike (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

.......... slova nejdou. Musím vstřebat.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Kdyby neusnula tak se jí to nestalo. Po opici se to rozjede když se najíš a ještě spíš za jízdy.

Klára (So, 1. 8. 2020 - 09:08)

Přijeli jsme pozdě až někdy po desáté večer. Niki už chrněla vzadu a tak jsem si trochu popsali. Jsme u nás ne v novém domečku,protože chceme mít mamču pod dohledem radši. Nakonec jsme jeli na Kolín a ne po dálnici. Bylo to trochu dramatické jako když to nečekáš. Miška usnula vzadu u Nikoly a pak se nějak vzbudila a Niki hned volala, zastavte Mišce je asi špatně. Zastavili jsme a ona jen otevřela dveře a skoro ještě ze sedačky blinkala ven. Naštěstí to bylo vpravo a ne do provozu na opačnou stranou. Jako do rána byla dobrá a tam jsme se spíš bály, ale ono se to stalo tady. Byla bledá tak jsme se s ní šly s Nikou kousek projít, ještě dvakrát to bylo a pak se jí to konečně srovnalo,ještě jsme se společně vyčůraly, trochu jsem se bála ,aby u ní nešlo s tím i to druhý, když ji bylo zle,
ale jen loužičku udělala a jely jsme dál. Vůbec si nikdo nevzpomněl,že jak bylo špatně minule ségře , že máme v autě "blinkátko",to je jako pytlík a dole je neutralizujícíi látka a to jsme ji mohly dát, je v boční kapse. Miška to ale stihla a tak to dopadlo dobře a dojeli jsme už v pohodě . Chtěla nám ukázat to místo kde jsme měly být týden a bylo to moc hezký , v lese a moc pěkný ubytování u vody v moderních chatičkách. Hned jsme se vykoupaly a daly si oběd v restauraci,Miška už ho naštěstí nevrátila a bříško jí neprotestovalo. Mamča mně volá ,ještě to dokončím později.

Klára (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Pak jsme chvíli poseděly s maminkou u ní doma a bylo to takový zvláštní. Ona neví, že nám to Miška řekla a my jsme byli asi trochu nesví. Nakonec loučení proběhlo s úsměvem a bez slziček, to prostě nevymyslíš,ale v autě nám to všechno došlo ,poprosila jsem ještě jestli se nevykoupeme tam v tom rybníku jednou než pojedeme a tak jsme se tam zastavili bylo to skvělý odreagování od smutku. Niki se schoulila vzadu u mně na klíně a tiše bulila a já trochu taky. Miška totiž tatínka nemá a byl skutečně v zahraničí na práci,ale tam před necelými třemi roky zahynul a Miška se to dozvěděla až od cizích lidí loni na jaře a až pak ji to teprve maminka potvrdila a Miška mi to od první chvíle co se známe nebyla schopna říci a držela vizi že je otec pracovně pryč,až letos na chaloupce se sesypala,protože to nemohla v sobě dusit. Možná ji bylo i z toho špatně cestou. Je to pro mně strašně bolestivý,je to skvělá holka a mně se po ní stýská. Strašně bych ji přála lásku,protože vím,že na holky není, jen je hrozně moc vnitřně sama.
No a už nejde psát, mně to za ní moc trápí ,jdu za Liborem,za Nikou ne,to bysme pro ní plakaly a to taky nejde přece. Já nevím co s tím udělám, Libor z toho byl taky naměkko a dnes spinkal u mně v pokojíčku a oplakal to taky. Ráno jsem çůrsla hodně, ale teď ne,vůbec se o tom psát teď nehodí, omlouvám se.

Filip25 (So, 1. 8. 2020 - 12:08)

Miško pomůžu ti v životě, strašně tě chci mít alespoň jako kamarádku,ozvi se mi,dám kontakt.

Žaneta (So, 1. 8. 2020 - 12:08)

Klárko to je moc silný. Jsem citlivka bulila jsem z toho jako malá holka. I ta toho přiblblýho Matlák a,co dokázal sesmolit v tý nemocný hlavě. Moc ,ale nic,ne teď

Natalie (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Veškerá podpora ode mne. Miško, Klárko,když bude špatně ozvi se 776 065 774.

Todd (So, 1. 8. 2020 - 08:08)

Klárko myslím na tebe a Nikolu. Jak jste to včera zvládli? Jste v pořádku ?

Ondra (Pá, 31. 7. 2020 - 23:07)

Držím jim palce,ale proč Jano tolik zloby???

Jana (Pá, 31. 7. 2020 - 23:07)

Nechte je na pokoji,jste neskutečný hovada !!!

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 23:07)

kdo co kde ????

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 21:07)

Jsem taky Bi a co jako?

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

Buď třeba bio, je to fuk

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 20:07)

Klárko, jsi ok?

Filip25 (Pá, 31. 7. 2020 - 21:07)

Taky na ni myslím a hlavně na Mišku, snad se mi ozve. Myslím,že Klárka nejdřív zítra jak psala. Není mi to jedno, Mišku bych miloval jako nikoho. Trápí se a já se trápím kvůli ní. Chtěl bych ti dát bezpodminečnou lásku, Miško.

Anonymní dívka (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Paní budoucí doktorko. Mám dost citlivý dotaz,proto píší anonymně. Měla jsem 2 kluky na sex a zjistila jsem těhotenství. Trapný dotaz,první kluk se do mně udělal asi o čtvrt hodiny dřív než druhý. Dá se alespoň s nějakou jistotou říci,že otec je ten první kluk i bez testů. Je mi hloupě ale jsem hodně ve stresu je mi teprv 19. Moc děkuju.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Ta předchozí arogantní odpověď nebyla opravdu moje. Na tvůj dotaz. Teoreticky by to tak mohlo být, ale skutečně průkazný je opravdu jen test otcovství. U každého jedince je počet spermií v ejakulátu různý v různé divertibilitě a zjednodušeně řečeno míra plodnosti je každého muže různá. Test je ve tvém případě jedinou jistotou.

Reklama

Přidat komentář